Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok már a facebookon ezt...

Láttátok már a facebookon ezt a profilt?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek van facebookja az meg tudja nézni, már nagyon sokan bejelentették az oldalt és még mindig nem törölték, nagyon durva. Felháborító!!!!


2010. máj. 19. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
most komolyan mondom azon vagyok ledöbbenve hogy van olyan magyar ember aki ezt helyesli.... párom külföldi és ő is felháborítónak tartja ezt!!!!
2010. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
A 36-os kolléga nem magyar, hanem világpolgár.
2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem is olyan rég voltam "Szlovákia" egy "szlovákok" által sűrűbben lakott részén. Egyszer csak hallom, hogy egy 10 éves forma gyerek a második emeletről üvölt, hogy ilyen meg olyan magyarszki. Aztán egy helyi magyar barátom világosított fel, hogy épp az országunkat, meg az anyánkat szidja. Aztán két ismerősömet pedig bevitték éjszakázni, mikor fordított irányba is megtörtént az eset. Ez a szólásszabadság. (folyt köv.)

2010. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Engem az is nagyon bosszant, hogy rengeteg bejelentés érkezett az oldalra és nem szedik le, egy profi nemzetközi szakjogász megfingathatná őket!
2010. máj. 19. 13:35
 25/61 anonim ***** válasza:

"A 36-os kolléga nem magyar, hanem világpolgár."


Csak tudnám, hogy akkor még mit keres itt.

Miért nem megy Kozmopolitumba lakni?

2010. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Hol lehet az ilyet jelenteni facebook-on? Nem igaz, hogy ha összefog sok-sok ember, akkor nem lehet töröltetni ezt az ocsmányságot!!!
2010. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
0%

"Csak tudnám, hogy akkor még mit keres itt.

Miért nem megy Kozmopolitumba lakni?"


Még 2-3 év és megyek. Ha megnyerem a lottót, akkor már ebben az évben.

2010. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

"A 36-os kolléga nem magyar, hanem világpolgár."


Pontosan! Világpolgár vagyok.

2010. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.


Két részre bontottam a válaszom, hogy ha esetleg törölnék, a szalonképesebb fele megmaradjon.


Szóval nyilván, ha szólásszabadság van, leírhatom a véleményem és ezt mindenkinek el kell viselni.


Tehát "Szlovákia" nem létezik, szlovák nyelv sem létezik és szlovákok sincsenek. Csak Magyarország, meg Csehország van, meg egy kis gazdátlan terület, amit identitászavaros cseh szeparatisták uralnak.

2010. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
Bocsi, megvan, de nem láttam az idegtől. Akit még érdekel: bal oldalon, oldal jelentése gomb. Szerintem ez BŐVEN belefér a rasszizmus-gyűlöletkeltés kategóriába...
2010. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!