Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló, aki jobb...

Miért hazaáruló, aki jobb életet szeretne?

Figyelt kérdés

Kitettem ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Kapásból jött egy privát üzenet, kimásolom:


"Még jó hogy elveszik, az összes hazaárulótól elvenném, nehogy már magyarnak mondják magukat, ha itt hagyják az országot a szarban"


Miért baj az, ha valaki nem országban gondolkodik, hanem családban? Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom. Azt szeretném, ha nem kéne azon gondolkodnom, hogy pl. megvegyek e egy új cipőt. Ha nem olyan emberek vennének körül, aki annak örül, ha nekem is szar mert neki is. És még sorolhatnám.


Amúgy van egy elképzelésem, lehet hogy hamis, de én erre gondolok. Akik legjobban utálják azokat, akik elmennek, azok pont a minimálbéres, tanulatlan, nyelvet nem beszélő emberek, akik szimplán irigyek, hogy nekem van bátorságom kimenni és nem csak mosogatni fogok.


Vélemény?



2014. szept. 28. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
azért itt rontja a levegőt,hogy nézze a magyarok szerencsétlenkedéseit,és hogy olyan pártokra szavaz,aki elmutyizta már a fél országot,a másiknak a pénzeszsákja KGB-s volt,most meg a feleségéről derültek ki érdekességek. Lehet itt hőzöngeni,de amíg ilyen pártok vannak,addig nemhogy vissza nem megyünk Magyarországra,hanem még boldogan adjuk le a magyar állampolgárságunkat is!
2014. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy nem hiányzol senkinek?

Menj Isten híréve


Csak tudod létezik olyan, hogy hadkötelezettség. Minden országban, szerte a világon.

Ha hadi állapot lép fel Magyarország és az általad istenített ország között, akkor neked az idegen ország hadseregébe kell bevonulnod és idegen ország zubbonyában kell tüzet nyitni magyar honvédekre.

Nincs kétségem afelől, hogy meg is tennéd.


Nyugodj meg, ha találkozunk a lövészárokban, szívfájdalom nélkül eresztek beléd egy sorozatot.


Na pá.

2014. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

42-es.

örülök,énis ugyanezt fogom tenni.

Na pá!

2014. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

"azért itt rontja a levegőt,hogy nézze a magyarok szerencsétlenkedéseit,és hogy olyan pártokra szavaz,aki elmutyizta már a fél országot,a másiknak a pénzeszsákja KGB-s volt,most meg a feleségéről derültek ki érdekességek. Lehet itt hőzöngeni,de amíg ilyen pártok vannak,addig nemhogy vissza nem megyünk Magyarországra,hanem még boldogan adjuk le a magyar állampolgárságunkat is!"


Bezzeg a félnótás főnökeitek alatt kánaán volt ugye? :D


És ne hazudjatok, azért hőzöngtök itt mindig mert ott akkor is bevándorlók lesztek, maradtok. A fellengzős, fröcsögős dumátokkal meg legalább megutáltatjátok magatokat, de még fel is vagytok háborodva, ha valaki szóvá teszi.

2014. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
Utolsók, csak annyi a bibi, hogy a nyugati országok mind Nato tagok, szóval nem fogtok egymással csatázni, ha mégis valami folytán feloszlana a Nato, akkor se lesz háború, mert nincs ember magyarországon aki bevonulna harcolni ezért az országért, ha mégis, akkor 10 perc alatt lenne végetek, mert ennyi idő kell kb bármely nyugati országnak Magyarország elfoglalásához.
2014. szept. 30. 20:29
 46/64 anonim ***** válasza:

"Utolsók, csak annyi a bibi, hogy a nyugati országok mind Nato tagok, szóval nem fogtok egymással csatázni, ha mégis valami folytán feloszlana a Nato, akkor se lesz háború, mert nincs ember magyarországon aki bevonulna harcolni ezért az országért, ha mégis, akkor 10 perc alatt lenne végetek, mert ennyi idő kell kb bármely nyugati országnak Magyarország elfoglalásához."


Egy nagyobb hadseregnek,de elég akár Ausztria hadserege,kb 1 nap alatt megennék reggelire az egész magyar haderőt. :D és igen,boldogan fogok az ő oldalukon harcolni,mert megbecsülik a munkámat,és szeretnek.Nem azzal foglalkoznak,hogy magyar vagyok. Az,hogy kihasználják amagyarokat,meg stb.. hát talán nem magyar munkaközvetítőhöz kéne menni,és nincsen senki kihasználva. Itt még a parkolócédulát is a kezedbe adják,ha nekik már nem kell,és még nem járt le! ennyit a mentalitásról.

2014. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

"és igen,boldogan fogok az ő oldalukon harcolni,mert megbecsülik a munkámat,és szeretnek."


Gondolom ezt az összes osztrák megmondta, hogy odáig vannak érted. :D

2014. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

Képzeld, de a magyarokat kb mindenhol szeretik és jó munkaerőnek tartják, ellenben a románokkal és a lengyelekkel.


Miért?


Mert mi nem alakítunk ki gettókat, ahol csak mi élünk. Nem beszélünk magyarul, hanem az adott országnyelvét helyezzük előtérbe. Integrálódunk a társadalomba és elfogadjuk az ottani szokásokat, kultúrát.

2014. szept. 30. 20:39
 49/64 anonim ***** válasza:

A NATO alaptörvényében nincs az, hogy egymást nem támadhatják meg a tagországok. Sőt, ha megtámadnánk teszem azt Ausztriát, akkor sem szállhatna be a buliba a NATO, mivel mindketten tagországok vagyunk.


Egyébként a hozzászólók üzenetei alapján szerintem nagyon jól látható, hogy mi a probléma az országgal és a magyarokkal úgy általában. Valamiért én egyáltalán nem érzek késztetést arra, hogy megöljek bárkit is...

2014. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

"Gondolom ezt az összes osztrák megmondta, hogy odáig vannak érted. :D"


Itt nem magyar mentalitás van... :D ez már Európa,és nem Barbária! ;)

2014. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!