Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló, aki jobb...

Miért hazaáruló, aki jobb életet szeretne?

Figyelt kérdés

Kitettem ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Kapásból jött egy privát üzenet, kimásolom:


"Még jó hogy elveszik, az összes hazaárulótól elvenném, nehogy már magyarnak mondják magukat, ha itt hagyják az országot a szarban"


Miért baj az, ha valaki nem országban gondolkodik, hanem családban? Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom. Azt szeretném, ha nem kéne azon gondolkodnom, hogy pl. megvegyek e egy új cipőt. Ha nem olyan emberek vennének körül, aki annak örül, ha nekem is szar mert neki is. És még sorolhatnám.


Amúgy van egy elképzelésem, lehet hogy hamis, de én erre gondolok. Akik legjobban utálják azokat, akik elmennek, azok pont a minimálbéres, tanulatlan, nyelvet nem beszélő emberek, akik szimplán irigyek, hogy nekem van bátorságom kimenni és nem csak mosogatni fogok.


Vélemény?



2014. szept. 28. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

45%-os és 52%-os!


Egyrészt nyakamat teszem rá, hogy ugyanaz a kommentelő kétszer regisztrálva...


Másrészt TE vagy az ÉLHETETLEN ÉS ÉLETKÉPTELEN, mert nem tudsz Magyarországon megélni.


Képzeld, nekem nincsenek anyagi gondjaim.


Legyen gógyid (ami neked nincs), találj ki valami újat, indíts vállalkozást és élj meg belőle.


Jah, hogy te erre képtelen vagy, ezért elmész Svédországba mosogatni.


Kettőnk közül én vagyok, aki a jég hátán is megél, te pedig, mint a kakukk vándorol és más fészkébe piszkít.


Szánalmas, életképtelen majom.

2014. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Nem világítok rá, mennyire ironikus amit írtál, kedves teli (de azpért szőrös) talppal beletenyerelő magyarkám, mert nem rólam van szó. Rólad van szó, csak nem fogtad fel.


Te nem a jég hátán élsz, hanem a szar hátán, és csak ott. Nagy különbség, és ha hirtelen vagy kesvésbé hirtelen Magyarország kevésbé nagy kupac szar lenne, nem is élnél meg. Sőt, éppen te teszed szarrá. Ezt sem értetted meg, de így a sorok közt elárulom hogy bár a megjegyzést látszólag neked címzem, nem neked szól. Te csak a hintaparipa vagy, és az is maradsz, mindegy mit vartyogsz, nem tudsz olyat mondani amivel kiásnád magad. De ha mégis megpróbálod, jaj uramisten nehogy azt is a szájába adták a facsikónak, vagy mégis?


Jaj most mi legyen?

2014. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

"45%-os és 52%-os!


Egyrészt nyakamat teszem rá, hogy ugyanaz a kommentelő kétszer regisztrálva... "


Nem az a szánalmas,aki leírja,hogy bizony,vannak sokkal élhetőbb országok,hanem aki a sz**kupac tetején kukorékol,és ott játsza a "hőst". Nem,én nem vagyok a 45%-os,és ő sem vagyok én. Remélem fel tudod fogni. Tanulj drága jó barátom egy kis közgazdaságtant,utána magyarázz,hogy Magyarország egy életképes ország a rendszerével.Nagyon nem az,de nem világítok rá miért nem,ezt majd egy két anyag közgazdaságtan tanulás után ki fogod kapizsgálni teis a szemétdomb tetejéről!Jah és ha neked Svédországról az jut eszedbe,hogy oda csak mosogatni lehet menni,hát akkor nem sokat láttál még a világból. Tudod ott nem a jóbarát,haver kapja meg a melót,hanem akit a megfelelőnek tartanak a pozícióra. Én informatikus végzettséggel akármikor ki tudok menni,és szívesen fogadnak,nem a haver kerül be a pozícióra,csakazért mert ismerős. Ott nem úgy működik mint itthon. Szóval ha teszerinted csak mosogatni járnak oda is a magyarok,hát tévedsz. A milliós fizetésekről se feledkezzünk meg,ami nekem igenis fontos azért,hogy boldogulni tudjak,és megfizessenek azért,amiért ennyit tanultam.

Üdv!

2014. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Jah igen,és én nem is az az 52%-os vagyok,aki Ausztriával jött példaként. Én a Svédországos írásomtól kapcsolódtam be a 6.oldal végétől.
2014. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!