Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan képesek egyesek a...

Hogyan képesek egyesek a trianoni egyezményen MÉG MINDIG fennakadni?

Figyelt kérdés

Egy szörnyű döntés volt, igazságtalan, nemzetellenes, de csak VOLT.


Miért kell még mindig azt kántálni, hogy vesszen trianon? Nem veszik észre az ilyen ""nagy harczosok"", hogy ez lassan 100 éve történt??


2009. dec. 1. 22:19
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/186 anonim ***** válasza:
45%

19:32!

Szerintem ne vitatkozz velük.


Az egyik csak ismételgeti, hogy "hülye vagy", és eszméletlenül viccesnek hiszi magát, pedig inkább egy kis nyomorék idiótának tűnik, vagy valami mániákus/rögeszmés elmebetegnek. (Igen, én is H-Ü-LY-E vagyok, írd le bátran, mindenki nevetni fog rajta, te leszel a legmenőbb az oviban!)


Egyéb vitapartnereid egy álomvilágban élnek: nem elég nekik az egyébként is tiszteletre méltó, a világ történészei által elfogadott magyar történelem, nekik sumér rokonság, hétezer éves múlt kell.

Tudom: A Szíriuszról jöttünk, Mária magyar hercegnő volt, de Budaházy az "ezüst csikó jászlánál" szeretne karácsonyozni, a nyelvrokonaink meg a sumérok meg a dakoták. Gratulálok. Írjatok inkább mesekönyveket. Én történésznek tanulok, ott az ilyeneket, mint ti, KIRÖHÖGIK.

Hogy stílszerű legyek, mert Hülyék vagytok. :D :D


Na csá!

2010. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/186 bumbi02 ***** válasza:
54%

na már ketten vagyunk H-Ü-L-Y-É-K...


amugy meg, vedd észre tényleg hogy ezzel nem vagy igazán vicces.. lejáratod magadat.. semmi érved nincs... nőjj fel, járd ki az általánost és gyere visszamajd fórumozni utána:)

2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/186 anonim ***** válasza:
61%

te az országot járatod le

szóval erről ennyit


hülye vagy :)

2010. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/186 anonim ***** válasza:
49%

"Na csá!"


csááá vissza se gyere :DDD

2010. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/186 anonim ***** válasza:
87%

Te meg a napközit járatod le, te kis szerencsétlen.

Hány éves vagy egyébként? 8?

2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/186 bumbi02 ***** válasza:
63%
lejáratom az országot... inkább az olyaok járatják le akik " az országért" kővel dobálózva kiabálva rendőrre támadva randaliroztak anno 23.án ugy hogy az bekerült még a külföldi tvkbe is.. nah ők lejáratták az országot, én nem...
2010. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/186 anonim ***** válasza:
100%

Mit beszélsz te igen okos?????Ilyeneknek börtönben a helyük hazaáruló!!!!!!!!!!!!!!!!


Isten áldja a Magyarokat!

2010. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/186 bumbi02 ***** válasza:
45%

Szeretem a "hazafiakat"... aki nem sír egy 100 éves veszteségen, és csőcseélknek tartja a kőveldobálozó, mtv székházat megostromló tömeget---> hazaáruló, börtönbe a helye

aki felszedi a járda követ felgyujtja az autókat, megodbálja a rendőröket és kiabálja bőszen hogy Vesszen Trianon( és közbe fogalmuk sincs a dologról) --- nah ők a hazafiak? aztán akkor nagy legények voltak amikor dobálni kellett, de aztán amikor felelősségre vonás volt,-- áá én csak épp sétáltam, véletlen kezembe került egy kő kiakartam dobni a kukába de hát nem oda állt egy rendőr?

és csodáljátok hogy itt tartunk?

2010. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/186 bumbi02 ***** válasza:
végülis ha ugy nézzük a gondolkodókat most is attrocitások érik csak most nem a kormány részéről hanem a "hazafiak" részéről
2010. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/186 anonim ***** válasza:
81%

munkatáborba a hazaárulókkal, és Trianonon pártiakkal és a mszp liberális rezsim pártiakkal!!!


éljen a HAZÁNK!!!

2010. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!