Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 bumbi02 ***** válasza:
40%
már megy a félrebeszélés, mert nem tudsz irni személyes okot...ennyi..
2010. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
57%
nekem az tetszik a jobbik programjaban hogy hazafi , vagyis tenyleg a magyar gazdasagot akarja tamogatni , ami szerintem jelenleg a legfontosabb! ezen kivul zsido es cigany barataim is vannak... problemat mindenhol lehet talalni.
2010. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
57%

"már megy a félrebeszélés, mert nem tudsz irni személyes okot...ennyi.."


milyen személyes okot szeretnéd hogy írjak


amúgy az ír az hosszú í

2010. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:

Jobbikos vagyok,ehhez képest semmi bajom a zsidókkal.

Van viszont a cigányokkal bővel,meg a kínaiakkal(koszosak,nagyképűek és bunkók).

2010. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 bumbi02 ***** válasza:
35%

ajj ne kezdjük el h a másik helyesirásába belekötünk, ennyiből te meg nem nagybetüvel kezdted a mondatodat és had ne soroljam szal ien gyerekes sárdobálozást el se kezdjünk...


mien személyes okot? hát ami okot adhat arra hogy utáld a zsidókat... fentebb irtam h vmien kárt okozott neked egy zsidó, illetve több is... mert igazából azzal egyetértek h egyes cigányoknál van ok gyülölködésre de nem az általánositásra!

2010. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:

"hát ami okot adhat arra hogy utáld a zsidókat."


ha nem vetted volna észre azt írtam

idézem figyelj -->

jaj hagyjad már szeretünk mindent zsidót

peace n love"


na? betűzd ki a lényeget :)

2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
Sok értelmes van itt is úgy látom XD
2010. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
Ugye cionista vagy? Nagyon úgy néz ki.
2010. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

"Ugye cionista vagy? Nagyon úgy néz ki."


hogy én? nem látszik fel a Dávid csillagos zászlót a magasbaaa


jaj de hülye vagy -.-

valószínű én meg a cionizmus.....

2010. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
66%
Az országot nem a Jobibk sodorta ilyen helyzetbe,hanem a drága kommunisták és utódaik,akik máig parazitaként élnek a magyarok nyakán.Ugyanis egy kommunista nem lehet magyar,hiszen ők elvetik a nemzet fogalmát...ezért paraziták..
2010. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!