Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
a kérdezőtől kérdeztem hogy cionista e vagy sem. Nem tőled kedves csillag dávid.
2010. jan. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

oh akkor én kérek elnézést xP


tehát kérdező a kérdés adott cionista vagy?:)

2010. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
am te nem szoktál aludni? hajnali 3kor választ írni... :D
2010. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

haha :) hajnali 3 vagyok.


Más időzónában vagyok mint Magyarország.

De a kérdésre még mindig nem válaszolt.

2010. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

Járj nyílt szemmel és majd meglátod.

Szebb Jövőt.

2010. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:

Nem, vagyok cionista... Csak én nem tudom, hogy mi kell ahoz, hogy valaki Magyar lehessen. Csak ezek az összesküvéselmélteket nevetségesek és, hogy az emberi tudatlanság, írígység milyen gyűlölethez vezet, az számomra igen csak furcsa. De mindegy, már én tudom, hogy hova soroljam az itt válaszoló JOBBIKosok nagy részét, mégpedig:

Naív fiatalok, akiknek kissebb, nagyobb problémáik vannak, akik tartozni akarnak valahova, hangot adni szavaiknak és úgy gondolják, hogy így el tudják érni. Megpróbálják úgy feltüntetni, hogy az nagyon nagy tett, ha valaki Gárdista lesz, mert így ki tudja mutatni, hogy ő mekkora hazafi, de miért csak így lehet??

Eleve a Gárdát is lehetne támadni sok szempontból, de most ez lényegtelen. Ez a hazafi szöveg is csak egy félrevezetés, ami a fiatalokat akarja megnyerni, akik vágynak erre a nagy "dicsőségre". Ezzel jól meg is nyerték maguknak őket, csak az a gond, hogy nem a legelmésebb emberek. (Tisztelet a kivételnek)

2010. jan. 25. 18:40
 57/82 anonim ***** válasza:

Nem tudom én attól lettem rosszul, amikor Orbánt és az ő támogatóit hallottam beszélni. Agresszív, mocskolódó, másokat befeketítő, manipulatív kampányt folytattak. Megijedtem tőle. Olyan volt, mintha Hitler született volna újjá. Ő fantasztikus és magával ragadó szónok volt és jó szónoki beszédével manipulálta a népet, akik szintén átváltottak vérengző kutyává! Én ezt a Fidesznél láttam és nem a Jobbiknál. Ha megfigyelnéd, a Jobbik azzal foglalkozik, hogy mit kéne csinálni, a többi meg azzal, hogy fikázza a másik javaslatait meg döntéseit.

Azért szélsőjobboldali, mert pl. nem akarja, hogy a magyar hátrányosan legyen megkülönböztetve a cigánytól, vagy munka szinten egy külföldi multitól? Azért szélsőséges, mert azt akarja, hogy egy magyar állampolgár vagy egy magyar vállalat egyenlő esélyekkel induljon? Szerintem olvasd el a pártprogramot, aztán majd beszélgethetünk róla!

2010. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

A zsidókról: még szinte senki nem fél tőlük, mert tőlük nem az utcán kell félni, mint a cigóktól, hanem hosszú távon fogják bekebelezni az országunkat a pénzügy, a gazdaság területén. Szerintetek Izrael és Palesztína miért háborúzik? Mert a zsidók betelepültek a földjükre, aztán szépen, lassan, okosan terjeszkedtek, végül elvették mindenüket, az egész országukat, a területüket, a nemzeti érzéseiket megfojtották. Naná, hogy legszívesebben kiírtanák az összes Izraelit.

És kezdődik Mo-n.

Plakát: Ismerd meg Mo-t, az új hazád! - ez szól a zsidóknak.

Épülnek a zsidó negyedek (többek között itt mellettünk is Csepelen, a dunaparton építik a lakóparkokat nekik).

Itt is ez lesz. Jönnek csőstül, aztán mire feleszmélünk elvesztünk. Ez a zsidó veszedelem, de ezt majd csak akkor fogja belátni a többség, ha már késő lesz sajnos. Most egyelőre a cigányok ellen vagyunk uszítva, hogy a zsidókérdéssel kevésbé foglalkozzunk, de aki tovább lát az orránál, az már kapisgálja a képletet!

2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

így van!

szerintem te a legtöbb jobbikos nevében szoltál

szebb jövőt :)

2010. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, úgy látom, hogy éppen te nem vagy tisztában a helyzettel és ezt a kommentjeidből szűröm le. Mégis mi alapján rasszistázol le válaszadókat én egyikben se láttam semmi rasszista kjelentést!?

Szerintem mielőtt kommentálsz, előbb gondolkozz, mert úgy látom te tényleg csak a magadét hajtod, mielőtt figyelembe vennél más alternatívát is. Ezért tartunk itt, mert a mostani kormány is pont ilyen mentaltású, mint amilyen te vagy.

2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!