Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 A kérdező kommentje:
:D még hogy saját magam linkelem be.... Csak vannak köztetek olyan hülyék, hogy a rosszat jónak fogják fel, amiről nem tehetek! De látom te is egy degenerált korcs lehetsz :) További szép napot :p
2010. febr. 3. 17:52
 82/82 A kérdező kommentje:

Ja és senki nem hozná fel a holokausztot "lemezt", ha nem mondanátok azt, hogy hülyeség, a zsidók találták ki, hazugság :D Meg, hogy Német o. fizet a holokauszt miatt Izraelnek :D Szánalmas elméletek, nem tudom, milyen agyhalott találhatta ki.


-Oké, hogy a győztesek írják a történelmet, de azt hogy tudták volna meghamisítani, hogy ott voltak az emberek? Ismertem is olyat, aki volt koncentrációs táborba... Biztos csak meg akarta hamisítani a történelmet :D

2010. febr. 3. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!