Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
82%

"-Zeitgeist

-A pénz mint adósság

-Ébresztőfilm

Ezek a filmek évek óta kinn vannak a neten, mégsem érti meg az ostoba világnépe, ezért már megcsinálták rajzfilmben, hogy még az óvodás is megértse: "


Megvalósítható alternatívát egyik sem kínált, a Zeitgesit pedig akkora katyvasz, hogy simán bele lehet magyarázni a zsidó összeesküvés elmélet hívőknek (az olyan proliknak mint neked) a zsidókat!

2011. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:25


A kereszténység és a judaizmus vallási irányzatok, te gyökér! lehetsz meggyőződéses hívő, de attól még ne ezzel próbáld megmagyarázni!

2011. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

20:40

ne zsidózzá vaze!

már te is megnáczultál?

2011. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
62%

Ez a "nektek náciknak" amolyan kollektív bűnösségelmélet nálad?


Igen, mivel bűnösök vagytok! Olyan eszmével vállalsz közösséget, ami a gyűlöletre épül.

Játszhatod ezt a visszafordítós logikát, csak nálam ezzel nem érsz el semmit :)


mert én nem amiatt bélyegezlek meg, hogy mi a származásod, hanem hogy mi a politikai nézeted. talán van rá okom...

Nem fogom tisztelni a műveletlenségedet, prolikám! ráb@sztál!

2011. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

20:41

Húha már gyökér is lettem? Ezek szerint te is belátod h az antiszemitizmus legalább olyan jó "vallás" mint a liberalista "minden ember egyenlő" lózung.

Csak az antiszemitizmust több bizonyíték támasztja alá és kevesebb ellenérvet tudsz felhozni ellene :)

2011. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

20:43


Attól függetlenül beláthatnád, h nem minden "náci" gondolkozik egyformán.

Pláne h sokszor már azért is ráaggatják az emberre ezt a jelzőt, ha nem ért egyet a libsikkel hanem konzervatív gondolkodású.

2011. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

Minden társadalomban vannak emberek, akik a saját nyomorukat azzal próbálják magyarázni hogy kollektíven utálnak valakiket. Lehet ez vallási vagy politikai alapon. Ugyanúgy van magyar aki a zsidókat utálja azért mert a főnöke kispistának több fizetést adott mint neki, de vannak zsidók akik nem állnak szóba nemzsidókkal. Szíve joga mindenkinek azt gondolni amit akar, de azt is el kell ismerni hogy ezek az ideológiák olyan kreálmányok amik minden ésszerűséget nélkülöznek. Akinek van egy kis esze, az belátja hogy ezzel a gyűlölködéssel nem jut semmire, mert az ő helyzete nem javul tőle, a világ nem fordul ki a sarkából.


Szegény kérdező zsidó származású létére (bár ha ő nem gyakorolja a vallását akkor nem is az ugyebár..) miért lenne hibás abban, hogy -tegyük fel- valamely zsidók pénzügyi vagy politikai hatalomra tettek szert?

Szerintem legalább annyi keresztény vagy más vallású személy birtokol hatalmat és pénzt.

Ráadásul nekem végtelenül rosszul esne, ha lépten-nyomon keresztényeznének engem, csak mert magyar vagyok, és ez egy keresztény ország...

2011. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
40%

Te egy hatalmas nagy bunkó vagy Petronius!

Nem veszed észre hogy már baromira ununk ebben a témában.

Nem vagyok összeesküvés hívő, ezek a filmek évek alatt finomodtak, ahogy egyre több információhoz jutottak.

Nem hinni kell benne ha megnézi valaki a filmeket, hanem elkezdeni gondolkozni ezáltal!

Anyád egy proli, aki így nevelt! hogy másokat leprolizz, meg sértegess...

A Zeitgeist sem katyvasz, csak kissé utópikus...kész

Ha olyan baromira okos vagy, akkor meséld már nekünk, "proliknak" mi hogy működik a világban, de az igazságot meséld ám!!!!!"nagyon okos"

2011. máj. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
És a hatmillió zsidó, akit kinyírtatok igazából éppen Haitin szürcsölgeti a Sex on the beach koktélját, nemde? Sok náci paraszt!
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
Utálják őket mert a nagy orrukkal elszívják az oxigént minden országból,mivel mindenhova betelepednek.
2011. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!