Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 A kérdező kommentje:

És talán itt mondta valaki az az okos elméletet, hogy a holokausztot a zsidók találták ki és ezért Német o. fizet azóta is Izraelnek...


-Én eleve nem tudok róla, hogy Német o. fizetne Izraelnek. (lehet azért, mert nem)

2010. jan. 27. 12:03
 72/82 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy azért, mert h.lye vagy :))) Azért, mert te nem tudsz valamiről, az még nem jelenti azt, hogy nincs, a történelmet meg hagyjuk. Ki írta?...nem minden van úgy, ahogyan leírták. Te a médiának is elhiszed minden szavát??? Mert ilyen alapon...
2010. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 bumbi02 ***** válasza:
35%
én nem a médiának hiszek, hanem a szememnke... kaposváron a zsidó temető nem azért van elhanyagolva mert leszarnák a zsidók magasról... inkább azért mert "rejtélyes" módon eltünt az összes egy bizonyos időben... és nem a médiának hiszek hanem annak a 6 millió csonka családnak akiknek vmeik hozzátartózojukat elvitték ésnem jött haza...
2010. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
te egy nagy zsidó vagy!
2010. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 bumbi02 ***** válasza:

kedves utolsó!


Nem veszed észre hogy ti teszitek fel folyton ezt a lemezt?

2010. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Nem a kurucból kellene tájékozódni, láttam aki itt linkelt több kurucos cikket.
2010. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
Mert a Retek Klub meg a többi,kormánycsicska szennycsatorna biztos hitelesebb....
2010. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

" kedves utolsó!


Nem veszed észre hogy ti teszitek fel folyton ezt a lemezt?"


mért én jöttem a holokauszttal?

igen saját magamat belinkelem..... jaj ments meg uram minket a hülyéktől


valamelyik liberális ha mással nem tud hát feldobja a holokauszt/zsidó/cigány/kisebbségek labdát

ügyes ügyes


aki meg azt írta nem a kuruc.info-ból kell tájékozódni

az menjen és nézze az ATV-n a vidám vasárnapot az való neki

2010. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 bumbi02 ***** válasza:
ne essünk át a ló tuloldalára... az h vki nem a kurucból szerzi a hireket,az még nem azt jelenti h egy balos tvből.. és igazából az ATV közel nincs olyan elfogult és trágár mint a kuruc.. fleölem a kuuc is lehet elfogult, csak ne enne ennyire trágár és közönséges... az értelmesebb emberek ugysem csak egy oldalról nézik a hireket, hanem megnézik mind2 oldalról aztán összemossák h mi lehet igaz és mi nem....
2010. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:

A JOBBIK nem szélsőjobbos,ezt én Szélsőjobbos állíthatom, aki nem szimpatizánsa a pártnak csak a céljaival ért egyet.

A JOBBIK ideológiáját inkább a radikális jobboldalra tenném.

2010. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!