Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló, aki jobb...

Miért hazaáruló, aki jobb életet szeretne?

Figyelt kérdés

Kitettem ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Kapásból jött egy privát üzenet, kimásolom:


"Még jó hogy elveszik, az összes hazaárulótól elvenném, nehogy már magyarnak mondják magukat, ha itt hagyják az országot a szarban"


Miért baj az, ha valaki nem országban gondolkodik, hanem családban? Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom. Azt szeretném, ha nem kéne azon gondolkodnom, hogy pl. megvegyek e egy új cipőt. Ha nem olyan emberek vennének körül, aki annak örül, ha nekem is szar mert neki is. És még sorolhatnám.


Amúgy van egy elképzelésem, lehet hogy hamis, de én erre gondolok. Akik legjobban utálják azokat, akik elmennek, azok pont a minimálbéres, tanulatlan, nyelvet nem beszélő emberek, akik szimplán irigyek, hogy nekem van bátorságom kimenni és nem csak mosogatni fogok.


Vélemény?



2014. szept. 28. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom el a kérdésre adott válaszokat, túl sok .

Bár a gondolatmenetedben vannak apróbb hibák, de végérvényben egyet értek veled. Nálam egy probléma van. Én szeretek magyar lenni, és szeretem az ország értékeit.

De én is ki fogok menni, és zokszó nélkül kifizetem majd azt a majd' 1,5 millát.

Egyébként a nagy fidesz imádóknak: a hallgatói szerződést a fiatalok elrettentésére találták ki, hogy ne menjenek ki, mert fizetni kell akkor. Hát most nem azért, de egy kinti értelmes munkával 1-2 év alatt félretesz ennyit az ember. Építész vagyok, és tervező leszek fél éven belül, de Magyarországon 2 év alatt nem tudnék félretenni egy millió forintot. Szóval kapja be a magyarországi politikai elit, és kapja be a rendszer. Én nem fogok éhbérért dolgozni. Aztán meg a gyerekemet a sok cigó megveri majd az iskolában, engem kirángatnak a kocsiból, és ha túl is élem, akkor a katasztrofális helyzetű kórházak egyikében dögök meg, mert nem lesz orvos, aki segítsen. Aki hisz még a Fideszben meg a többiben, az elmeháborodott.

2014. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
Hallgatói szerződéssel pedálozik itt a privát üzenetet küldő. Közlöm veletek a hallgatói szerződés egy nagy vicc,úgy ahogy van. Kimész külföldre,és vissza kell fizetned a felsőoktatásod alatt amit az állam támogatott. Erről szól az egész. De aki diplomával megy ki külföldre,és úgy fizeti ki,röhögve kifizeti azt az összeget,ami egy magyarországi felsőoktatási képzés ára. :D erről ennyit,egy diplomás külföldön akár 2 millió forintot is keres havonat. Abból ha csak fél milliót fizet vissza a magyar államnak havonta,akkoris simán letudja az egészet fél év folyamatos fizetéssel. És röhög a markába. Ennyi. Énis így fogom csinálni... :D :D a munkahely is le van már zsirozva külföldön. Élni tudni kell,és nemérdekel,hogy Magyarországon születtem,attól még a határok nyitva vannak,és nem fogok közmunkásnak menni havi 42 ezerért.
2014. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként lelkiismeret furdalásom lesz, ha elhagyom az országot. De túl nagy bennem a keserűség.
2014. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán meg a gyerekemet a sok cigó megveri majd az iskolában, engem kirángatnak a kocsiból, és ha túl is élem..."


Azért történhet mindez, mert a magyar fiatalok elhagyják az országot. És ez a folyamat csak romlani fog.

Gyakorlatilag az ország lakossága nyugdíjas, kiszolgáltatott, öreg, kihalófélben lévő magyarokból és fiatal cigányokból fog állni.


Pár évtized és kihal a magyarság.

Vannak, akik ezt egy vállrándítással elintézik.

Értük nem is kár, csak menjenek.

Inkább száz oroszlán, mint ezer nyúl.

2014. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

"Pár évtized és kihal a magyarság.

Vannak, akik ezt egy vállrándítással elintézik.

Értük nem is kár, csak menjenek.

Inkább száz oroszlán, mint ezer nyúl."


Énis fiatal vagyok,és menni fogok. Énis az 1000 nyúl között leszek. Köszönd ezt a magyar politikusoknak. Ők intézték úgy,hogy innen mindenki meneküljön. Mi már csak az eredmény vagyunk,akik külföldre mennek. Fogd fel ezt egy matematikai számításnak. Ők így oldották meg a feladatot,mi az eredmény vagyunk,és az eredmény ez: külföldr emegyünk egy jobb élet reményében. Hogy lehet az,hogy a szomszédos Ausztriában 5X jobban élnek az emberek? és hogy Szlovákia is lekörözött bennünket?? azért az,hogy Szlovákia lekörözze Magyarországot,hát nagyon sok dolognak meg kellett ahhoz történnie. Magyarország egy gazdag ország,több ezer milliárdok vannak,amik "eltűnnek" vajon kiknek a zebébe??

2014. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak olyan 30 évhez közeli házaspárok, akiknek van több gyereke, de biztos vagyok benne, hogy nem kell használnod mind a két kezedet a számoláshoz.
2014. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

37: Fun fact: Én egy kis faluban élek, ahol a lakosság létszáma jelenleg 120 fő körül van. Egyetlen egy cigány család él csak itt, és a lány annyi idős mint én (26). Neki már van három gyereke és most láttam egyik nap, hogy jön a negyedik. A falu közben kihalóban, a 90%-a nyugdíjasból áll.


Ez a tendencia nagyban is és bizony valóban nagyon kevés az olyan fehér magyar család, ahol kettőnél több gyerek van. Csak a nagyon tehetősek engedhetik meg maguknak.

2014. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Dugd föl magadnak az izraeli útleveledet!

Nem hiányzol innen.

2014. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

"Én is szarok Magyarországra, de nemhogy kimondom, hanem aktív érdekem fűződik hogy politikai folyamatokat befolyásoljak amíg az (egyik) útlevelem odaköt. Azért nem mondok le a magyar állampolgárságról, mert európaiként kötelességem beleszólni amibe tudok, Európában.


Akinek ez nem tetszik, makoghat otthon a putriban, egészségére."


Magyarország is sz.ik rád, ha nem tetszik makoghatsz a putriban, egészségedre! :D


El tudom képzelni milyen csodás életetek lehet legalja bevándorlóként, hogy még mindig egy magyar oldalon hörögtök, hőzöngtök. :)


Így "sz.rtok" az országra, hogy itt vinnyogtok? :O

2014. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
39: Ezen egyébként én is el szoktam gondolkodni, hogy aki kint olyan csodálatosan él, miért magyar oldalakon rontja a levegőt?
2014. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!