Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló, aki jobb...

Miért hazaáruló, aki jobb életet szeretne?

Figyelt kérdés

Kitettem ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Kapásból jött egy privát üzenet, kimásolom:


"Még jó hogy elveszik, az összes hazaárulótól elvenném, nehogy már magyarnak mondják magukat, ha itt hagyják az országot a szarban"


Miért baj az, ha valaki nem országban gondolkodik, hanem családban? Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom. Azt szeretném, ha nem kéne azon gondolkodnom, hogy pl. megvegyek e egy új cipőt. Ha nem olyan emberek vennének körül, aki annak örül, ha nekem is szar mert neki is. És még sorolhatnám.


Amúgy van egy elképzelésem, lehet hogy hamis, de én erre gondolok. Akik legjobban utálják azokat, akik elmennek, azok pont a minimálbéres, tanulatlan, nyelvet nem beszélő emberek, akik szimplán irigyek, hogy nekem van bátorságom kimenni és nem csak mosogatni fogok.


Vélemény?



2014. szept. 28. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan az ilyen "sz.rok a hazámra" típusú hőbörgések miatt tartják a hozzád hasonlókat söpredéknek, hazaárulóknak.

Pedig normál' esetben még meg is érthető ha valaki nyugatabbra próbál szerencsét.


Az ilyennel pont az ellenkezőjét éritek el, csak max. a libernyákok tapsikolnak érte.

2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem meg ki külföldre, itt marad.
2014. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

8-as egyáltalán nem vitázni szeretnék, csak érdekel az a 4 ország és tényleg az egyikben szeretnék élni és információkat szeretnék. Amúgy kaptam rá választ, sokan írtak privátba, hogy ők hol élnek, milyen munkával mennyit keresnek és milyen az élet.


Ezt a kérdést azért írtam ki, mert kaptam pár rossz indulatú üzenetet is és nem értem, hogy miért hazaáruló, aki jobb életet akar.

2014. szept. 28. 21:21
 14/64 anonim ***** válasza:
70%

" Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom."


Akkor meg miért zavar, ha a "hazád" is szarik rád?

2014. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
11-es, a sza*ok a hazámra nem azt jelenti, hogy az emberekre is szarok. Engem ez a 93000 km2 nem izgat. Miért kéne egy embernek ott élnie, ahol született. 21. század van, nem határok közt kéne gondolkodni.
2014. szept. 28. 21:25
 16/64 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező te csak egy rossz olcsó provokátor vagy. Menj pakold össze a kis bőröndöd és ülj fel egy repülőre, nem itt kell egy magyar honlapon műsorozni, hogy húdekifogokmenni...
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem akkor lenne jogos a "felháborodásod" ha eddig TE fizetted volna a tanulásod összes költségét és így tartanának vissza. De mivel MÁSOK is szponzorálták ezt talán lehet beleszólásuk nem? Gondolom hallottad már a brain-drain kifejezést! Tipikusan illik rád. De ha nagyon menni akarsz menj! Az ilyen mentalitású emberek csak koloncok az ország nyakán. Csak halkan jegyezném meg neked hogy az általad preferált:minimálbéres,"tanulatlan",nyelvet nem beszélő emberek pénzén tanultál eddig.
2014. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

" a sza*ok a hazámra nem azt jelenti, hogy az emberekre is szarok. Engem ez a 93000 km2 nem izgat. Miért kéne egy embernek ott élnie, ahol született. 21. század van, nem határok közt kéne gondolkodni."


Teljesen mindegy mit akarsz belemagyarázni, a lényege ugyanaz kb.

Vannak viszont akiknek jelent valamit, más nem az otthonát, satöbbi attól függetlenül, hogy nem jó irányba vezetik a "hozzáértők" évtizedek óta.

2014. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy teljesen normális gondolkodás. Ez az egész nacionalizmus egy ősmajom törzsi ösztön, aminek már rég ki kellett volna halnia az oktatás elterjedésével. Semmi haszna senkinek a nemzetiességből, csak a politikusok használják ki az ebből fakadó lózungokat a nép hülyítésére. Menj, legyél boldog, és legyél jó abban amit csinálsz.
2014. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező!


Te eleve nem lehetsz hazaáruló, mert nincs hazád, amit elárulhatnál. Szar lehet neked.


Ismerek hozzád hasonló alakot, aki elhagyta Magyarországot, tucatnyi országban élt, ide-oda fújja a szél, de sehol se érzi otthon magát. Gyökértelen kozmopolitának lenni keserű kenyér.

Aki azzal henceg, hogy ő mindenhol otthon van, valójában sehol sincs otthon.

2014. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!