Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan képesek egyesek a...

Hogyan képesek egyesek a trianoni egyezményen MÉG MINDIG fennakadni?

Figyelt kérdés

Egy szörnyű döntés volt, igazságtalan, nemzetellenes, de csak VOLT.


Miért kell még mindig azt kántálni, hogy vesszen trianon? Nem veszik észre az ilyen ""nagy harczosok"", hogy ez lassan 100 éve történt??


2009. dec. 1. 22:19
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/186 anonim ***** válasza:
75%

"összakadémiai" *összehozni

csak beletöröltem az előző szóba

mind1 most vissza tudsz vágni hogy nem tudok írni :)


de te attól még nagyon nagyon HÜLYE vagy :D

hogy ez a véleményed Trianonról

mást rád nem lehet mondani...

csak a hülyének a tovább ragozott és durvább változatait

2010. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/186 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan volt Erdély különállóbb, mint a többi???? Kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?
2010. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/186 anonim ***** válasza:
91%

jaj mér kérdezel ettől

megint oldalakat fog írni baromságokról

mert HÜLYE :D

kevés oxigént kap az agya, ezért már nem tudja hogy miket is ír valójában

neki csak ennyit kell írni

"jól van hülye vagy"

és kész, nem lesz kivel vitatkoznia

2010. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/186 bumbi02 ***** válasza:
74%

hogy ez a véleményed Trianonról

mást rád nem lehet mondani...


véleményem trianonról hogy igazságtalan VOLT. de itt vége a mondatnak nem kiabálom minden fórumon h adják vissza az elcsatolt területeket..

erdély nem független volt, hanem függetlenebb mint a többi országrész.. ezt fentebb kifejtettem h miért..

és nem kötök bele hogy helyesirási hibáid lennének mert egy ilyen fórumon nem arra figyel az ember...

meg hogy fogalmazzam... elég szánalmas hogy nem tudsz másba belekötni csak abba hogy elirtam egy szót.. ez van , ember vagyok én is...nincs semmi érved, semmi alátámasztható érved, csak egy beléd sujkolt vélemény amit aztán azt mondod h a tied...és ennek hiányában csak azt irod minden kommentemre hogy hülye vagyok hülye vagyok... elég dedós módszer:) hány éves vagy?:)))


am vki előbb kérdezte van-e bennem más nemzetiségi vér.. 100% van.. magyarországon nagyon sok nemzetiség él és nem hiszem h 100 emberből 100 szintiszta magyar lenne.. inkább 100 max 10.... vagy annyise .....


azzal hogy hungarista oldal, lehet hogy kicsit elhamarkodott kijelentést tettem.. inkább jobb oldali elfogult oldal inkább igy fejezem ki... nem tünt nekem 100% hirforrásnak.. 7000 éve a magyarok ( kr.e 5000) az urál keleti oldalán voltak.. legjobb történelemtudásom szerint...

2010. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/186 anonim ***** válasza:
77%

21:00-es te normális vagy?Komolyan mondom befsok csak ilyen magyargyalázok élnek ebbe az országba????????????????


Nem tudok mit mondani talán egyet hogy szégyen!!!!Erre nevelt apád és anyád hogy a magyaroknak nem szabad hinni mert hazug népség????????????????????????

2010. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/186 bumbi02 ***** válasza:
72%
légyszives magyarázd el nekem mért lennék magyargyalázó...nem érzem magam annak...
2010. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/186 anonim ***** válasza:
72%

"légyszives magyarázd el nekem mért lennék magyargyalázó...nem érzem magam annak..."


mert HÜLYE vagy...

2010. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/186 bumbi02 ***** válasza:
72%

ez egy kimeritő magyarázat voltt de hisz akkor te is magyargyalázó lennél? ejnye...


amugy meg azért mert nem sírok naponta 20 percet trianon miatt még nem vagyok magyargyalázó, illetve magyar ellenes.. nem attól lesz valaki magyar hogy ezeken sir... mi van a szebb jövőt szlogennel? azt mondogatjátok és a multon sirtok? ez nekem nem egyezik.. nah mind1

kedves utolsó! tanácsolom neked hogy tanulj meg vitatkozni és tanuld meg elfogadni mások igazát nem pedig azt tenni amit most teszle h kifogytál érvekből és csak annyit irsz hogy hülye vagyok hülye vagyok... kb 3.as koromban én is vitatkoztam igy.. vagy talán még akkor se... nőjj fel... és amig nem birsz rendesen vitatkozni, illetve véleméynezni sztem ne látogass hasonló jellegü oldalakat mert akkor elég sok emberre kell leirnod h hülye...

2010. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/186 anonim ***** válasza:
72%
mondom Hülye vagy :)
2010. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/186 anonim ***** válasza:
61%

ma 19:32

itt csak 1 vélemény van

a tied a helytelen


az előző hülyét én írtam

és hogy ne felejtsed el hogy hülye vagy

leírom megint és megint és megint...

2010. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!