Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan képesek egyesek a...

Hogyan képesek egyesek a trianoni egyezményen MÉG MINDIG fennakadni?

Figyelt kérdés

Egy szörnyű döntés volt, igazságtalan, nemzetellenes, de csak VOLT.


Miért kell még mindig azt kántálni, hogy vesszen trianon? Nem veszik észre az ilyen ""nagy harczosok"", hogy ez lassan 100 éve történt??


2009. dec. 1. 22:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/186 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy nem lehet rajta változtatni?

Annyira csodálkozok az olyan embereken, akik ki merik állítani, hogy soha többé NEM lehet az elvett részeket visszacsatolni, meg úgyse lesz belőle SEMMI!

Hát én ilyet nem mernék állítani.

Mégis, mire alapozzátok ezt?

Érhet még benneteket meglepetés!

Egy esetleges revízió alkalmával kíváncsi lennék ezeknek az embereknek az arcára...

2009. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/186 anonim ***** válasza:
89%
Vitatkozás helyett inkább közös ügyünk lenne mindent megtenni, hogy ezek a területek vagy legalább egy részük ismét a miénk legyen. Szerintem egyáltalán nem lehetetlen, csak a határon túli magyaroknak is csatlakozniuk kéne hozzánk.
2009. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/186 anonim ***** válasza:
82%
Hát, akkor kedves kérdező miért nem az ezer apró dologról kérdezel, mint arról, hogyan képesek egyesek (akik miliónyian vannak")még mindig Trianont megkédőjelezni!Te miért akadsz fenn azon, hogy milliónylan képesek fennakadni a Te individuális véleményeden.Ha magyar vagy vedd temészetesnek, ha nem vagy eléggé magyar tanulj történelmet. Világtörténelmet!
2009. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/186 bumbi02 ***** válasza:
22%

Mi az, hogy nem lehet rajta változtatni?

Annyira csodálkozok az olyan embereken, akik ki merik állítani, hogy soha többé NEM lehet az elvett részeket visszacsatolni, meg úgyse lesz belőle SEMMI!

Hát én ilyet nem mernék állítani.

Mégis, mire alapozzátok ezt?

Érhet még benneteket meglepetés!



ismételten csak azt tudom kérdezni: szerintetek akik ott élnek az elcsatolt területeken, akiknek már a dédapjuk is ott élt, talán ott is született... mennyire akarnak magyarországhoz tartozni? szerintetek? nem ők akarnak ide tartozni... ti akarjátok öket ide tartoztatni... és nem nem lehet ezen változtatni már hiába gondolod másképp... ennyiböl a Vestfáliai békén és módositsanak az érintettek... igazából csak egy bizonyos magyar réteg aki siránkozik miatta.. a kint élők teljesen meg vannak elégedve h ők ott élnek....mert az elcsatolt terüeletek nagyrészén nem magyar nemzetiségüek élnek...szlovákok, horvátok,szerbek,románok... kérdezzétek meg őket h szeretnének-e ide csatlakozni mielőtt azt irnátok h majd visszacsatoljuk őket... nem ettöl lesztek hazafiak h ezen sirtok... inkább tennétek egy jobb jövöért amiben kihoznánk a maximumot egy ekkora "csonka" országból is ami maradt nekünk.. de sirással nem jutunk előrébb

2009. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/186 anonim ***** válasza:
100%

kussoljon már be a sok pesszimista barom!

a minek kell egyáltalán ide írogatniuk?

mennyetek és bújjatok már el egy sarokba

2009. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/186 anonim ***** válasza:
100%

13:20

Kérdezd meg te a kint élő magyarokat, hogy magyarországhoz akarnak-e tartozni! Mert akarnak, csak az olyan felfogásúak, mint te gátolják ezen az úton a haladást!

2009. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/186 bumbi02 ***** válasza:
23%

kussoljon már be a sok pesszimista barom!

a minek kell egyáltalán ide írogatniuk?

mennyetek és bújjatok már el egy sarokba


azért kell ide irogatniuk a "sok pesszimista baromnak" mert ez egy ien oldal... nem csak a te véleményedet irhatják le... el kell fogadnod hogy vannak más emberek más véleménnyel...hogyha erre rájössz majd talán tudsz majd vitatkozni is értelmesen...

arra pedig hogy a kinn élő magyarok szeretnének-e csatlakozni... és hogy azért nem csatlakoznak mert vannak köztük olyanok mint én... hát vitatnám...hogyha veled közölnék h neked az ükapád teszem azt görög volt... csak egy békeszerzödés miatt kitolták görögországból... visszaszeretnél menni görögországba? (ez csak egy példa mielőt vki belekötne)nem hiszem...és amugy a válaszolók intelligenciáját mutatja az is, hogy mivel nem az a véleményem mint a tietek ezért 17%ot kapok:) hogyha annyit irtam vna be gondolkodás nélkül h Vesszen Trianon 100%ot kaptam volna... szal erről ennyit:)

2009. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/186 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan ha 100 éve történt te igen okos?????!!!Teljesen jogosan követelnünk kéne a területi visszacsatolásokat.De hát mit vársz a Parlamentben ülö pártoktól mind egytől egyig a nyugatot is Izraelt szolgálja ki.Szerinted hagyná egy Kossuth vagy Hunyadi Mátyás hogy országunkat így megcsonkítsák???Szerintem nem.Sajnos ma Magyarországon történelem hamisítás folyik,de itt van a Jobbik aki végre az asztalra csapna az autonómiáért és nekünk nem Európával kell szövetséget kötnünk hanem Ázsiai rokon népeinkkel mint például törökök vagy kazahok.
2009. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/186 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy példát mondok a zsidók ellen 1916-ban a központi hatalmak békeajánlatot küldtek Angliának az angolok már már elfogadták amikor megérkezett pár Amerikai zsidó akik azt mondták:ha Anglia ad egy kis területet a zsidóknak Palesztinából amely akkor angol gyarmat volt akkor Amerika belép az első világháborúba.Így is történt ez az állam Izrael.És ez csak egy példa volt nemsokára jönnek majd a kommentek hogy mekkora rasszista vagyok,jó lehet hogy ez egy kicsit rasszista hangú volt de gondoljatok bele ti antimagyarok hogy még vannak magyar érzelmű tisztességes zsidók is például a Magyar Gárdába is vannak zsidók!!!AZ ILYENEKNEK KÉNE NAGYSZÜLEIKTŐL VAGY DÉDSZÜLEIKTŐL MEGKÉRDEZNI HOGY MI IS VOLT TRIANON!!!
2009. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/186 bumbi02 ***** válasza:
0%
hát te utolsó előtti.. ezen cska nevetni tudokxd persze jön a Jobbik és ő visszaszerzi az elcsatolt területeket nem?:)) nem fogják megmásitani a trianoni békeszerződést és ahányszor ezt hangsulyoztam már annyiszor 20%ot kapok hasznosságra:)itt annak lehet 100%a aki vesszen trianonozik és jobb oldali.. mert nem tudjátok elfogadni más véleményét... mondjatok egy olyan járható utat ami alapján vissza lehetne szerezni az elcsatolt területeket...várom az ötleteket... valószinüleg egy sincs...de vegyétek már figyelembe h az ott élők nagyrésze már nem magyar.. már ugy született h ő horvát, és horvátnak is tartja magát... azért mert az ükapja magyar volt nem biztos h magát is annak tartaná.. vagy példának okáért h ha utána néztek, 1800as években mien etnikumok éltek azokon a területeken.. mert nem magyarok.. éltek magyarok is, de kis számban többnyire horvátok,szerbek,szlovákok,románok meg iesmik... más dolog hogy őket is a magyar lakosságba számolták... azért mert itt a forumon szájhősködtök nem fog visszajönni erdély stb.... minden ország vesztett területeket háboruban de csak mi sirunk miattuk vegyük már észre.. sé tudom h mi igazságtalanul vesztettük de ez nem számit itt..
2009. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!