Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan képesek egyesek a...

Hogyan képesek egyesek a trianoni egyezményen MÉG MINDIG fennakadni?

Figyelt kérdés

Egy szörnyű döntés volt, igazságtalan, nemzetellenes, de csak VOLT.


Miért kell még mindig azt kántálni, hogy vesszen trianon? Nem veszik észre az ilyen ""nagy harczosok"", hogy ez lassan 100 éve történt??


2009. dec. 1. 22:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/186 anonim ***** válasza:
34%

maradjunk Magyar országon:

az összes parlamenti párt nemzet ellenes! így állunk


ezért kell a jobbikra szavazni!

és aki mégis nemzet ellenes pártokra szavaz --> az a nemzet ellenes hazaáruló stb :)

és ezen meg lehet sértődni de ez van


a jobbik nem csak 1 jobboldali párt... még csak 3 éve alakult... és ha "felnő" ha "kiforr" akkor a legtöbb oldal "alap" eszméi megtalálhatóak majd benne és egységet fog alkotni bal és jobb 1 nagy pártban ami elhozza amjd a szebb jövőt, és nem lesz szükség sok kis semmitmondó pártra, a sok parazitára akik egymás vérét, nép és nemzet vérét szívják

és ez már elkezdődött itt Magyarországon de máshol is.. igaz Magyarországon a leglátványosabb

egységbe forraszt a Jobbik :)

2009. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/186 anonim ***** válasza:
4%
Te beszélsz nemzet-ellenességről, miközben azt sem tudod helyesen leírni, hogy "Magyarország"? (vö.: Magyar ország)
2009. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/186 anonim ***** válasza:
65%

ok találtál 1 helyesírási hibát büszke vagyok rád

nice one :)

2009. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/186 bumbi02 ***** válasza:
22%
és mien alapon tartasz valakit nemzetellenesnek? szerinted majd a Szent Jobbikod nem a saját érdekeit fogja nézni? szerinted ők majd mindent odaadnak neked?ne nevettes... ugyanugy politikusok vannak benne akik ugyanugy hazudnak mint a mostani politikusaink...ugyhogy azért csodát a jobbiktól se várj....és mást meg ne titulálj azért nemzetellenesnek mert más pártra szavaz...mert h ha a jobbik kap mondjuk 20%ot akkor az ország 80%a nemzetellenes... demokráciában a népszava, a többség dönt(legalábbis választásokon)... szal erről ennyit...
2009. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/186 anonim ***** válasza:
65%

HOgy miért nem birod a JOBBIKOT az a magad büne! Vedd észre, hogy amit egy normáli jobbikos mond, abban is lehet annyi igazság amennyit Te magadról feltételezel, amikor válaszolsz egy számodra érthetetlen mondatra.

Annak meg igazán van értelme, ha a JOBBIK a saját érdekeit helyezi az általad istenitett pártok érdekei elé!

Ne félj a változástól abból neked semmi károd nem származik!

2009. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/186 anonim ***** válasza:
72%

" és mien alapon tartasz valakit nemzetellenesnek? szerinted majd a Szent Jobbikod nem a saját érdekeit fogja nézni? szerinted ők majd mindent odaadnak neked?ne nevettes... ugyanugy politikusok vannak benne akik ugyanugy hazudnak mint a mostani politikusaink...ugyhogy azért csodát a jobbiktól se várj....és mást meg ne titulálj azért nemzetellenesnek mert más pártra szavaz...mert h ha a jobbik kap mondjuk 20%ot akkor az ország 80%a nemzetellenes... demokráciában a népszava, a többség dönt(legalábbis választásokon)... szal erről ennyit..."


igen b+ a Jobbik nem az egyén érdekeit nézi hanem az egész nép érdekeit a nemzet érdekeit

nem azér szavazok rájuk hogy hú nekem majd milyen jó lesz...

hanem azért mert vége jó lesz a nemzetnek és ha jó a nemzetnek majd akkor jó lesz nekem is


de te ne szavazz rájuk kit érdekelsz... nekem legalább van álláspontom véleményem

neked mid van?

2009. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/186 anonim ***** válasza:
75%

Hogyan képesek egyesek a Holokauszton MÉG MINDIG fennakadni?


Egy szörnyű döntés volt, igazságtalan, zsidóellenes, de csak VOLT.


Miért kell még mindig azt kántálni, hogy 6 millió zsidó? Nem veszik észre az ilyen ""nagy harczosok"", hogy ez lassan 70 éve történt??

2009. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/186 anonim ***** válasza:
78%

"ezért kell a jobbikra szavazni!

és aki mégis nemzet ellenes pártokra szavaz --> az a nemzet ellenes hazaáruló stb :)

és ezen meg lehet sértődni de ez van


a jobbik nem csak 1 jobboldali párt... még csak 3 éve alakult... és ha "felnő" ha "kiforr" akkor a legtöbb oldal "alap" eszméi megtalálhatóak majd benne és egységet fog alkotni bal és jobb 1 nagy pártban ami elhozza amjd a szebb jövőt"


Szép. Ez a demokrácia halála. Méghogy a Jobbik antidemokratikus párt! Méghogy kommunista elveket vall! (Egypártrendszer)


Javaslom, kedves hozzászóló, hogy olvasd el Huxley Szép új világ és George Orwell 1984 című regényét, és gyönyörködj...

2009. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/186 anonim ***** válasza:

"Szép. Ez a demokrácia halála. Méghogy a Jobbik antidemokratikus párt! Méghogy kommunista elveket vall! (Egypártrendszer)


Javaslom, kedves hozzászóló, hogy olvasd el Huxley Szép új világ és George Orwell 1984 című regényét, és gyönyörködj..."


a demokrácia nálunk a születésétől kezdve haldoklik... erről ennyit

szavazzatok a Jobbikra 1 jobb ország reményében

2009. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/186 bumbi02 ***** válasza:
78%

de te ne szavazz rájuk kit érdekelsz... nekem legalább van álláspontom véleményem

neked mid van?


látod, ez a baj.. ott tartunk hogy más véleményét leszarjátok magasról, illetve mivel nem vagyok jobbikos 29%ot kapok..nem élhetsz ugy a világban hogy nem érdekel más véleménye...látod, én se értek egyet a te véleményeddel, álláspontoddal mégis meghallgatom, mert érdekel hogy miért vagy azon az állásponton, de te igazán magasról teszel más véleményére... és hogy nekem mim van?

egyéni véleményem...nem egy interneten elolvasott kampány a fejemben...


fentebb vki irta h lassan 70 éve volt a holokauszt... igazából én sokkal többször hallom a trianon felemlegetését, mint a holokausztét.. holokausztot manapság már csak a holokauszt tagadók szájából hallom... szal erről ennyit...

2009. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!