Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló, aki jobb...

Miért hazaáruló, aki jobb életet szeretne?

Figyelt kérdés

Kitettem ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Kapásból jött egy privát üzenet, kimásolom:


"Még jó hogy elveszik, az összes hazaárulótól elvenném, nehogy már magyarnak mondják magukat, ha itt hagyják az országot a szarban"


Miért baj az, ha valaki nem országban gondolkodik, hanem családban? Én sza*ok a hazámra, de ki is mondom. Azt szeretném, ha nem kéne azon gondolkodnom, hogy pl. megvegyek e egy új cipőt. Ha nem olyan emberek vennének körül, aki annak örül, ha nekem is szar mert neki is. És még sorolhatnám.


Amúgy van egy elképzelésem, lehet hogy hamis, de én erre gondolok. Akik legjobban utálják azokat, akik elmennek, azok pont a minimálbéres, tanulatlan, nyelvet nem beszélő emberek, akik szimplán irigyek, hogy nekem van bátorságom kimenni és nem csak mosogatni fogok.


Vélemény?



2014. szept. 28. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó bekezdés kicsit hamis.Rengeteg ember van aki nem beszél nyelvet, max érettségije van és mégis kimegy mosogatni havi 300 ezerért.
2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Ja kaptam egy ilyen üzit is :D


"Még jó hogy visszafizeted, mert az már a pofátlanság netovábbja ha valaki az én adómból tanul és utána lelép. Az ilyet meg tudnám ütni. Hála az égnek, a fidesz nem csak rosszat csinált, hanem bevezette a hallgatói szerződést, tessék csak fizetni"


Na pont ezekről beszéltem, lefogadom hogy a tisztelt üzenetküldő adója arra se elég, hogy az egyetem wc-it feltöltsük wc papírral, de azért fröcsög, hogy az ő adójából tanulnak sokan XD

2014. szept. 28. 20:53
 3/64 anonim ***** válasza:
82%
Ez a klasszikus rákosista felfogás: "aki nincs velünk, az ellenünk van".
2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim válasza:
75%
Irigyseg!Akinek lehetösege van az miert ne menne?En mentem,es nem banom-senki nem fog eltartani azok közül akik negativ kritikakat irnak.Nem olyan egyszerü azert uj eletet kezdeni külföldön a semmiböl-lehet probalkozni.
2014. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
70%

Jelenleg végzős gimnazista vagyok, és angliai, dániai vagy kanadai továbbtanuláson gondolkozom. Elmegyek és itt hagyom a hazámat, hogy tanuljak, hogy minél több tudást megszerezzek és lehetőséget kihasználjak külföldön, amit a hazámban nem tudnék. Ismerősöket, kapcsolatokat gyűjteni, és mikor vissza jövök (mert vissza fogok), akkor megpróbálom elérni, akár politikai úton, párttal és egyebekkel, hogy másoknak ne kelljen kényszerűen kimennie, senki ne szégyellje hogy magyar, ne kelljen előbb-utóbb úgy élnünk, mint a svédeknek, norvégoknak a hazájukban (nem, nem az életkörülményekre gondolok).


Hazaáruló vagyok?


Szerintem nem az a hazaárulás, hogy elmész, hanem az, hogy (idézem) "Sz*rok a hazámra". Én is el fogok menni, de ezzel minden további nélkül leírtad magad előttem, és gyanítom hogy sok más kint élő magyar előtt is.

2014. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

3-as, engem sem érdekelnek, eltántoríthatatlan vagyok. Csak azért elgondolkodok rajta, hogy hogy lehet ilyen primitíven gondolkodni.


Amúgy hol élsz?

2014. szept. 28. 21:07
 7/64 A kérdező kommentje:
előző 4-esnek ment :D
2014. szept. 28. 21:07
 8/64 anonim ***** válasza:
79%
A véleményem az, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme, pusztán csak vitázni akarsz. Már a belinkelt kérdésed is provokatívan van megfogalmazva, de mivel nem lett túl népszerű, ezért kiírtál még kérdést, hátha erre jobban kapnak az emberek.
2014. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
20%
Mert pénzért adja el a hazáját.
2014. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
85%
Végül is a politikusok is azért korruptak, mert jobb életet szeretnének, családban gondolkoznak, nem országban. XD
2014. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!