Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, édesapám zsidó. Bevallom, kissé burokban nevelkedtem, nem nagyon értem az antiszemita nézeteket.

Rocker vagyok. Ma a parkban hozzánkcsapódott pár hungarista sarác. Jókat beszélgettünk. Az egyiküket felhívták és egy Kárpátia szám, az Ó, bujdosó székely volt a csengőhangja. Megkértem, hogy küldje át, mert szeretem.

Közben az egyikük valami vita kapcsán felkiálltott, hogy "k.csög zsidó!" gondolom viccből.

Én pofátlanul rákérdeztem mi a bajuk a zsidókkal.

Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket.

A barátaim se értik mi volt ez.

Légyszíves ne szedjetek szét!


2011. máj. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
44%

21:57

Fogadd úgy h mindenkinek megvan a maga keresztje.

Neked ez jutott h a fajtársaid genyaságáért állandóan ferde szemmel fognak rád nézni. Amúgy sok előnye is van a "kiválasztottakhoz" tartozni megkülönböztetett figyelemmel vannak irántuk mindenhol, aki bántani meri őket alapos büntetésre számíthat, általában minden ajtó kinyílik előttük stb. Ráadásul a zsidók általában intelligensek, tanulékonyak és így könnyen meggazdagodhatnak, érvényesíthetik az érdekeiket ebben a nekik kedvező globális kozmopolita világban. Ugyhogy nem hiszem h az olyan sokat számít h idegen emberek mit gondolnak rólad. Nem kell rajta lelkizni azt annyi.


Egyáltalán zsidó létedre miért akartál hungaristákkal barátkozni? Nem tudtad h azok pont zsidó ellenesek?

2011. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Csak odacsapódtak hozzánk...

Sajnálom, tényleg eléggé lelkis vagyok...

2011. máj. 24. 22:13
 23/71 anonim ***** válasza:
39%
Nem tehetnek semmiről? Ha már egy felekezet tagja, akkor miért nem böki a zsivány orra alá, hogy ne csináld ezt, mert mind rosszul járunk, nem csak te, hanem mi is, és ezeket nem a pénzed érdekli?
2011. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
45%
Azok idióták, akik mocskos zsidóznak. Én egy keresztény ember vagyok, aki egy zsidóban hisz, aki megváltott engem a keresztfán.
2011. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

22:22es

Szerinted hallgatnának rám?

2011. máj. 24. 22:57
 26/71 Sz1u ***** válasza:
64%

Én nem utálom a zsidókat (de tényleg NEM)!


Figyeld meg, hogy hány százalékot kapok!


A k.csög zsidózás az ugyanolyan helyiértékű, mint a cigányozás, vagy a komcsizás-libsizés-stb... érvek hiányában az utolsó mentsvár...


SZARRRD le őket! (remélem nem moderálják ki)

2011. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
60%

"Válasz: Neked miért nincs bajod velük?

Én itt nem bírtam a számmal, és elkottyintottam, hogy az apám családja az.

Erre baromira felhúzták magukat, a srác megszakította a bluetooth küldést, Mocskos zsidó ne hallgassa ezt felszólalással. Ott is hagytak minket. "


Úgy hiszem, ez tökéletesen jellemzi ezeknek a futóbolond tömeg gyilkos szimpatizánsoknak az ideológiáját!

Undorodom tőlük!

2011. máj. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
63%

"Úgy kell felfogni, h ez nem egy olyan dolog, amire büszke lehetsz."


Ezt te fogod eldönteni ugye? -.-

2011. máj. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
65%

"Viszont másik oldalon szüleim főnöke zsidó származású. Az apja magyarosította le a nevüket, most nem írom ide, kicsodák. Apámék a belüket is kidolgozzák. "


Te most komolyan ezért kezdted el utálnia zsidókat?

Akkor a magyarokat miért nem utálod? nálunk is legalább annyi szemét kizsákmányoló főnök van, mint a zsidóknál!

annyira egyszerűek vagytok, mint az egyszeregy, komolyan...

2011. máj. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:22


Mekkora proli vagy!

2011. máj. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!