Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
 51/98 anonim ***** válasza:

Mert sokan úgy érzik, hogy ez őket igazságtalanul kizárja, fenyegeti. A Jobbik rá is játszik erre, ijesztgetni akar.

Persze a jobbikosk egy része esetleg meg csak úgy érti, hogy Magyarország a külföldi tőke által veszélyeztett ország, ez részben igaz is, csak ez nem magyar specialitás. Legtöbb ország szív a globalizáció hatásaitól, de ez nem magyar-nem magyar kérdés, hanem egy aljas közgazdasági közmegeggyezés kérdése. A világot szétcsesző közgazdaságtant kéne megreformálni.


A honfoglalók 14 különféle etnikumhoz tartoztak.

2009. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
Példa: ellopják a bringádat, ami full a tied. Teszed, amit tenned kell, nem akadnak nyomára. Erre halálodig sérelmezed, hogy ellopták a kerékpárodat? Nem lesz addig akár tucatnyi másik? Esetleg egyik se a siránkozásból lesz? Ha szemeket akarunk nyitogatni, akkor nem magyarságról beszélünk, hanem magyar összetartozásról, arról, hogy még a "hódító" is hozzánk tartozik, bánjunk vele becsülettel, adjunk neki, ha rászorul, és kérjünk tőle, ha neki van, nekünk nincs. Hirtelen talán nem érthető, de ha átgondolod, hogy ha mindenki evidenciának tekintené az egyszerű összetartozás tudatát, mi lenne, akkor rögtön érted. Na ezt nem szépen fedi a mai magyar jobboldal érvrendszere. Nagyon ellenkezni akar, pedig tényleg már csak tenni kell, de azt nagyon. Hát igen, nekünk. Ha mi mozdítjuk az összetartás irányába a saját kis vacak életünket, akkor mindjárt mindegy is, ki mire szavaz. Ezt nem lehet túl nehéz felfogni.
2009. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:

" Pfff grafitis hülyegyerekek uralják?! Ez azért elég nevetséges. Tény h kezét lábát eltörném mindenek egytől egyig de h ők uralnának itt bármit is az nagyon nagy túlzás. "


Primitív vagy, azért értesz félre mindent.

2009. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
AKKOR IS MAGYAROSRSZÁG A MAGYAROKÉT!!!!!!!!!! (és nem csak a gúnyhatáron belül)
2009. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
100%
Azért hurrogják le mert antimagyar mocskok
2009. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:

Nem Magyarorszagon (csonka) szulettem hanem Erdelyben. Magyar vagyok akarhogy is faj nehanynak. Soha nem laktam Magyarorszagon egy napot sem es nem is szandekozom MO-ra koltozni, de Magyar vagyok, a gyerekeimet is Magyarnak nevelem es hazamnak tekintem Magyarorszagot. Hivjatok erdelyi Magyarnak semmi bajom....de KIKEREM magamnak hogy roman Magyarnak hivjatok!

Akinek nem inge ne vegye magara.

Szebb Jovot!

2009. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
20%
Hallod, román magyar. Tanulj meg helyesen írni, vannak könyvek, találsz neten is. Melléknevet nagybetűvel soha. Nehéz?
2009. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
73%

"Melléknevet nagybetűvel soha. Nehéz?"

Ugy latom hogy nehez...lol

2009. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
66%

Na,kedves 14:26-os.

Minek kéne belekötnöd az írásába? Másba netán nem tudsz?

Ha ilyesmi miatt frenkizni támad kedved,szépen átmész szex,szerelem kérdésekhez,és oszthatod az igét,ott csak úgy tombol a szellemi nihill.

Egy igazi gyökérkefe vagy barátom,lábtörlőnek se használnálak.

Én elég sok erdélyi magyart ismerek/ismertem,van gerincük,rendesek,egyenesek,és helyesírás ide vagy oda,többre tartom őket,mint a magadfajtát,a megnyilvánulásod alapján.

Igen,magadfajtát mondtam,mert eszembe jutott egy réteg itt az országon belül,akik nagyon nem férnek a bőrükbe.

Tőlük szoktam megkérdezni,hogy a kedves édes anyjuk hogy van?

Engem pillanatnyilag nem érdekel hogy Magyarország kié,csak azt szeretném hogy normális állapotok uralkodjanak,legyen mindenkinek munkája,és hogy az olyan véglények mint a kedves 14:26-os,tanulna egy kis tisztelet másokkal szemben.

Látod,nem kezdtem el trágárkodni,pedig nagyon fel...tad az agyam.

Várom a reakciót uram!

2009. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:

14:26 Voltam Erdélyben és ott aligha tudsz magyar billentyűzetet venni.(román nem ír hosszú ékezetett)

Mert a Jobbik a magyar érdekeket részesíti előnyben és a pártok nagyrésze az Únió és/vagy a külföldi tőke "segg nyalója". Csak a magyaroké lehet Magyarország!

Több keleti országban ment tönkre a mezőgazdaság. Lengyelo., Románia, Magyaro., Szlovákia, Bulgária hát kb. ennyi és ezt mind az Únió gazdaságpolitikája okozza.

A régebbi tagok több támogatást/előnyt kapnak az újaknál, miközben az mondják: Csatlakozz mert itt egyenlők leszünk stb.

2009. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!