Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
71%

"Ha majd Magyarországon is olyan életszínvonal lesz mint Ausztriában, hát felőlem a marslakók kezében is lehet az ország irányítása.

"


Ott a pont!

2011. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:

És mégis mitől lenne olyan életszínvonal? A jelenlegi világ urainak mi érdekük fűzödne ahoz, h a gyarmataikon olyan legyen az életszínvonal mint azokban az országokban ahol székelnek? Nem légy naiv, ha függetlenséget gazdagságot akarsz azért küzdeni kell. Krva kényelmes ücsörögni és arra várni h majd jobb lesz mert mindegy milyen nemzetiségüek kezében van a globalista rendszer irányítása de ez nem működik. Egész egyszerüen nem igaz.


Ha kiváncsi vagy miért utáják mindenhol a zsidólkat olvass utána az 1800-as évek korabeli művekben. De ne ringasd magad abba a tévhitbe h csak véletlenszerű bűnbakkeresés történt meg elterjesztették h utálni kell őket meg ilyesmi. Nagyon jól körülírható és értelmes magyarázata van annak h miért. Csak utána kell nézni nácizás helyett.

2011. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
42%

"És mégis mitől lenne olyan életszínvonal? A jelenlegi világ urainak mi érdekük fűzödne ahoz, h a gyarmataikon olyan legyen az életszínvonal mint azokban az országokban ahol székelnek?"


Nőjetek már ki ebből a gyarmatos, kizsákmányolásos, zsidó-világuralmas világnézetből, annyira óvodás színvonalú. Bogár Laci bácsin még jól el lehet szórakozni, amikor jön a " kifosztás szivattyúival" meg "Magyarország felszámolásával", de másnak ez már eléggé szánalmas és nevetséges :)

2011. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
49%
Az oszták és a magyar életszínvonal közötti különbség pedig abból a negyven évi létező szocializmusból adódik, amelyben a Szovjetunió "jóvoltából" nekünk részünk volt, Ausztriának meg nem. Semmi köze a zsidósághoz.
2011. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

"Mert nem az zajlott le Európa kellős közepén, hanem a zsidók elleni népirtás. Az örmény holokauszt, vagy a gulágok meg eléggé félreeső helyen történtek. "


Én ehez csak annyit fűznék hozzá hogy viszont a svábok, szudétanémetek erőszakos kitelepítése a II.vh után (Csehszlovákiából, Mo-ról, Jugoszláviából össz. 14M ember, 2M ebből meg is halt az "eljárás során") rasszista törvény alapján (Benes dekrétumok) viszont valós, megtörtént esemény. Ellenben a médiában alig hallunk róla, senkinek nem jut eszébe h a bűnösöket felelősségre vonja, v kártérítést fizessen az okozott szenvedésért az áldozatoknak és azok hozzátartozóinak. Viszont a zsidó holokauszt napjainkig vezető téma a médiában. Újabb és ujabb kárpótlásokat harcolnak ki maguknak (lásd Chicagói holoper). Vajon miért csak ezeknek az érdekei számítanak kizárólag? Ez hogy fér bele ez az "egyenő bánásmód" elvébe? Meddig fognak még az örökös áldozat szerepe mögé bújni?

2011. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert egy hatékonyabb, fejlettebb faj, olyan agyi számítási teljesítménnyel, amelyről egy nemzsidó csak álmodhat.


Természetes, hogy a képességeit gazdagodásra használja fel, ti nem ezt tennétek?

2011. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
66%

12:35


Ezzel egyetértek.

2011. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

12:21

Vagy pedig te nőljél fel, nézz utána a fogalmaknak, és akkor láthatod h Mo jelenlegi helyezte, berendezkedése gyakorlatilag megegyezik a régi angol francia gyarmatok berendezkedésével. De persze ha nem értesz a gazdasághoz, képtelen vagy gondolkodni és egy átlag antifa vagy 60-as iq val akkor nácizzál tovább nyugodtan.

2011. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim válasza:
Sajnos mindig lesznek buta emberek...ne torodj ezekkel, te is ember vagy, es a sokfele vallastol szines a vilag. Biztos nem lehet egyszeru neked, mert mindenfelol ezt hallod de minden attol fugg milyen a szemelyiseged...
2011. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:

Szerintem a hungaristák arra gondoltak, hogy a családod is olyan zsidó, akik arra vágynak, hogy az egész világ alattuk álljon, mert valamilyen hülye azt jósolta nekik, hogy királynők fogják szoptatni fattyaikat

És arra gondoltak, hogy te csak azért "nyalsz" nekik, mert közelebb akarsz hozzájuk kerülni, hogy később elbánhass velük.

(Erre is volt példa, néhány zsidó náci feladja a vallását és a nézeteit látszólagosan, mert úgy gondolják, hogy ezek elősegítik a zsidó irányítást)

2011. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!