Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

a cigány veszedelem:

exkluzív fotók (18+): 92 éves magyar néni csontját törték, eszméletlenre verték a cigányok

[link]


Brutális ork rablógyilkosság: a fiúk öltek, a lányok raboltak

[link]

Oroszlány | Elkapták a hét végi gyilkosság feltételezett tetteseit, akik a gyanú szerint nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel öltek. A feltételezett tettesek legfiatalabbja egy 13 éves lány, de a legidősebb is csupán egy 19 éves fiú.


Fűrésszel roncsolta szét egy gazda karját az ork fatolvaj


Szenttamás | Szenttamáson egy tanya tulajdonosát támadták meg ismeretlenek, miután az megzavarta őket falopás közben — közölte a Szoljon.hu hírportállal Veres Éva, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

[link]



na ki a rasszista? hogy is van ez?

3-4 cigány egy idős ellen?

ki itt a fajgyűlölő

kérdező hogy is van ez?

miért ilyen a jobbik?

MIÉRT ILYENEK A CIGÁNYOK?

egyáltalán ezek emberek?

2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:

ja hogy a kururc.info közölte le


attól még megtörtént, hiba mondanád hogy kevesebb kuruc.infot kéne olvasni


szerintem inkább kevesebb embert kéne ölni vagy nem?

kérdező?

szerinted nem?

na?

vagy szerinted ez természetes?

az erősebb megöli a gyengét? igen?

kérdező?

akkor minket is feljogosít arra hogy öljünk?

vagy nem?

hogy látod kérdező?

2010. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért mert többen nem értünk egyet veled, akkor naív fiatalok vagyunk és muszály leszólni minket? Jellemző! Talán ha többen, akik más országokból, más nemből, más kultúrából más környezetből jöttek (mert ahogy olvastam vannak itt külföldön tartózkodó magyarok is) állítanak valamit, akkor el kéne gondolkodni ezen állítások valós alapjain. Tudod én úgy vagyok vele, ha 1 ember van, aki azt mondja nekem, hogy hülyeséget beszélek, azt nem biztos, hogy elhiszem, de ha már 25 mondja, hogy baromság, akkor az valószínű úgy van nem gondolod?
2010. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 A kérdező kommentje:
Nos én is voltam más sokat külföldön és több helyen. Vannak tények és én nem csak a magamét fújom, de még mindig nem tudom, hogy mitől lesz egy ember Magyar... (szerintetek) A saját véleményem megvan, hogy kit tartok Magyarnak. Nekem is vannak előítéleteim, de ti (szintén saját vélemény, nem kell lehurrogni) valószínűleg, ezt a baráti körötökbe hallottatok arról, hogy mit, kit, hogy kell gyűlölni, miről, hogyan, hogy kell vélekedni. Esetleg a kuruc.hu segít nektek tájékozódni :) Én is hallottam már Magyar Gárdistákat beszélgetni... Hát engem nem győztek meg semmiről, sőt olyan benyomást keltettek, mintha nekik ez buli lenne csak... Persze megy a szervezkedés keményen, fegyverek vitele "békés" tüntetésekre stb.
2010. jan. 25. 20:42
 65/82 anonim ***** válasza:

nem nem a kuruc.info segít tájékozódni


csak leadja hogy mik történtek az országba és a világba

hogy most már havonta ölnek meg 1-2 idős embert ezek a retkes cigányok

azt nem a kuruc.info találja ki

szóval nem őket kéne szidni hanem akik embereket vernek agyon 1 2 ezer Ft ért

kedves kérdező

vagy ez nem számít ugye?

kit érdekel 1 vagy kettő idős ember nem igaz? így is meghalnának pár éven belül nem kérdező?

akkor már had verjék agyon ezek az orkok nem?

nem tudom mit akarsz te itt bizonyítani nem is érdekel de jó volna ha látnál is nem csak néznél ki a fejedből

monitor harcos

2010. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:

Kies gettónkban ma reggel arra ébredtem,hogy egy kátrányos helyzetű szuka üvöltözik az ablakom alatt az alábbi módon:g...i magyarok,rohadjon el mind,sz..tassák meg a magyar k...ikat stb.mindez kb.ezer decibellel,negyed órán keresztül.Úgy látszik,ez a nőstény patkány nem kapott elég segílykét.Ha egy magyar üvöltene hasonlókat cigányra,már vinné is a rendőr,de ezeknek szabad.

Ki is a rasszista?

2010. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy ne legyen előítéleted, meg se mondhatnám, ha akarnám se... De még azt se mondta el nekem senki, hogy mitől lesz egy ember Magyar. Te mitől tartod Magyarnak magad pl. és, hogy érheti el egy ember, hogy Magyarnak tartsák...
2010. jan. 26. 15:26
 68/82 A kérdező kommentje:
Csinálok is egy új kérdést erről...
2010. jan. 26. 15:27
 69/82 anonim ***** válasza:

Kérdező: és te mégis honnan veszed, hogy mi ezeket csak halljuk és azért mondjuk??? Meg tudnád indokolni? Mert ilyen alapon ezt megfordíthatnánk és mondhatnánk rád is, hogy te amiket mondasz, csak hallod valakitől és ennyi! Ne legyél már ennyire okoskodó!!!

De egyébként rájöttem, hogy rád kár pazarolni a szót, mert nem jut el az agyadig, amikről mi itt beszélünk, ezért nem is írok ide többet.

2010. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy pl a holokauszt hazugság... :S Mit mondjak mást? Nem mondhatom azt, hogy őt igazolj a történelem. Sőt élnek még olyanok is, akik voltak koncentrációs táborban... Mondjátok meg nekik, hogy a holokauszt hazugság. (Én is ismertem olyat, aki túlélte)
2010. jan. 26. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!