Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

X. Maté kérdése:

A JOBBIK pártiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a JOBBIK támogatói, olyan szinten hisznek a párt igazába, mintha csak a führer parancsait követnék. Belinkelnek olyan cikket, hogy nem cigányoztak, hanem zsidóztak és akkor most állításuk szerint nagyon okosan, toleránsan viselkedtek. Ők nem rasszisták, ők teljesen tiszták, ők azt istenek lassan sokak szerint, ami szerintem ostobaság! Értelmes érveket tudtok mondani, hogy miért ragaszkodtok egy szélsőjobbos párthoz? (Bár nem is tudom, hogy érdemes-e megkérdezni, biztos ilyen emberek döntöttek az olyan dolgokba, amik ide sodorták az országot)
2010. jan. 22. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 A kérdező kommentje:

utolsónak: azért nem ártott nekünk, mert még nincs akkor hatalma, hogy tudjon akkora mértékben, amit megjegyeznénk...


22:29

Elterjedt az is, hogy Mózes 120 évig élt...

A zsidó okosan kezeli a pénzét és félrerakja. A németeknek tudod mennyi pénzük lett a zsidókból? Rengeteg, nem véletlen a zsidókat üldözték... Ja és hozzátenném, hogy Hitler is lehet, hogy zsidó volt.

Van olyan értelmes ember, aki érvekkel alátámasztva, hiteles forrásból meg tudja indokolni, hogy miért utálja a zsidókat? (És nem azt írjátok, amit hallottatok, adatokkal mindennel együtt)


Jobbik gyűlés:

[link]

2010. jan. 23. 13:06
 22/82 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:57

Elég dúrva lehet a helyzet, amiket leírtál. Ez melyik település. ÉK-en van valahol?

2010. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
41%

Nos

Több oka is van a Jobbik előretörésének, és annak, hogy a jobbikosok olyanok, amilyenek.

A legelső: maga a Kádár-éra. Akkor hozzászoktatták az embert, na nem a jóhoz, hanem a fogd be a pofád, és legalább nem lesz annyira rosszhoz, sőt, mehetsz a balatonra is két hétre. Ez nagyon sokaknak hiányzik, és örömmel lemondanának a demokráciáról, ha 3.60 lenne a kenyér.

A másik, és ez az, ami miatt katasztrófát jósolok: a fiatalok jó részének nincs sikerélménye. Nem érnek el olyan eredményeket, hogy azok említésre méltóak legyenek, nincsenek terveik, erre jön egy párt, ami a világ legragyogóbb dolgának állítja be, hogy magyarnak születtek, így olcsó sikerélményt kapnak, hiszen, semmit sem kellett tenniük érte. Ha ez a mentalitás fog eluralkodni, nagy bajban lesz az ország.

2010. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
72%

ma 15:20


15:15-ös vagyok, remélem nem így alakul és igazad van. Megy a pont.

2010. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 21.57-es vagyok.Budapesten lakom,a VIII.kerület gettó részén.

Itt sötétedés után(sokszor nappal is)életveszélyes kimenni az utcára,ha nem vagy cigány.

Egyszer majdnem a saját szomszédom szúrt le az utcán,mert nem ismert meg hátulról.És ő még nem is akart bántani.

2010. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:

Ezekkel a linkelgetésekkel nem mutatsz fel semmit, kedved Kérdező.

Az index a legnagyobb zsidó szenny.

Nem kéne mindent elhinni,amit olvasol.Te az az eset vagy, akinek bárhogy lehetne magyarázni a Jobbik programját, te akkor is kitartanál a saját állásod mellett, ha még nem is igaz. Számomra a Fidesz egy nagy csalódás volt. Az MSZP t pedig már csak az Orbán gyűlölet tartja össze.

De a legnagyobb kiábrándulás, hogy mindkét párt karöltve írta alá a liszaboni szerződést.

Elsőként Európában, a magyar fordítás még az asztalokon se hevert. Sikerült Mo. érdekeit elsőként elárulni.

Gratula

2010. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
88%
Az én véleményem pedig az, hogy a görbe orrúak tették tönkre ezt a földet, a történelem folyamán csak rosszat tettek. Nem véletlenül ajnározzák itthon a cigányokat , elterelik magukról a figyelmet. Az szdsz hála isten kipusztul, az áruló mdf is így fog tenni, a fidesz, az meg hallgat, mint mindig.
2010. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:

a zsidók iránti ellenszenvről kértél linket:

[link]

[link]

[link]

[link]

igen tudom kurucinfo szemedben nem hiteles stb de játszunk el egy kicsit a gondolattal

ha igazuk van akkor nem csoda h csak itt olvashatsz róluk és ha hazudnak akkor sem tehát egyszer egy órát rászánhatsz ha tényleg érdekel h mi a bajunk velük

2010. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:

Jaj, ki ne találjuk, hogy a holokauszt egy hazugság! :S


17.27 Ezt egy Jobbikos linkelte be :) Szerinte ez jó :D De mivel az üzenetedből te is igencsak rasszista vagy, gondolom téged se zavar.


17.41 :) Spanyol országba nemrég voltam kint és furcsa módon ott se szeretik a cigányokat :) Ez nem elterelés, a munkakerülő, ingyenélőket senki se szereti. Nem tudom, hogy mivel rövidítettek meg titeket a zsidók. Gondolom olyan körökbe mozogtok, ahol részegen ezt jól megbeszélitek és igazat adtok egymásnak, helyeseltek, de fogalmatok sincs semmiről, csak hallottatok 1-2 elméletet. Nyugi ilyen baromságok nem csak azon az oldalon vannak, van olyan újság, ahol minden hónapban összeesküvés elméleteteket mutatnak be :)

2010. jan. 24. 18:12
 30/82 bumbi02 ***** válasza:
62%

Kedves Utolsó előtti!


Azt hogy a zsidókat mért nem szeretik egyesek, nekem nem neten linkekkel igazolják, főleg hogyha nem igazán pártatlan ebben a témában az az oldal...


aki utálja a zsidókat mondjon SZEMÉLYES TAPASZTALATOT... eddig akárhol kértem sehol senki sem tudott mondani személyestapasztalatot... a kuruon elolvassák h mér kell utálni és onnantól utálják...

2010. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!