Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
 81/98 anonim ***** válasza:
Nézz már magadra, min tornázol öcsém.
2009. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:

" Az a magyar:

aki magyar állampolgár.

ki magyarnak vallja magát

Ennyivel megelégszik a törvény, és ez így helyes. "


Az a magyar, aki magyar. A nem-magyar nem magyar! Érthető?


jovonk.info

2009. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
52%
Miért, szerinted érthető?
2009. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 A kérdező kommentje:
Aki magyar állampolgár és magyarul beszél az magyar? Ennyi kell csak ahoz h vki magyarrá váljon? Fekete Pákó is "beszél" magyarul és neki is megvan az állampolgársága most akkor ő is magyar? A kínai büfé 3 éve bevándorolt alkalmazottja is rendelkezik állampolgársággal és ha csak annyit tud kérdezni h "savanyu csipő leves elvisze?" akkor is beszél szal akkor most ő is magyar?? Nah neeee. A magyarság az belül van nem pedig papíron.....
2009. nov. 23. 16:31
 85/98 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos: aki magyarnak vallja magát. Miért? Mert az magyar, aki magyarnak érzi magát, de ez önmagában nemigen ellenőrizhető. Míg az, hogy milyen nemzetiségűnek vallod magadat, függetlenül a tartózkodási helyedtől és az állampolgárságodtól is, egyrészt könnyen ellenőrizhető (kérdés-válasz), másrészt elégséges, mert ilyesmiben még a nagyon kőkeményen ignoráns prolik is rém ritkán változtatnak véleményt, nem tudom, feltűnt-e :)
2009. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, szerinted érthető?"


Egyeseknek akik materialista módon vonalzóval akarnak határvonalakat húzni szellemi kérdések köré - bizony nem érthető. Biztosan egyszerű lenne a dolog a liberálisok és a hozzá nem értők mércéjével. Csak a gyakorlatban EZ NEM MŰKÖDIK.


Fekete Pákó ha veled szembejön az utcán mint magyar állampolgár, te úgy érzed hogy ő ugyanannyira magyar mint te? :-)


Hát persze hogy igen.


Veled lehet hogy egyenlő, de én úgy gondolom hogy ő egy vadidegen aki nem kéne hogy itt legyen. Legalábbis akkor nem pótléknak, amikor az én nemzetem kihalófélben van biológiailag - miközben szellemileg már teljesen padlón hever.


Ilyen egyszerű ez a világ, csak egyesek nem hajlandók meglátni azt, hogy nem minden úgy van, ahogy azt a nemzetünk ellenségei mondják.


jovonk.info

2009. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van!

a kérdésekre nagyon egyszerűek a válaszok de ez nem mindenkinek tetszik

ez van

2009. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
0%

"Fekete Pákó ha veled szembejön az utcán mint magyar állampolgár, te úgy érzed hogy ő ugyanannyira magyar mint te? :-)"


Fura, de én is pont lejövőben vagyok a materializmus mindenek előttiségébe vetett hitről, elég sok mondatot befaltam a szokásos olvasási sebességem töredékével, és ami hozzá tartozik. Ezzel a szemléletmódommal is eléggé materialista megnyilvánulásnak érzem azt, hogy megjelenés alapján AKAROD elkülöníteni az embereket, és azt kérdezed, hogy UGYANANNYIRA magyar-e az ELKÜLÖNÍTETT "fajta". Erőszak a saját lelked ellen is, de hát te tudod.


"Az a magyar, aki magyar. A nem-magyar nem magyar! Érthető?" második nekifutásom: Csak a bajtársak magyarok, szóval aki szarik mindenre, viszont nagyon finom kenyeret süt becsülettel minden hajnalban az asztalodra, az nem magyar.


Pakóra visszatérve kicsit: tisztázzuk, hogy nem élvezem a művészetét, nem én vettem az albumait, és nem kell gyűlölnöm amiatt, hogy sok-sok alvó honfitársunk (hoppá, és eszkimók is meg minden) megvette. És miért örülnék, hogy más honfitársaink (tyűha, eszkimók meg minden) marhára nem vették Pakó cuccait, nem is töltögették, nem is nézték yt-n, és kapták fel a távkapcsolót, ahogy felkonferálták. Mindössze mert zéró érdeklődés mutatkozott bennük, és felismerték, hogy akkor miért is kéne bámulni vagy hallgatni gyenge gyereket. Mindenesetre Hammer a mai napig szól, kedves emlékeket ébreszt, és nem értek egyet a szövegei nagy részével (most, hogy már értegetem és figyelgetek is). Viszont nem kezdenék hozzá leszólogatni emiatt.


Mindenki eldöntheti, mi a f.sz kell neki. Ha szeretnél segíteni a népeknek abban, hogy időnként jól döntsenek, akkor nem valószínű, hogy győzködni kell őket. Az se túl hihető, hogy ellentétek szításával el lehetne érni valamit. Mellesleg épp ez a "dolga" a mostani kormányoknak is (nem csak nálunk, hanem ahol csak "szabad verseny" uralkodik), hogy elültessék minél több kis csoportban az egymás iránti gyanakodást, és a gyűlöletnek legalább a magvait. Egyszerű oszd meg és uralkodj taktika. Aki nem emlékszik, lapozza fel a gyerek törikönyvét.


Azért hurrognak le emberek dolgokat, mert eltérő véleményen vannak. Mert nincs helyes út, legalábbis nem lenne már egyszerű. Mert sötétség van. Mert te is mocskos idióta vagy, és ugyanúgy mások is, én is.


Szellemi értelemben olyan világ, mint egy hosszú-hosszú háború után. Egymásra nézhetnénk, és elkezdhetnénk otthon rendet rakni. A föld ritkán hagyna ennyire cserben minket, mint ez a csoda gazdasági rendszer tkp. a teljes fennállása alatt végig. Miért kell nekünk önként tévelyegni? Miért büdös a kétkezi munka? Miért nem lehet megszólítani morcos szomszédot? Minden mások miatt van, mi ott se voltunk, hát persze.

2009. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
100%

Páko Nigériába született tehát nigériai és nem Magyar

csak bevándorló

ha te elmész Etiópiába te még nem leszel Etiópiai mert se nem vagy fekete se nem beszéled a nyelvet se nem tudsz ott beilleszkedni 1 törzs be mert azok k.va élet hogy nem fogadnak be mert nem vagy harcos nem tudsz vadászni nem tudod megértetni magad stb

szóval erről ennyit

2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó. És ezt hívják a világ sokszínűségének, amit egyesek összetévesztenek avval amit a globalisták akarnak....
2009. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!