Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik hatalomra kerülne az...

A jobbik hatalomra kerülne az jobb lenne mint a fidesz?

Figyelt kérdés
mit csinálnának az országgal?
2014. szept. 13. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

"mit csinálnának az országgal?"


Szerintem tönkre tennék.

2014. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
jobb lenne mint a fidesz?
2014. szept. 13. 14:18
 3/27 anonim ***** válasza:
10%

Még jobban középkor lenne, emberek hétköznapjaiba beivódna a már most is jelenlévő utálat, gyűlölet, hanyatló nyugat, orosz mánia...


Ahol a jobboldali politika a hatalom, ott nincs jólét, vagy ha van is, az nem neki köszönhető. És itt társadalmi kérdésekre célzok, nem gazdaságira.

2014. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Semmilyen szempontból nem lenne jobb.
2014. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

"Ahol a jobboldali politika a hatalom, ott nincs jólét, vagy ha van is, az nem neki köszönhető"


szingapur svájc usa gazdaságilag inkább jobboldali és messze de messze elöttünk van mindenben pedig a fidesz baloldali a jobbik pedig valami nemzeti kommunista lenne

2014. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg Gyöngyöspatát, a jobbikos "uralom" óta hallottál onnan bármit is?
2014. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
8%

5-s: Olvasd csak el mit írtam utána 1-2 mondattal. Nem gazdasági szempontokból állítottam ezt. De gondolom már le is pontoztad, aztán el se olvastad. Én a társadalmi szempontokról beszélek, amikor arra épül az egész, hogy idegenfóbia, nemzet mindenek felett, utálunk mindenkit, mi vagyunk a legjobbak stb...

Gazdasági szempontból már nem ennyire rossz a helyzet, én is amerikát tudnám felhozni példaként.


6-os: Semmit se jelent egy önkormányzati irányítás. Nincs hatáskörük, ergo nem is tudná megmutatni milyen pusztításra képes a jobbik.

Amit a fidesz diktál, azt csinálják a polgármesterek is.

2014. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 7.


Ha te multikulturalizmust ,internacionalizmust ,idegenimádatot akarsz, akkor fogd a kis bőröndödet és költözz Svédországba.Pont neked való hely.Ajánlanám Malmöt.


Úgyis Svédország a liberálisok Mekkája meg szent helye.

2014. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
A jobbik jelenleg egy minisztériumot nem tudna elvezetni,nemhogy egy országot. Egy megvalósíthatatlan programmal választást nyerni igencsak meredek lenne,habár láttunk már meglepetéseket idén is,a fidesz program nélküli győzelme,DK megerősödés,stb. Szóval nem is lenne akkora meglepetés,ha a jobbik egy megvalósíthatatlan programmal választást nyerne. Igaz az átlag jobbikos szavazó megelégszik a melegek gyűlölésével,és a cigók gyűlölésével. Ráadásul a jobbik gazdasági programja erősen baloldali,szóval szélsőjobboldalinak nevezni is butaság.
2014. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

8-as: Látod ez a baj veletek. KIZÁRÓLAG SZÉLSŐSÉGEKBEN TUDTOK GONDOLKOZNI. Ezért nézem le az egész jobbikot és "szurkolóit". Ha én nem gyűlölöm az idegeneket, akkor egyenes imádom? Ha én globálisan gondolkozok, mert egy vállalkozás is úgy tud igazán sikeres lenni, mert rengeteg rést lehet találni még a piacon csak nem ebben az országban, akkor én már köcsög hazaáruló vagyok?


Érted már mire célzok? fekete fehér, piros kék...1bit.

2014. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!