Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell a liberális maszlag, meg a kilométeres magyarázatok. A világ úgy működik ahogy, van aki ezt ismeri és van aki nem hajlandó a valósággal foglalkozni. Az erősebb és az okosabb, az összetartóbb legyőzi a kevésbé életrevalót. S most ez bizony alantas népeket hoz előnybe jelenleg!


A magyarság biológiai értelemben haldoklik, szellemi értelemben nagyon rossz állapotban van. Készülnek a helyét átvenni idegen népcsoportok. A cigányok nem fognak kegyelmezni a maradékunknak...


Ha nem szedjük össze magunkat, akkor el fogunk tűnni. A Székelyek meg csak néznek megint egy nagyot a Hargitáról hogy mi történt velünk...


jovonk.info

2009. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
0%

Oké, leszek rövid, maradjunk Pakókánál. Ha azt mondja, hogy ő magyar, akkor nem vonom kétségbe. Vagy jobban tudom tán?


Ennyit kéne tisztázni mindenkinek magában, hogy kiről kéne többet tudni, meg kit kéne minősíteni akkora lendülettel. Én egy ilyen emberről tudok, ez lennék én, de neked már nem felelősséged az én nézeteimet ápolni. Örülök, ha időt feccölsz abba, hogy próbálj jót hozzáadni a sajnos sosem tökéletes nézeteimhez, amennyiben úgy tapasztalom, hogy ez a helyzet.


Persze ehhez az is kell, hogy ne a személyt ítéld el a saját nézeteid vagy az övéi miatt. Az is kell, hogy tudatosan kigyomláld az írásaidból a sértegetésnek szánt részeket, legalább ha már a célnak nem felelnek meg.


És persze: "A világ úgy működik ahogy, van aki ezt ismeri és van aki nem hajlandó a valósággal foglalkozni."


Gondolok itt arra, hogy szinte biztos, hogy nincs két ember, aki ugyanúgy lát dolgokat. Ehhez hozzájön, hogy ebben a szépen mindennapossá vált telekommunikáció-tengerben pont azt nem tudjuk normálisan megállapítani, mi igaz és mi nem. Viszonylag jó képességekkel, viszonylag hosszú idő alatt is csak egyre nagyobb útvesztőbe keveredik a lelkiismeretes kutakodó. Néztem az oldalt, amit sosem mulasztasz el promózni, és volt, amikor majdnem kuncogni kezdtem a naiv helyesléseken, mert annyit már bolyongtam nyomtatott és netes útvesztőkben, hogy alap hoaxokkal alapszinten tisztában legyek meg hasonlók... Tehát marad a kérdésem. "Jobban tudom én ezt?" - kéretik a személyes névmással nagyon rugalmasan bánni.

2009. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:

jól van tudod mit akkor én Kínainak vallom magam Ok?

és az vagyok? nem

az leszek? Nem

változott most bár mi is? Nem


nem igaz nem lehet ezt megérteni...

2009. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:

"Persze ehhez az is kell, hogy ne a személyt ítéld el a saját nézeteid vagy az övéi miatt. Az is kell, hogy tudatosan kigyomláld az írásaidból a sértegetésnek szánt részeket, legalább ha már a célnak nem felelnek meg."

Te vagy az aki rektorkodik es roman Magyarnak titulalt? Micsoda valtozas!

2009. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:

"Te vagy az aki rektorkodik es roman Magyarnak titulalt?"


11-20 17:51 válaszom "Nem mondom, hogy nem volt jókora hiba így fogalmaznom, és hogy ne lehetne bántó."

Van ott más is, olvasgasd, ha ráérsz.


"jól van tudod mit akkor én Kínainak vallom magam Ok?

és az vagyok? nem "

11-21 16:07 olvasd el

Egyébként most annak vallod magad, vagy sem?

Értem persze mire gondolsz, a 16:07-es röffenésemben tovább idézem 13:44-et, tehát a "ki szereti hazáját" teszi őszintévé a vallomást. Ha Pákó komoly kellemetlenségeknek is kiteszi magát azért, hogy kiálljon Magyarország mellett, és azt mondja, ő magyar gyerek, akkor hiába tudom, hogy nem itt született. Sőt, felőlem akármilyen állampolgár lehet. Az se érdekel, hogy Nigériában fordított helyzetben mit tennének, amíg nem okoznak gondot, mert mondjuk nem megyünk arra... Az se érdekel, ha a nigériaiak hazaárulónak nevezik a magyarként érző Pákót. Ez engem nem kötelez arra, hogy nigériai példát kövessek, ahogy titeket se. Mi a baj ezzel?

2009. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
49%
Jol van. BEKE :)
2009. nov. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
53%
Egy a lényeg Erdély magyar föld!!!!(És a többi megszállt területünk is!!!)
2009. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
60%

ez vitathatatlanul így van

soha nem lesz pl Erdély román

vagy a felvidék szlovák... 1 fajilag alsóbbrendű szláv "népé"

2009. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!