Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat sokan?

Miért utálják a zsidókat sokan?

Figyelt kérdés

Azt szoktam hallani, hogy a Talmud gyüleöletel van tele, hogy Ávo-sok a zsidók voltak, hogy mind ocsmány gazdagok, lenézika gojokat. Én ezt nem értem, mert:


1. magyar nyelven nem jelent meg Talmud, csak ocsmány hamisítvány

2. Az Ávo és Ávh tudtommal azután volt, hogy keresztények egy csoportja lemészárolt 6.000.000 zsidót.

3. aki egyetlen zsidó irodalmi művet is a kezébe vett, amit nem a MIÉP-Jobbik banda köre adott ki, semmi olyat nem talál, ami mások lenézéséről szól.

12 éve tanuom a Tórát és a Talmud egyes passzusait. "Szeresd felebarátodat, mint önmagadat." "Tartsd meg I-ten parancsolatait teljes szívvel és lélekkel!" Ilyenek állnak leginkább a Tórában. "Diná málkut mediná."-Talmud ALAPELVE: Annak a társadalomnak a törvényei szerint élj, amelyben élsz! Ez olyan alap, a zsidó hagyományban, mint a keresztények számára tudni a Mi atyánkot.

Ne ölj! Ne lopj! Ne tégy hamis tanúságot! Ne kívánd meg felebarátod tulajdonát! stb. én ilyesmiket olvastam a Tórában. A Tóra és a Talmud pedig egy húron pendülnek. Én nem vagyok sem különösen gazdag, sem befolyásos. Egyetemista vagyok, teljesen átlagos srác. Ember meg nem mondaná rólam, hogy zsidó vagyok, pedig tiszteletben tartom a hagyományaimat. Jól esik, mikor egy nem zsidó ismerősöm boldog hanukát kíván, és én viszot kívánok neki kellemes karácsonyt. És a zsidók 97%-a ilyen. 3%-nyi szar meg minden népben van.

Jobbik arra épít mindent, hogy az emberek nem ismernek személyesen zsidókat, így bármit elhisznek. Ha valaki kiskorától kezdve hallgatja otthonról ezeket a szemét szamárságokat,akkor úgy nő fel, hogy természetes neki, hogy a zsidók ilyenek, meg olyanok. Hát, kérem szépen, ez nem így van!

Apropó a goj szót zsidókra is használja a Biblia, nem cspán nem zsidókra.


2010. jan. 17. 23:53
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/231 anonim ***** válasza:
40%

Nincs meg és nem is lesz?


Okézsoké. Persze. Arra sincs bizonyíték, hogy a Nap létezik, én nem láttam egyet sem! Mivel nem értem és különben is, mást mond, mint amit a kicsinyes világnézetem gondol, ezért letagadom, hogy lenne. A Nap valójában a Mátrix egyik eleme, amivel, a gépek elnyomják az emberiséget! Valójában Hatvanvattos Neon és Morfológus a hősök!

2010. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/231 anonim ***** válasza:
40%

Ja.

Leo

2010. jan. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/231 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, a háború előtt a köznép azért utálta őket, mert sunyik voltak, ás büdösek,mint a dög. Azért is alakult ki a " büdös zsidó" jelző. Állandóan bujkáltak, ki se mertek menni az utcára.
2010. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/231 anonim ***** válasza:
0%

A nácik pedig bizonyítottan azért gyűjtötték a zsidókat, mert unatkoztak s meg akartak tanulni együtt pókerezni, valójában a nácik az áldozatok!


Ja és bizonyítékom van rá, hogy a banán nem is görbe, csak a zsidók elgörbítik a teret! Sőt! Chuck Norris hatalmát is ők kezdték ki!


Chuck Norris pedig bizonyítottan szeret körbepörgőrúgni! Ebből következik, hogy a Talmud hülyeség, mert szerintem ez összefügg. Ne vitatkozz, ha én azt mondom, úgy van, mert én megrendíthetetlen vagyok és még ide is káromkodok, hogy jajdekemény legyek. És már nyertem is, megyek is és megverek még egy óvodást! Hahahahaha, enyém a hatalom!


Leo

2010. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/231 anonim ***** válasza:
72%

"Okézsoké. Persze. Arra sincs bizonyíték, hogy a Nap létezik, én nem láttam egyet sem! Mivel nem értem és különben is, mást mond, mint amit a kicsinyes világnézetem gondol, ezért letagadom, hogy lenne. A Nap valójában a Mátrix egyik eleme, amivel, a gépek elnyomják az emberiséget! Valójában Hatvanvattos Neon és Morfológus a hősök!"


Sotet vagy,mint az ejszaka, baratom!

2010. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/231 A kérdező kommentje:
Jó ég! ember, voltál már disznóvágáson? Ott aztán nagyon büdös minden, de nem zsidó szokás
2010. jan. 18. 01:06
 87/231 anonim ***** válasza:
Na láthatod nem mindenki utálja a zsidókat, én sem és nem vagyok zsidó.
2010. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/231 anonim ***** válasza:
40%

(ez most suhant. És talált. És ütött. És vérzik. Le se tagadhatjátok, kis, civilizálatlan, bunkó barbár gyűlölködő barátaim)

Leo

2010. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/231 A kérdező kommentje:
zsidóknak kötelesség a napi fürdés, míg Szent Margit soha életében nem fürdött...
2010. jan. 18. 01:07
 90/231 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!