Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
74%
Csodálkozol azon ,hogy vakaki a jobbikra szavaz mikor ilyen tapasztalatai vannak, mint a 17:27-esnek?
2010. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 A kérdező kommentje:

Jah, szóval akkor azt mondjátok, hogy kezdjük el a deportálást pl. munka (kivégző) táborokba. Vagy mit akartok tenni?


És remélem megnéztétek az előző linkemet, kíváncsi vagyok a véleményetekre...

2010. jan. 22. 20:41
 13/82 anonim ***** válasza:
13%
Én csakis a holokauszttagadókat gyűjteném össze egy koncentrációs táborba, de azokat egytől-egyig.
2010. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 bumbi02 ***** válasza:
31%

Utolsó válaszában van egy kis irónia amivel egyet is értek teljesen!


amugy meg nem minden jobbikos ilyen fröcsögös, höbörgös anyázós, zsidózós féle, csak sok ilyen van köztük, biztos vannak értelmesebbek is, csak ugye az ember jobbna jegyzi meg a szélsőségeseket.. ennek ellenére nem szeretem jobbikot, sok jobbikossal vitatkoztam és nagyrészükkel fölöslegesen de voltak ameikek nem feltétlen voltak rasszista szélsőségek...

2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
82%

Lehet,hogy egy táborban kénytelenek lennének megtanulni dolgozni...

Nem a deportálás a megoldás(én sokszor ezt kívánom nekik pedig),hanem egyenlő jogok követelése esetén egyenlő kötelességvállalás.

Egyébként aki a Jobbikot fasisztának tartja,jöjjön,lakjon a környékünkön pár hétig,utána farokcsóválva fog velük,velünk egyetérteni.

Ha az MSZP oldaná meg a cigánykérdést,rájuk szavaznék,de ezek inkább tenyésztik őket.

17.27-es vagyok.

2010. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
8%
a jobbikosok közé jutás alapfeltétele hogy legyél bunkó, a fórumokon legyen valami ősmagyaros neved+avatarod. eddig ez a tapasztalatom.
2010. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 bumbi02 ***** válasza:
18%

ez a nagyobb támogató csoportja a jobbiknak amit az utolsó leirt, de vannak azért kulturáltabbak is...

am nagy bajba keveredett a jobbik hogyha kormányra akar jutni mer csak szélsőségesekkel nem tud odajutni, ahhoz hogy viszont meggyözze azokat akik nem szélsőségesek ahhoz kicsit fel kell engedni a szélsőségességéből amivel viszont a mostaniak közül fog veszteni támogatottságot... meglátásom szerint..

2010. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
5%

21:58as vok. persze,általánosítani sose szabad, mindenhol vannak jó és rossz, okos és hm.. tudatlan emberek.

de sajnos a jobbik aktivistái általánosítják a cigányokat, a zsidókat, stb. pedig sok köztük a rendes ember.

2010. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
75%

"de sajnos a jobbik aktivistái általánosítják a cigányokat, a zsidókat, stb. pedig sok köztük a rendes ember."


Sok?:D Kiváncsi vagyok hogy mennyi művelt, rendes cigánnyal találkoztál már és mennyi bűnöző, rendetlen csőcselékkel. A zsidóról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerek egyet sem személyesen, de az a világon elterjedt róluk hogy kapzsiak, nem csak Magyarországon.

2010. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 Zenon ***** válasza:
93%

Nos,kedves kérdező,abból amit írtál,egyértelműen kiderül,hogy a Jobbik ellen foglalsz állást.De vajon az általad ideálisnak vélt párt kapcsán te nem viseltetsz ilyen meggyőződéssel?Ebben mi is a rossz?Sok mszp-s öregember és vénasszony is ész nélkül,csupán ,,meggyőződésből" szavaz.A legtöbb ember nem tájékozódik az általa támogatott vagy becsmérelt pártok programját illetően,és kérem szépen,így szavaz.Ez kollektíve igaz,nem csak a Jobbikosokra.Én dilletáns vagyok ezen a téren,de nem tudok róla,hogy fasiszta érzelmű párt működne ma hazánkban,és nem szélsőjobbos a Jobbik.Mszp-s szavazók is lehetnek intoleránsak,ez alaptalan vádaskodás.

A Jobbik még nem ártott nekünk,míg az mszp,szdsz és a többi igen.Tessék elgondolkozni,mielőtt írnak egyesek.

2010. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!