Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
71%

Régi történet. Ha tényleg érdekel, olvass utána:


[link]


Amúgy a legtöbb Hungarista csak megszokásból utálja őket a konkrétumok ismerete nélkül.

Úgy kell felfogni, h ez nem egy olyan dolog, amire büszke lehetsz.

2011. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
72%

Nos, szkinhedekkel volt dolgod, nem hungaristákkal.

Ugyanis ezek az utcai majmok nem hungaristák, ahhoz több kell. Én hungarista vagyok, tudom.


Ezeknek az a bajuk, hogy olyanok, mint a cigányok. Vadállatok. Rendes gyerek lehetsz (már ha igaz a történeted) és elbeszélgethettek volna veled, mielőtt megutálnak.


A mi köreinkben is vannak, akiknek zsidó a rokonuk. Van ilyen. Az még nem zárja ki, hogy jó emberek lennének.



Viszont másik oldalon szüleim főnöke zsidó származású. Az apja magyarosította le a nevüket, most nem írom ide, kicsodák. Apámék a belüket is kidolgozzák.

Másik oldalon van már tapasztalatom a politikai zsidósággal az MSZP berkein belül. Egyszer barátom apját megkörnyékezték, mert azt hitték ő is az. Nos, benézték vele...

2011. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
44%

Azért utálják a zsidókat mert idióták. Lehet hogy maguk még sose találkoztak zsidóval, csak hallották az "okosoktól" hogy azokat utálni kell..

különben számtalan dologgal magyarázzák az utálatukat, arra sajnos kevés volna a hely hogy felsoroljam.

Amúgy örülhetsz hogy nem vertek meg, még az is előfordulhatott volna...

Én sem értem miért kell gyűlölködni, nekem semmi bajom a zsidókkal, akiket ismerek, mind normális ember, olyan mint akárki más, bár a hitüket nem tartják, csak a származásuk az.

2011. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
62%
Elég szomorú, hogy a mai társadalomban ennyire jelen van mindenféle gyűlölködés. Anélkül utálni valakit, hogy az ártott volna bármit is. Ne foglalkozz velük, az ilyen embereket el kell kerülni.
2011. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
45%

Semmi gond, Te áldozat vagy...ez sokak hibája, de van is igazság a gyűlölet mögött, csak nem a kicsikre, vagyis rátok kellene ezt levetíteni.

Ha sokat akarsz erről tudni, akkor üsd be a youtube-on hogy zsidó, és halgass erről filmeket, riportokat, tényfeltáró műsorokat.

Röviden, minden a zsidók kezében van, nagy cégek, energiacégek, bankok, az IMF,minden!

És sajna vannak olyanok, akik azt a nézetet vallják, hogy aki nem zsidó, az alantasabb faj. Őket hívják a zsidók goj-oknak, ezt is beütöd a youtube keresőjébe, de akár csak google-ba, és leírják mit jelent....

csak sikerül, és nem kell linkeket küldenem....

2011. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
38%
Namennyel értek egyet.
2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
66%

Nameny:

abból h a szüleid főnöke zsidó, nem következik h kidolgoztatja a belüket. A barátom főnöke nem zsidó, mégis folyton güriznie kell. Mindenféle emberből van rendes, meg hülye is...

2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
45%

vannak emberek, akiknek szükséglet, hogy valakit utálni kell, erre pedig vannak jól bejáratott célcsoportok. Szlovákiában meg a magyarokat utálják a hasonló hülyék, ugyanaz a dolog.

Felesleges ebben mély logikai összefüggéseket keresni.

2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
71%

21:22

[link]

2011. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Hát nem érzem magam idiótának.. Mindegy.

Tehát azokkal a zsidókkal van baj, akik maximalisták, önzők, harácsolók?

Az apukám szart is kihajtotta magából, már bocsánat, hogy meg tudjunk élni. Ugyanúgy a nagyszüleim és a nagybátyám is.

Miért azokon csattanik az ostor, akik integrálódtak? Akik betartják a szabályokat?

Van cigány ismerősöm is, velem egykorú és három éve jár a szüleivel mezőgazdasági idénymunkákat végezni, mert hiába van a szüleinek végzettsége, hiába jó szakemberek, nem lopkodnak, csalnak.

A múlt hónapban szegény lánnyal megosztottam a szendvicsemet, mert nem tudott hozni. Délután vittem át hozzájuk egy kiló kenyeret (én sütöttem) meg házi füstölt kolbászt. Javasoltam anyukájának, hogy kérjen gyorssegélyt az önkormányzattól. Anyukája is és a lány is kihúzta magát és azt mondta előbb döglik éhen.

A kajáért cserébe a lány segített szakmai számításokból.

2011. máj. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!