Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
 81/109 anonim ***** válasza:

"Nem tudjuk, hogy azok voltak-e vagy sem. Ha ők nem Mszp szimpatizánsok, akkor a kormány bármit megtehet velük?"

Nem, de el nem árulhatta el őket. Ha én mondjuk MSZP szavazó vagy, akkor engem a Jobbik nehezen árulhatna el. Például.


"Ha velem vitázol, nyílván nem vagy pártatlan. Egyértelmű, hogy nem a tüntetők mellett állsz."

Még jó hogy nem! Hanem a rendőrök mellé! De ebből nem következik az MSZP-szimpátia.


"Lehet, hogy neked jobban bejönnek az indexes hazugságok. Szerintem az ország egy mesés, virágokkal teli szegletén lakhatsz, ha elfogultnak tartod a kurucot."

Nem, de nem is akkora szar, mint amilyennek a kuruc lefesti. A cigányos dologban reálisnak tartom, de a többi része hatalmas csúsztatás. Azt bírom a legjobban mikor kéthetente lehoznak egy hírt, hogy amerikában egy fekete megölte a szőke kékszemű fehér barátnőjét, és hogy milyen hülyeség feketével házasodni. Persze csak azt a maradék kismillió esetet, amikor nem öli meg a fekete a fehér barátnőjét, vagy mikor a fehér öli a fehéret azt elfelejtik közölni. Szelektív infoközlés, ez a manipuláció (agymosás) egyik kelléke.

Vagy izraeliek gyilkolnak palesztinokat ezt mindig külön főhírben kell lenni, ha palesztin rakéta csapódik Izraelbe és izraeliket öl meg, az hopp kimarad.


"Mert sok minden, amit állítottak, az lassacskán beigazolódni látszik."

Az hogy a zsidók felvásárolják Magyarországot? Vagy hogy a Fidesz "nemzetellenes"? Vagy mi?

Fogadni mernék amúgy legalább egy tízesbe, hogy min. 5 éven belül a Jobbikot fogják szidni. A hungarista, szélsőjobbos elemek már most is szidják, hogy nem elég "tökös".


"mint amikor "öljük meg a magyart", meg hasonlókról hallani, persze nem a tv-ben."

Mondtam, a cigánykérdésben nem tartom elfogultnak. Bár ezt egyes cigány emberek mondták, nem egy több százezres látogatottságú médium. Más, ha én mondom, hogy a jobbik neonáci, és más ha az RTL Klub.



Engem az zavar, hogy ez a tüntető-rendőr dolog abszolút nem fair.

Rendőröknek tilos eltakarni az azonosítószámát (aztán felkerülnek a kurucra), tüntetőknek kuruc által ajánlott eszköz a símaszk. Tüntetőknek a kuruc múltkor ajánlotta a Molotov-koktél receptjét, de a rendőrök szegény tüntetőkre nehogy már könnygázgránátot lőjenek, vagy brutálisan gumibotozzanak. Még lehetne folytatni a szót, valahogy mindig rendőri brutalitás van, tüntetői sohasem.

Tudod, mint mikor a cigányoknak mindent szabad, a rendőröknek semmit mert rasszizmus.

Itt meg a tüntetőknek mindent szabad, a rendőröknek semmit, mert brutalitás, meg hazaárulás (és majd nem kapnak munkát a Jobbik-kormány alatt by Vona).

2010. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:

9:53-nak.

Nem ítéllek el, biztos még fiatal vagy, a szókincsed sem az igazi még, de később majd megérted, hogy miért nem szeretik a zsidókat. Ezek szándékosan kiírtják a magyarokat, na nem fegyverrel, hanem ellehetetlenítéssel.

Amíg ilyen kókák, gyurcsányok, bajnaik, orbánok, lendvaik, és még sorolhatnám kik, itt vannak, addig ennek az országnak annyi, mehetsz majd te is a Tesco- hoz kéregetni 5 ft- ot.

2010. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
0%

" elfogult, rasszista, gyűlölködő, uszító, nemzetellenes "

ezt írtam első véleményemként.

- elfogult: a válaszomat 0 %-ra lehúztátok , tehát elfogultak vagytok, mert nem tűritek a másmilyen véleményt

- rasszista: ezt talán indokolni sem kell, mind roma, mind zsidó származás esetén a negatívumokat hangsúlyozzátok

- gyűlölködő és uszító : kihasználva gazdasági nehézségeket olyan irányba ferdítitek az igazságot, hogy a fenti két népcsoportot utálják mindenért. Emlékezzetek H. Nóra tragédiájára. Nem akarom kisebbíteni a történtek borzalmát, de milyen sokáig cikkezett a kurucinfo a cigányokról, mint tettesekről ? Mi ez, ha nem uszítás ?

- nemzetellenes: ennek a nemzetnek Szent István óta szerves részei a befogadott népek. Mind gazdagították a magyarságnak, mint nemzetnek az életét. Dr. Czeizel Endre nem egyszer kifejtette, hogy azért vagyunk ilyen jó értelmi képességekkel megáldva, mert a magyar nép nem lett belterjes. Ebbe a csodálatos kultúrába beletartoznak a romák és a zsidók is.


Nyugodtan lehet megint lenullázni, tőletek nem várok mást.

Egyébként magyar vagyok, nem zsidó és nem cigány, liberális és szeretem a hazámat.

2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:

17:40


"Nem, de el nem árulhatta el őket. Ha én mondjuk MSZP szavazó vagy, akkor engem a Jobbik nehezen árulhatna el. Például."


Már megint azt mondod, hogyha megszavazzák az Mszp-t, akkor csak a saját szavazóikkal foglalkoznak? Tehát az ország többi szavazója, aki mondjuk a jobbikra szavazott, az le van szarva? Olvasd el miket írsz.



"Még jó hogy nem! Hanem a rendőrök mellé! De ebből nem következik az MSZP-szimpátia."

És pont ezért írtam, hogy mesebeli környéken lakhatsz, ha nem pártolod a tüntetőket. Akár hiszed, akár nem, ők sem viccből mentek ki tüntetni.



"Nem, de nem is akkora szar, mint amilyennek a kuruc lefesti. A cigányos dologban reálisnak tartom, de a többi része hatalmas csúsztatás. Azt bírom a legjobban mikor kéthetente lehoznak egy hírt, hogy amerikában egy fekete megölte a szőke kékszemű fehér barátnőjét, és hogy milyen hülyeség feketével házasodni. Persze csak azt a maradék kismillió esetet, amikor nem öli meg a fekete a fehér barátnőjét, vagy mikor a fehér öli a fehéret azt elfelejtik közölni. Szelektív infoközlés, ez a manipuláció (agymosás) egyik kelléke.

Vagy izraeliek gyilkolnak palesztinokat ezt mindig külön főhírben kell lenni, ha palesztin rakéta csapódik Izraelbe és izraeliket öl meg, az hopp kimarad."


Előszöris rengeteg dolgot szoktak írni a feketékről, nem csak az ilyen eseteket. Nem állították, hogy a fehérek jobbak. Csak azt, hogy a fehérek kevesebb bűncselekményt követnek el, ami szintén igaz. Amit Izraelről írtál az nagy tudatlanságra vall, mivel a palesztínok béketerroristák, és Izrael az alkotmányt semmibe véve leigázta őket. Megvonják a vizüket, illegális foszforbombákat dobálnak a kórházakra, és visszatratják az elsősegély készleteket. Te mit tennél? Ülnél otthon a seggeden, amíg a családod szenved veled együtt?



"Az hogy a zsidók felvásárolják Magyarországot? Vagy hogy a Fidesz "nemzetellenes"? Vagy mi?

Fogadni mernék amúgy legalább egy tízesbe, hogy min. 5 éven belül a Jobbikot fogják szidni. A hungarista, szélsőjobbos elemek már most is szidják, hogy nem elég "tökös""


Ők megmondták, hogy azt szidják, aki nem a magyarok érdekeit helyezi előtérbe. Ezért közölnek telefonszámokat, lakcímeket. Azt is megmondták, hogy csak addig pártolják a jobbikot, amíg az a helyes úton jár.



Összességében egy jó vagdalkozást nyomtál megint. Kicsit olvasgass mielőtt ilyeneket állítasz. Könnyen lehet valakit szidni, ha a mondandójából kiemelsz egy szövegrészt, és független kijelentésként értelmezed. A rendőrökről meg annyit, hogy azért fizetjük őket, hogy minket védelmezzenek. Sőt, a politikusokat is azért fizetjük, hogy az érdekeinket helyezzék előre a fontossági sorrendben, és ne a saját érdekeiket. Tehát most azt mondod, hogyha a rendőrök is és a kormány is elárulta az országot, akkor igazuk van?

2010. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
100%

18:45

"Egyébként magyar vagyok, nem zsidó és nem cigány, liberális és szeretem a hazámat."


Ha liberális vagy,akkor valószínű szdsz-es,vagy tévedek?Ha tényleg az vagy,akkor nem zavar,hogy a kommunista utódpárt az elmúlt 8 év alatt a te pártod aszisztálásával tette tönkre ezt az országot?


Szóval "szereted a hazádat"?

2010. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%

Arról meg,hogy mennyire radikális a kuruc.info:


" A "szélsőségről" pedig annyit,hogy ebben az országban,lehet még valamit is szép szóval elintézni??

Például megmondani a cigánynak,hogy "ugyan már,ne szúrd le azt a magyart",vagy a zsidónak megmondani,hogy "ne építs már több tesco-t légyszives,és ne tegyetek olyan kijelentéseket,hogy felvásároljátok Magyarországot",vagy mondjuk a politikusainknak meg lehet mondani szép szóval,hogy "légyszi ne tegyétek tönkre az országot,ne zúzzázok szét a falvakat,vidéket,iskolákat,vasutat stb,ne építsétek le a honvédséget szánt szándékkal,mert védtelen lesz az ország" stb stb stb.

ezeket ki lehet mondani ma szép szóval,vagy lehet ellenük tenni mosolyogva,megalázkodva??

Nah ennyit a "szélsőségről" "

2010. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
100%

és kitartás,nemsokára április :)


Adjon az Isten szebb jövőt!

2010. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:

ma 18:52 - nek: igen, szeretem a hazámat, azért , mert bizonyos dolgokról más a véleményem. Na, látod, ezt nevezem kirekesztésnek. A régi kádárista duma: aki nincs velem, az ellenem.

A többire miért nem reagáltál ?

2010. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
46%

18:46: Ennyire elfogult nézetekre, most mit reagáljak?


Ha én úgy gondolom, hogy az MSZP hazaáruló, zsidóbérenc banda, és nem szavazok rájuk, mások meg igen, és tényleg ellopják a nemzeti vagyont, akkor engem elárultak.

Ha meg úgy gondolom, hogy a Jobbik rasszista és gyűlöletkeltő párt, nem szavazok rájuk,és hatalomra kerül, és rasszista és gyűlöletkeltő lesz, akkor engem elárultak?

Nehezen, mert nem is hittem bennük soha.


Igen, nagyon mesebeli környéken lakhatok. Biztos a Rózsadombon vagy Amerikában mi. Szerintem a lakosság egy jelentős része nem ért egyet a tüntetőkkel, és nem lakik mindegyikük a Rózsadombon. Ez olyan tipikus válasz, mint az MSZP-szavazó vagy.


Nem tudom milyen sűrűn olvasol kuruc.infot, én napi szinten, mert néhány dologban normálisakat írnak.

"Nem állították, hogy a fehérek jobbak."

Dehogynem, olvasd már el a cikkeiket, hogy hogyan milyen lekezelő és alpári stílusban (majmok, alacsonyabb rendűek stb.).

Pl.:

[link]

Nézd meg a cikk elején lévő képet!


Van egy olyan gyanúm, hogy ha nem jönnének palesztin rakéták, akkor nem is lenne foszforbomba, se elsősegély visszatartás. De ha ők mindenképp harcolni akarnak, akkor így jártak, valószínűleg hamarabb fognak elfogyni, mint az izraeliek!


"Ők megmondták, hogy azt szidják, aki nem a magyarok érdekeit helyezi előtérbe."

Ez abszolút relatív. Szerintem az EU-csatlakozás Magyarország érdeke, szerintük meg nem.


Nem tudom melyikünk vagdalkozik...

2010. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:

19:32


"Ha én úgy gondolom, hogy az MSZP hazaáruló, zsidóbérenc banda, és nem szavazok rájuk, mások meg igen, és tényleg ellopják a nemzeti vagyont, akkor engem elárultak.

Ha meg úgy gondolom, hogy a Jobbik rasszista és gyűlöletkeltő párt, nem szavazok rájuk,és hatalomra kerül, és rasszista és gyűlöletkeltő lesz, akkor engem elárultak?

Nehezen, mert nem is hittem bennük soha."


Még mindig nem érted.:o) Már kezd vicces lenni a dolog. Ha az egyik párt nyer, akkor az azért van, mert a többség megszavazta. De ez nem azt jelenti, hogy érted nem felel az a kormány. És ha gusztustalan módon szemen köpik a magyarságot, akkor az rád is vonatkozik, cimbora.



"Igen, nagyon mesebeli környéken lakhatok. Biztos a Rózsadombon vagy Amerikában mi. Szerintem a lakosság egy jelentős része nem ért egyet a tüntetőkkel, és nem lakik mindegyikük a Rózsadombon. Ez olyan tipikus válasz, mint az MSZP-szavazó vagy."


A lakosság jelentős része az rtl klubbot bámulja napi szinten. Ott meg persze, hogy huligánoknak állítják be a tüntetőket. Tudod, amíg nem olvasgattam utána az ilyen dolgoknak, addig én is így beszéltem, mint te. Sőt, fel voltam háborodva, hogy ezek szétverik a várost. És pontosan ezt szajkóztam, amit te: "a rendőröknek van igazuk, stb."



"Nem tudom milyen sűrűn olvasol kuruc.infot, én napi szinten, mert néhány dologban normálisakat írnak.

"Nem állították, hogy a fehérek jobbak."

Dehogynem, olvasd már el a cikkeiket, hogy hogyan milyen lekezelő és alpári stílusban (majmok, alacsonyabb rendűek stb.)."


Bocsánat, rosszul fogalmaztam. A tetteik miatt nézik le a kisebbséget, és nem pedig a bőrszínük miatt. Én sem szeretem a fajgyűlölőket, mert totál baromság valakit utálni a színe miatt.



"Van egy olyan gyanúm, hogy ha nem jönnének palesztin rakéták, akkor nem is lenne foszforbomba, se elsősegély visszatartás. De ha ők mindenképp harcolni akarnak, akkor így jártak, valószínűleg hamarabb fognak elfogyni, mint az izraeliek!"


Ez már kicsit felháborító! A zsidók mindig is palesztínában éltek. A háború után Amerika és Anglia úgy döntött (nem mintha lett volna hozzá joguk), hogy Palesztína isten tudja hány százalékát a zsidóknak adják, így született Izrael. Azóta jó kis etnikai tisztogatást rendeztek, többezer palesztint üldöztek el az otthonaikból, akiknek mindenüket elvették. Ezek után jött az ő harcuk. Ha itt történne ez, te mit tennél? Jaj ne bántsuk azokat, akik leigáztak minket. Majd elmennek innen...! Így képzelted?



"Ez abszolút relatív. Szerintem az EU-csatlakozás Magyarország érdeke, szerintük meg nem."


De miért is vannak a csatlakozás ellen? Amióta EU tagok vagyuk, csak nem ment tönkre számos magyar vállalkozás? Csak nem Magyarországon van kitéve egyedül az "Itt épül az EU" szöveg? Micsoda véletlenek? Csak nem az EU szarja le Magyarországot nagy ívben? Csak nem az EU tűri meg a hungarofób tótokat az unióban?



Nagyon agymosott vagy, és ezt nem sértésnek szánom. Régen nekem pont ez volt a véleményem, mint neked.

2010. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!