Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak: Magyarország jelenlegi helyzete a zsidók, és az Ő kis bérencük miatt van ilyen szarban ! Ez nem elég ok ?

Nézz utána ! Még csoda, hogy Magyarország a magyaroké ! De ha így haladunk, akkor nem sokáig lesz a miénk ! Bár nem is tudtam, hogy az országunk ilyen befogadó lenne !

2010. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
51%
Személyes tapasztalat: elfoglalták a legtöbb vezetői állást, a kormányunkat is ők irányítják, mindenhol ott vannak. Olyan mint a háború, csak színfalak mögött. Neveket nem írok, találd ki,a legfontosabb pártok rájuk épülnek.ja, és Jézust is elárulták. Nem személyes tapasztalat.
2010. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
70%

Vajon miért mondták, hogy Magyarország már el van foglalva?

Mert el van. üzletileg. A gyurcsány, bokros, dávid,Orbán,és társai által.Nézzétek meg a cégvezetők neveit.

2010. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:

"és Jézust is elárulták."


De hát Jézus is zsidó volt, nem?

Vagy nem?

Ezt soha nem értettem...

2010. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
ez még nem változtat azon a tényen, hogy elárulták.
2010. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:

"ez még nem változtat azon a tényen, hogy elárulták."


Így van, ez igaz.

2010. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:

hogy miért vagyunk ilyenek


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__620..


múlt héten történt!

3 cigány 2e Ft megölt egy idős bácsit

13 éves a legfiatalabb és nem kap semmit mer kiskorú

2010. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy te elfogult vagy a jobbikosokkal kapcsolatban. Ismersz egyet is személyesen?

Én amúgy általában a Fideszeseket szoktam olyannak látni, amilyennek te a Jobbikosokat elmondtad, azzal a különbséggel, hogy Orbánban nem führert, hanem jobbára Istent látnak.

2010. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 A kérdező kommentje:

Igen az volt Jézus is... De a keresztény ember még soha nem árulta el a másikat? :) Ááá... A keresztény hadjáratok nem tudom, hogy kinek rémlenek. Isten megbocsát, minden keresztes lovagnak, azoknak is akik nőket és gyerekeket öltek meg. Mindez a pápa parancsára... :S


Sok az irigy ember, hisz ha belegondolsz a Zsidók adtak a legtöbbet mindig a tanulásra, ezért ők elhelyezkedtek olyan helyeken, ahol más az analfabétasága miatt nem tudott :) Én nem gyűlölöm az okosakat... Ti csak tegyétek és higgyetek abban az ostobaságban, amit ide leírtatok...

2010. jan. 24. 19:49
 40/82 bumbi02 ***** válasza:
a zsidók helyezkednek el a vezetői posztokban hát istenem... ki mihez ért... anno a zsidók tudtak számolni, irni, olvasni és ezért ők kerültek olyan posztokba, ez máig fennmaradt nyomokban... de neked mér fáj h ha más jó posztba van? ezek közül az indokok közül mind1ik ien "neten olvastam h ő is zsidó és ez káros nekem" indokok voltak. személyes tapasztalatot várok.. mint pl h utcán beléd kötöttek, vagy mittomén kisemmiztek téged hasonló...de még ez sem ad arra okot hogy az öSSZES zsidót utáld...
2010. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!