Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
69%

"abból h a szüleid főnöke zsidó, nem következik h kidolgoztatja a belüket."


Ő szerintem csak a zsidó kapzsiságra próbált utalni

2011. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
78%

Ez lényegtelen, hogy van olyan is, aki nem zsidó és kidolgozzák a belét.


Elmondok nektek valamit. A zsidók között van egy réteg, aki úgymond egy soviniszta-nacionalista kisebbséget alkot és összetartóak. Köztük is szokott lenni testvérháború, nekik is vannak belső ellentéteik. Ez a politikai zsidóság és nagyon veszélyesek, maffiaszerűen működnek. Lényegében ők a legrégebbi bűnszervezet.

Ennek a csoportnak a vezetői zsidók között halásznak és az arra érdemeseknek felajánlják, hogy csatlakozzanak közéjük, mert ők az egész zsidóságért küzdenek. A legtöbb zsidó nem is tud róluk, csak akkor lesznek beavatottak, ha a vezetés alkalmasnak véli őket erre. A beavatás lényege a felsőbbrendűségi, nemzeti tudat, a gátlástalanság és az ész. Ha ezek megvannak, akkor beveszik a zsidóembert és testvérükké fogadják. Segítik őt.


Én ezt tapasztaltam. Barátom főnökét be akarták szervezni, mert az egyik MSSZP-s rendezvényen találkoztak vele és nagy szakálla volt és a két zsidó be volt csípve és odament hozzá, hogy beszélni akarnak vele. Ott kitálaltak pár dolgot.

Apám főnöke is ugye be van szervezve, mert az ő másodunokatestvére a Raifeissen bank egyik vezetője és mindig úgy tud számára pénzsegítséget nyújtani, hogy ismeri a kiskapukat. Ezt a bank el is nézi, mert lényegében a vezetése is az egyik zsidó szervezetnek a kezében van és nekik is érdekük, hogy egyre több tulajdon kerüljön az ő zsidó szervezetük kezébe.


El sem tudjátok képzelni, hogy milyen bizniszek mennek ott...

2011. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
43%
barátom apját*
2011. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
18%

21:29

Igen csak tudod a legtöbb zsidó nem ilyen. Az emberek pedig az ÁTLAG alapján ítélnek.


Ez kb olyan, minthogy a kólásüvegben azt feltételezed h kóla van. Mondjuk valamelyikbe véletlenül kávét öntünk de ezt te nem tudod. Tegyük fel mondjuk szereted a kávét, de utálod a kólát. Amikor meglátod ezt a kólásüveget, nem fogod kibontani, mert azt feltételezed, h kóla van benne amit utálsz. És mivel nem vizsgálod meg alaposabban, nem is derül ki h valójában a kedvenc kávéd volt beletöltve.

2011. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:

Továbbra sem értem hogy jövök ide én és a családom.

Úgyértem miért kell egy réteg miatt mindenkit utálni?

Magyarok közt is van szerintem ilyen réteg, nem? Vagy azokis abba bizonyos MSSZPbe tartoznak?

2011. máj. 24. 21:38
 16/71 anonim ***** válasza:
12%
Ez nagyon szép amiket leírtál! Szívesen csinálnék veled, és a környezettel egy riportot...hogy az emberek tanuljanak, és észre térjenek végre!
2011. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

Tegyük fel!

Kimész külföldre és beszédbe elegyedsz egy külföldivel.

Elmondod hogy magyar vagy.

Erre a külföldi illető felháborodik, kijelenti, hogy a magyarok lopnak, mert az ő házát is egy magyar banda rabolta ki. Sőt a szomszéd házát is.

Nyilván sértene és bántana, hogy egy réteg miatt elítélnek téged.

2011. máj. 24. 21:46
 18/71 anonim ***** válasza:
27%

21:46

Miért azt hiszed külföldön nem nézik le a magyarokat? Pl Ausztriában kiirják h "magyar ne lopj" meg ilyenek. A szlovákokról románokról meg jobb nem is beszélni magyarul megnyikkansz már szétvernek.

Pedig a magyarok sokkal kevesebb genyaságot követtek el a történelem során mint a zsidók. Ugyhogy ennyit erről.

2011. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
Nem érted a példa lényegét. Mindegy.
2011. máj. 24. 21:55
 20/71 A kérdező kommentje:

"Pedig a magyarok sokkal kevesebb genyaságot követtek el a történelem során mint a zsidók. Ugyhogy ennyit erről."

Nem szívtak emiatt a zsidók eleget? Sok száz év gyűlölet nem elég büntetés?

Főleg olyanoknak akik nem tehetnek semmiről.

2011. máj. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!