Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
 31/98 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell büszkének lennem a Magyarságomra? Ez a nép képtelen az összefogásra több száz éve. Képes éhendögleni, csak az a lényeg, hogy a másiknak se legyen jó. Nem véletlenül van ilyen szarban az ország. Nem a zsidók miatt, hanem a Magyarok maguknak csinálták. Én erre nem tudok büszke lenni, és sajnálom, hogy az őseim nem vándoroltak ki innen, és, hogy nem tudok nyelveket, hogy én megtehessem.

Mégis, mire lehetnék büszke?

2009. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
45%
Nagy hülyeség.A "Magyarország a magyaroké" jobbikos kampányszöveget az EU-s választásoknál alkalmazták és k*rvára nem azért mondták hogy "hű ez az ország most csak a magyaroké nem a cigányoké",semmi köze ennek most a hazai belpolitikához meg etnikai kisebbségekhez hanem külpolitikai-gazdaságpolitikai értelme van azaz Magyarország a magyaroké és nem pedig mondjuk a francia multiké tehát a haza nem eladó tipusú gazdaságpolitikát kívántak folytatni,de hát itt kezdődnek a gondok hogy ha sokan azt se tudják miért volt szavazás és mi célból....Tehát majd ha jövőre a rendes szavazásnál mond ilyet a Jobbik na akkor lehet mahd hurrogni!!!Egyébként meg a Jobbik a jelenlegi legnormálisabb párt, szerintem mielőtt előítéleteket mondtok róla nézzétek meg a programjukat.
2009. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:

Batthyány Lajos már a cellában elvérzett,

Bedrogozva mondta, labanc puska csövének.

Éljen a magyar haza, éljen a magyar haza!

Itt kong a fejemben utolsó három szava.

A szemétdomb is Magyarföld, ha tetszik, ha nem,

Na te dörzsölt kufár, hogy lopod el a hitem?


---FankaDeli


Nekem sem jó itt így ahogy állnak a dolgok. De nem elmenekülni hanem változtatni szeretnék. Még akkor is ha egy senki vagyok és nem tehetek semmit max húzok egy "x"-et a szavazófülkében. Ide tartozom Itt születtem és itt halok meg. 2 nyelven felső fokon (angol-német) 1 nyelven közép fokon (olasz) beszélek. Mégsem tervezem h elmegyek. Lehet sőt biztos h máshol sokkal jobb életem lenne és még csak nagyon messzire sem kéne mennem innen. De nem tudok. Ezt nem tudom megmagyarázni h miért. Ez az én hazám ide tartozom.

2009. okt. 9. 19:28
 34/98 anonim ***** válasza:
100%

„De nem tudok. Ezt nem tudom megmagyarázni h miért. Ez az én hazám ide tartozom.”


Pedig egyszerű hogy miért nem!

Mert nem élsz itt olyan szaru, hogy meg forduljon a fejedbe, mint végső alternatíva.

2009. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
68%

Miért hurrogják le az SNS jelmondatát miszerint Szlovákia a szlovákoké? Miért ki másé lenne még ha nem az övék?!


Miért hurrogják le a PRM jelmondatát miszerint Románia a románoké? Miért ki másé lenne még ha nem az övék?!


Miért hurrogják le az SRS jelmondatát miszerint Szerbia a szerbeké? Miért ki másé lenne még ha nem az övék?!


Na ez a baj a nagyeszű jobbikosokkal, hogy ennyit nem képesek végiggondolni. Csak a hiszti megy, a gondolkodás nem.

2009. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
61%

"A "Magyarország a magyaroké" jobbikos kampányszöveget az EU-s választásoknál alkalmazták és k*rvára nem azért mondták hogy "hű ez az ország most csak a magyaroké nem a cigányoké",semmi köze ennek most a hazai belpolitikához meg etnikai kisebbségekhez hanem külpolitikai-gazdaságpolitikai értelme van"


Lehet, hogy így értették, de nem így hangzik. Egy politikai pártnak erre oda kellene figyelnie, mert a hibás kommunikáció a politikában végzetes hiba. Szóval vagy rosszat akar a Jobbik, vagy jót, de dilettáns. Amúgy meg lehet nézni a jobbikosok gyűlölködő megnyilvánulásait, és rögtön látni fogod, miért mindenki úgy érti a jobbikos jelmondatot, ahogy.

2009. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
75%
Azt bírom hogy sokan felvannak háborodva a Jobbik "magyarország a magyaroké" mondatán, azt ez az ország most kié is?A magyaroké nem?A cigány is magyarnak számít nem?Most mit mondjunk?Magyarország a magyaroké, a zsidóké és a cigányoké?Azt bírom alapból a cigányok is magyarok, de ha segíly kell akkor már ők cigányok...Egyébként a Jobbik nem mindenkivel gyűlölködő,egyszerűen megveti a cigánybűnözőket és a tolvaj gazember politikusokat,bűnözőket akiket minden józan ember megvet.Ja és Vona Gábor a jobbik elnöke megmondta hogy magyar ember annak számít aki becsületes,dolgos ember.Ha a Jobbik és a gárda náci fajgyűlölő lenne akkor rendes cigányokat pl nem vennének be a Gárdába sem.Mielőtt megítéltek valamit körülkéne kicsit nézni!
2009. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy valaki magyar állampolgár és magyarul beszél egyátalán nem jelenti azt hogy magyar identitással rendelkezik.

Például az én nagyanyám sváb volt és soha nem érezte magyarnak magát és nem is akart az lenni.


Sőt a szélsőséges zsidó nacionalizmus,a cionizmus eszmei megteremtője,Herzl Tivadar is Budapesten született és magyarul beszélt,magyar állampolgár volt,mégsem volt magyar.


Annyiban egyetértek a kérdezővel hogy nem közvetlenül etnikai származás kérdése a magyarságtudat,lehet valaki szász,tót,sváb származású de ha magyarul érez és tesz a hazáért akkor lehet magyar.


De úgygondolom hogy a magyarság a fehér fajhoz tartozik és én nem szívesen látom hogy az országunk lassan de biztosan "besötétedik" és különösen a hányinger keringet akkor ha azt látom hogy lányaink csimpánzszerű négerekkel kézenfogva járkálnak az utcákon.

Egy cigányt vagy négert nem tudok elfogadni magyarnak és semmiféle közösséget nem is tudnék vállalni velük és evvel szerintem a magyarul érzők többsége is így van.

2009. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a kijelentéssel semmi baj nincs. Csak a liberálisok kiforgatják, és rögtön azzal dobnak vissza, hogy keress 100%-ig tiszta fajú magyart (khömmm...ez nem rasszizmus?). Magyarország minden magyar állampolgáré.
2009. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
95%
Mit vársz a liberálisoktól, lehet hogy a számokat szeretik mint a racionalitást, és az embereket is csak mint adat kezelik. Csak megkellene érteniük hogy pontosan azok akiktől a nagy liberális szlogeneket remélik, azok nem liberálisok, hanem ha az érdekeik az diktálják akkor protekcionisták, és lesz@rják a liberális értékeket. Az emberi tényezővel nem számolnak soha, azt hiszik hogy az üzlet egy steril valami, és már 20 éve a tévedéseik áldozatai vagyunk.
2009. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!