Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
 21/98 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te milyen jogon erőlteted a Magyarságot a kisebbségekre? Ezzel a logikával a szlovákiai Magyarok is Szlovákok, pedig ők Magyarok szeretnének lenni. A feleségem kárpátaljai. Szerinted Ukrán, Szerinte ő Magyar. Az ilyen "emberek" mint te szítják a viszályt, és keserítik meg az életét.
2009. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 A kérdező kommentje:
18:20 mondasz valamit... Sőt minden szavaddal egyet értek. Sajnos valóban ez van.
2009. okt. 9. 18:38
 23/98 A kérdező kommentje:
18:36 nem a kisebbségre erőltetem rá. Miért tartanám a felvidéki a székely v épp a délvidéki magyarokat az őket "tartalmazó" ország nemzetiségének?! Nem értem ezt miből vontad le. Csak mert az írtam h az én néger barátom magyarnak vallja magát? Ha a te feleséged odakint magyarnak vallja magát akkor az is. De biztos vagyok benne h nem az ukrán történelmi napokra emlékezik meg és nem az ő himnuszukat énekeli és nem vallja magát ukránnak. Ugyanúgy azok sem magyarok akik pont az ellenkezőjét teszik "ember" te engem elég durván félreértettél....
2009. okt. 9. 18:44
 24/98 anonim ***** válasza:
66%

Baromságokat beszéltek.

Csak egy szlogen, hogy nyomatékot adjon kik mellett elkötelezettek.

Az jobb hogy „ megcsináltuk „

Vagy hogy hajrá Magyarország!

Ha ennyire szét akarok szedni egy értelmezést, még azt is elmagyarázom, hogy miként lehet kikönyökölni az atlétát.

2009. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
58%
A mondat jól hangzik, csak akik használják, na azokkal akad 1 kis gond.. Meg hogyan döntjük el, ki a magyar, vagy ők eldöntik, megint ott tartunk ahol eddig, vannak egyenlőek és egyenlőbbek? Divat lett mostanában megint a "nagymagyarkodás".
2009. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
80%

Nem félreértettem, csak arra utaltam, hogy nem vagy következetes.

A magyarországi Sváb neked Magyar, de a Szlovákiai Magyar nem Szlovák.

2009. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Nem a nagyamagyarkodás a divat. Hanem az h más országokban alap dolog a nemzetiségre büszkének lenni itt meg egyenlő a nácizmussal. Elég szomorú h egyesek nagymagyarokodnak ahoz képest h mindenkinek büszkének kéne lennie rá. Legalább is nem szégyellni. És az is szomorú ha vki büszke rá akkor rögtön "némá h magyarkodik a kisköcsög" pedig máshol ez a világ legtermészetesebb dolga itt meg vita tárgya
2009. okt. 9. 18:58
 28/98 A kérdező kommentje:
Nem nekem mindenki az aminek vallja magát. Független attól h hol él. előbb egy sváb írta h ő nem vallja magát annak hát akkor nyílván nem is az csak itt él. A feleséged külföldi és annak vallja magát hát akkor az is. Ennyit írtam semmi mást.
2009. okt. 9. 19:00
 29/98 anonim ***** válasza:
96%
Tévedés, nem ott kezdődik a nagymagyarság, hogy lengetem az árpádsávos zászlót és kiabálom vesszen Trianon, közben sík hülye vagyok és a saját történelmem sem tudom.
2009. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:

Tény és való. Sohasem vertem az utcán a mellem h magyar vagyok. De mindig "odacsaptam" ha ezt vki megkérdőjelezte. A magyarság sok helyen kezdődhet. pl ott h nem nácizom le azokat akik annak vallják magukat. És nem részesítek másokat előnyben a saját népemmel szemben. (konkrétan h mire gondolok: A nyakam rá ha a szlovákok idejönnének egy foci meccsre Dunaszerdahely után a magyar rendőrök akkor is a miénket vernék agyon mondván h +nem kell a politikai feszültség szítás" azok meg röhögnek a markukban meg rajtunk fél Európa. A szlovákok utálják a magyarokat ez egy tény. Agyon is verték őket. De ha ők jönnének ide akkor is minket verne agyon a magyar rendőrség csakhogy megmutassa milyen nagyon igyekszik. Ezért Gordonka Fico új kiskutyája és ott rúgnak belénk ahol tudnak) Pl kezdődhetne itt is. Nem bántom a sajátomat csak azért h az idegennek tetszelegjek.

Ez egy tök mellékes és huszad rangú példa de gondolom érted mire céloztam vele.

2009. okt. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!