Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok már a facebookon ezt...

Láttátok már a facebookon ezt a profilt?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek van facebookja az meg tudja nézni, már nagyon sokan bejelentették az oldalt és még mindig nem törölték, nagyon durva. Felháborító!!!!


2010. máj. 19. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
52%

Elmondanád, hogy mi van rajta?


Szerencsére én nem vagyok a Facebookon és a jövőben sem szándékozok fellépni rá. De ennek ellenére érdekel.

2010. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
szlovákok által létrehozott Anti magyar oldal, elég durva beszólásokkal és képekkel, videókkal. Mit meg nem tehetnek?? Mi meg mindig csak tűrűnk nekik, kiszolgáljuk őket a boltjainakban, mifelénk több a szlovák a boltokban, mint a magyar.
2010. máj. 19. 13:05
 3/61 anonim ***** válasza:
jaja, már tegnap jelentettem és szép is lett küldve. vajon egy "antisemitist" vagy "niggers" klub mennyit élne?
2010. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Piff, akkor tényleg elég undorító.


Dehát ugye vannak az emberi jogok, amik úgy tűnnek, hogy egyesekre nagyon nem vonatkoznak...

2010. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
5%
Nemtudom, miért vagytok itt felháborodva! Azt várjátok, hogy mindenki szeresse Magyarországot?! Mindenki elmondhatja a véleményét, ha nekik ez a véleményük, akkor híreszteljék! Demokrácia van! Ha beszüntetnék ezt a profilt az diktatórikus lenne!
2010. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:10


Amikor ilyenekkel találkozok, mint amilyen te vagy, akkor hirtelen elszáll minden jövőbe vetett reményem...

2010. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
4%
Az is felháborító, hogy törölték a youtube-ról NemzetiYoda "Szar korona" videóját. Ha neki ez a véleménye, akkor hadd mondhassa el.
2010. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Én most nézem. A Facebook-nak szerintem nem érdeke, hogy törölje. Komolyabb fellépés kellene, mondjuk média!
2010. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Ez gyűlöletbeszéd,és itt nem a demokráciáról van szó. Kíváncsi lennék, ha megjelenne egy amerika ellenes profil hány percig működhetne... Ezeknek nincs hazájuk, nincs múltjuk komolyan mondom én biztos nem szolgálnám ki őket!!
2010. máj. 19. 13:16
 10/61 anonim ***** válasza:
13:10-s ez most komoly??? ez neked demokrácia? én azt hittem ez rasszizmus.. de remélem egyszer találkozol ezekkel a nagy demokrata szlovákokkal :)mondjuk este egyedül :))))
2010. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!