Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Vannak filmek, amik ugyanarról szólnak, csak kicsit másképpen. Keressetek rájuk, sokaknak persze biztos nem mutatok újat.

-Zeitgeist

-A pénz mint adósság

-Ébresztőfilm

Ezek a filmek évek óta kinn vannak a neten, mégsem érti meg az ostoba világnépe, ezért már megcsinálták rajzfilmben, hogy még az óvodás is megértse:

(Görgess le a filmért az oldalon)


[link]


De hiába csinálták meg ezt is, egyszerűen hülye a világ, alig érti meg a 10%-unk!

Akkor most mi is lesz itt? Egyszer egy újabb világháború, mikor az új generációk ezt már megértik, mert már az igazságba nőnek bele? Mi lesz itt szerintetek?

2011. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
61%
Az antiszemitizmus nem meggyőződés, hanem egy áltudományos, áltorténelmi, álszociológiai vallás.
2011. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

19:03

Aki hisz benne annak számára meggyőződés nem? Ugyanúgy mint a kereszténység, vagy a judaizmus.

Azzal a különbséggel hogy az antiszemitizmusnak jól körülhatárolható okai vannak.

2011. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

"Nem légy naiv, ha függetlenséget gazdagságot akarsz azért küzdeni kell."


No, de ha ők a világ urai, akkor hogyan küzdesz ellenük? Attól, hogy te itt zsidózol nem leszünk függetlenebbek :)

együgyükém

2011. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

"viszont valós, megtörtént esemény. Ellenben a médiában alig hallunk róla, senkinek nem jut eszébe h a bűnösöket felelősségre vonja"


csakúgy megtörtént, mint a holokauszt, még ha neked ez (nem) is tetszik (már nem tudom eldönteni, hogy nektek náciknak miért jó az, hogy nem történt meg).

Ja és gondolom azt sem fogod fel, hogy a vesztes oldalon álltunk, tehát k*rvára nem jár semmilyen kártérítés. Jó lenne, de nem lesz.

2011. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

20:31

Ez igaz. De legalább új megvilágításban láthatunk bizonyos problémákat :)

2011. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:39


b+, ha ennyire értessz a gazdasághoz apád f@száért nem vagy még az IMF fővezére?

2011. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

20:33


Ez a "nektek náciknak" amolyan kollektív bűnösségelmélet nálad? Vagy ugy gondolod, hogy a "nácik" vmi kollektív tudatalattival rendelkeznek és mind ugyanugy gondolkoznak.


Nem hasonlít ez a "zsidók" egyetemes felelőssége analógiájára?

2011. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

20:36

Hát vaze rossz fajhoz születtem :)))))))

2011. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:29



Elolvastad a kérdező kommentejiet? abból vilgásoan kitűnik, hogy nem tartozik bele az általad melített kaetógriába.


Ennyi erővel írhattál volna egy védőbeszédet a zsidók mellett, mondván, hogy a hungarista akar közelfékőzni hozzá.

Isteneeem a GYK a prolik gyűjtőhelye!

2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!