Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogják le a Jobbik...

Miért hurrogják le a Jobbik jelmondatát miszerint Magyarország a Magyaroké? Miért ki másé lenne még ha nem a miénk?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:26
 61/98 anonim ***** válasza:

Magyarország a Magyaroké!

és ha tetszik ha nem te is Magyar vagy! Magyarul beszélsz Magyarul írsz....

teljesen mindegy ki mikor jött lényeg hogy tudjon Magyarul írni beszélni... és jó lenne ha ez a hit össze tartana minket...

jöttök itt a svábbal meg nem tudom mivel.. ugyan olyan Magyar vagy mint mindenki más itt születtél itt élsz itt fogsz meghalni...

aki itt születik Magyarnak az Magyar


vagy mivel hivatalosan őseink az Urálból jöttek ugye az Oroszországba van Akkor most Oroszok vagyunk vagy mi???


Magyar vagy ha tetszik ha nem! és Magyarország a Magyaroké és senki másé ha tetszik ha nem!ha másnak vallod magad akkor költözz oda menj el ahol neked jó

a svábnak akkor keresd meg a térképen "Svábiát" és menjél oda...

mert nehogy azt hidd hogy most Német vagy...

2009. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:

Magyarország biológiai értelemben a magyaroké! De nem sokáig ha így mennek tovább a dolgok.


Szellemi és gyakorlati értelemben sajnos most nem tudunk érvényesülni eléggé.


"Magyarország a magyaroké!"


Így szól egy politikai árt jelszava is, szerintem egyben és inkább mint egy szándék.


Csurka azt mondta "megmaradni gyarapodni visszaszerezni". Ez egy kicsit jobb megfogalmazás. Bár Csurkáról kiderült hogy semmire nem volt jó...


Azt javaslom nektek hogy ne érzelmi, indulati alapon politizáljatok a nemzeti oldalon. A hit és az elszántság egymagában nem elég a sikerhez.


Csigavér!


jovonk.info

2009. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:

Ma 14:26.

Elérted célodat Ahallodrománmagyarral.Ezt is annak köszönheted, hogy milyen gyönyörö a magyar nyelv kifejező ereje. Te ezt most megcsúfoltad. Olyan mocsári barbár vagy, hogy csak a láb-fejed meg az orrcimpád látszik ki abból a mocsokból ami körülvesz. Ha nem lenne ez a mocsár Te egy porban csúszkáló hegnyaló lehetnél, ha NET-án kimennél az emberek közé. Becsületes magyar emberek között egy borzadály vagy , még akkor is ha ezért fizetnek. Ne kéjelegj abban, hogy megtanitottak magyarul pötyögni.Az ilyen hegnyalö provokátoroknak gyorsan sorvad az a kevés agytekervénye amit jobb sorsra érdemes szüleidtől kaptál. Nagyon remélem nem tudják mekkora kár lett belőled. azért mertem igy fogalmazni, mert nem a feltett kérdésre összpontositottál. próbáld meg ésszerüen használni azt a nagy szellemi erőt ami benned dúl.

2009. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 A kérdező kommentje:

14:26 Te aberrált primitív féreg!

Hogy veszed a bátorságot h egy erdélyi magyart lerománozz te majom? Mitől lennének az erdélyi vagy épp a felvidéki magyarok románok v épp szlovákok?! A délvidékiek meg szerbek?! Alig 90 éve az még ízig-vérig magyar föld volt te p*cs!! Lehet h magyarabbak mint te!! Sőt a nyakam merem rá tenni. Úgyhogy kicsit vissza kéne ebből venni. Láttam már embert szilánkosra tört arccal mert hasonlókat mondott mint most te... Arról nem ők tehetnek h elvették a hazájukat és egy másik országhoz csatolták. Attól h épp román állampolgárság van a személyijén attól még semmi köze hozzájuk. Az h ki hol én az nem jelenti azt h annak a nemzetségnek a része. Én még erdélyi magyart nem hallottam magát románnak nevezni de sok ilyen patkányt hallottam már őket lerománozni.

2009. nov. 20. 00:47
 65/98 anonim ***** válasza:
azt értem, hogy a romániai magyar az nem román, hanem magyar, de akkor a magyarországi román miért magyar és nem román? A 16:09 szerint pedig így van.
2009. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:

Gyerekek elborul az agyam itt egyes emberektol!

MINDENKI AZ AMINEK VALLJA MAGAT!

Ha en most azt mondom hogy en kinainak vallom magam attol meg nem leszek kinai de kiallhatok az elvem mellett miszerint en kinai vagyok.Oke ez egy vicces hasonlitas volt de ez kb. a lenyeg!

Paraznak egyes elborult elmeju emberek hogy Pl:En cigany szarmazasu magyar vagyok akkor most nem szavazhatok a Jobbikra mert cigany vagyok?

Nevetsegesek az emberek,megprobalok rohogni rajta de eleg nehez.Jol beletettek az emberekbe a mumust.

Akkor itt van!

Apam felig zsido,anyam meg negyedig roma,vannak feltestvereim...de nem mind egyforma.Van amelyik 25%-ba cigany,75%-ban izig verig magyar.De van olyan feltestverem is aki 25%-ban roma,50% svab,25%ban pedig a franc se tudja.Na most pedig az van hogy unokatesom meg homoszexualis es 50-50 cigany -magyar

A lenyeg az az hogy mindannyian magyarnak valljuk magunkat es teljesen egyetertunk azzal hogy :

Magyarorszag a Magyaroke!

2009. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
0%

Na. 19-e megmondói...

14:40: "Ugy latom hogy nehez...lol" Elhiszem, hogy a szent könyvedben csak nagybetűk vannak, nálunk naggyal kezdik a mondatokat. Csoda nagy LOL (angol rövidítés, kedves szakadár barátom)


15:03: "Minek kéne belekötnöd az írásába? Másba netán nem tudsz?" Korábban elmondtam a meglátásaimat, ebben a helyesírásos, vitatott hozzászólásomban bepöccentem a mellét döngető magyar analfabetizmusa láttán. Előbb a nyelv, aztán a történelem (lehetőleg nem egyetlen egy verzió), aztán lehet puffogni, ha érzel még ingert rá.

"helyesírás ide vagy oda,többre tartom őket,mint a magadfajtát,a megnyilvánulásod alapján." Nekem is volt szerencsém sokhoz. A többség tényleg mondjuk, hogy rendben van. Habár dolgoztam is utánuk, akkor már lesújtóbb volt a helyzet.

"Engem pillanatnyilag nem érdekel hogy Magyarország kié,csak azt szeretném hogy normális állapotok uralkodjanak" Akkor te boldog amerikai állampolgár lennél akár ettől a perctől kezdve, és még költözni se kéne hozzá. Ne gondold át, nem kötelező. Tisztelet? Úgy érted nyaljam a talpadat nevek nélkül? Hatalmas. Hm, lám, nemhogy trágárkodás nem volt (ahogy eddig se), még személyeskedés se igazán. Ellentétben a nálad látható 50% fölötti személyeskedés-aránnyal. Egy inkognitó alapon működő oldalon. Nem, nem kell gondolkodnod, eddig is megvoltál. Próbállak tisztelni ezért, oké? :)


16:04: A Magyar szóval volt bajom, azt ugyanis kisbetűvel írjuk. Nem érzelmi alapokon, hanem nyelvtanin. Érzelmi alapokon pedig be is szóltam, hogy kisbetűs lesz az magyarul.


16:09: "Magyarul beszélsz Magyarul írsz.... " nem is kommentálnám, vedd elő a nyelvtankönyvet.

"keresd meg a térképen "Svábiát" és menjél oda... " Hurrá, a történelem is megy nagyon. Mi lett ebből a gondolkodásból már? Mi nem lett soha belőle?


20:13-at jó lenne, ha mindenki többször, minél lassabban elolvasná. Lehetőleg ügyelve arra, hogy az eredeti mondandót értse belőle, saját hozzákötések nélkül. Ahogy a "Magyarország a magyaroké" jelmondatot is jó lenne, ha a kiötlői is úgy értenék, hogy autonóm magyar államot, igazi Alkotmányt, világos törvényeket, tetterős vezetést, stb.


20-a:

00:11: "Elérted célodat Ahallodrománmagyarral." El, rég megnyugodtam, és páran megfontolják, hogy arcoskodó "Magyar vagyok", vagy magyarul, helyesen "magyar vagyok" lesz-e ezentúl. Irritál, mi többet tehetnék? Meglátásaidra tényleg ennyi a válaszom: Értem.


Kérdező: "Mitől lennének az erdélyi vagy épp a felvidéki magyarok románok v épp szlovákok?!" Attól egy kis hányadban esetleg, hogy hatalmas akcentussal, idegen aritmiával beszélik a mi anyanyelvünket, és temérdek szláv jelleggel tarkítva fogalmaznak? Ne érts félre, nem a valódi, ízes székely beszédre gondolok itt egyáltalán. Jó ha te is megérted, védem a helyesírásunkat, mert különben már ez se marad. Mi magunk hajítjuk el? Nem ismerős?

"Láttam már embert szilánkosra tört arccal mert hasonlókat mondott mint most te..." Öcsém, te vegyél vissza, legalább ha valakivel is el szeretnéd fogadtatni a nézeteidnek legalább néhány fontosabb komponensét. Érettebb lelkű emberek teljesen tisztában vannak vele, hogy az agresszió a tehetetlenségből ered legtöbbször. A maradék pedig reakció másvalaki agressziójára, ami ugye tehetetlenségből ered. Nem kell rám figyelned, védd az egódat nyugodtan, de érdemes fontolóra venni néhány "univerzális alapismeretet", amit sajnos nekünk kell összeszedni. Mert sajnos a szüleinknek sokkal kevesebb lehetőségük volt bőséges ismerettárakhoz hozzáférni, mint nekünk ma.

"Arról nem ők tehetnek h elvették a hazájukat és egy másik országhoz csatolták." Vesd össze: alig 90 éve. Hány évesek ezek az "ők"? Tudom, haszontalan egy mondat ez. Sajnos a helyzet épp ugyanilyen.

Egymás "lerománozása", "lemagyarozása" meg lesatöbbizése... Próbálj másfelé elindulni, én most nagyon nem foglak traktálni ilyesmivel, hogy ha azt mondom rá, hogy mi van néger, nem tudsz helyesen írni, akkor ebben se a néger a mondandó, és igazán nem számít semmit az egész. Egy leírt mondat lesz egy idegentől, amire külön akarni kell rátalálni is. Aztán külön szándék kell véresen komolyan venni is. Mellesleg az a mérvadó, hogy ő hogy ismeri saját magát, és ugyanúgy fel se veszi, ahogy én is csak jót mosolyogtam a vaktába lövöldöző személyeskedéseken. Nem mondom, hogy nem volt jókora hiba így fogalmaznom, és hogy ne lehetne bántó. Akkor sokkolónak szántam, hátha működik, legalább más idetévedőknél. Igenis tökéletes nyelvismeretet kell őriznünk és átadnunk az utódainknak, nincs mit megúszni ezen. Tétlen, elsősorban agresszív (tehetetlen) vaknácziság helyett jó lenne, ha mindenki azon igyekezne, hogy magától eldöntse, mit lát, és ehhez nekiálljon beszerezni mindenféle ismereteket pro és kontra, no meg sok-sok irreleváns témakörben is, mert keskeny látókörű emberek tömegei eddig még csak rombolni voltak képesek (tehetetlenségből eredő tehetetlenség, gyönyörű)


Miért, ki másé lenne még, ha nem a miénk? (két vesszőhiba javítva). A mi országunk, nem a mi fajtánké, mindannyiunké. Aki aktívan részt akar venni benne, az se más fajta, mint aki mondjuk csak a házadat szeretné szépre és erősre építeni, nem vesz részt nemhogy politikában, de a mai politizálás-paródiában sem. Érthető?

2009. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:

Olyan roman mint Matyas, Kolcsey, Teleky, Ady, Horthy...soroljam? Budapesten vagy rajtad kivul neked ki magyar(Magyar)?

Ës szobodohha űt ürdüng ildetüitűl ës pukul kínzatujátúl, ë vezessë űt páradicsum nyugalma belí.

Aljas, kotozkodo, szegyene vagy az orszagnak!

2009. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:

tegnap 17.51

Nem veszed észre hogy egy öntelt, modortalan, neveletlen f.sz vagy? Az a szerencse hogy nincs sok ilyen p.cs mint te!

Na takaroggya javitgatni a heljes ira sokata zsindexen!

2009. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:

"Na takaroggya javitgatni a heljes ira sokata zsindexen!"


Te szándékosan viccből írsz így, vagy tényleg csak tanulod a magyart? Borzalom, amit művelsz a nyelvvel!

2009. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!