Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
64%

16:50


Értelmezd is amit írtak.

2009. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
64%

Jó, ez a helyzet az USA-ban.

Magyarországon mennyi néger is van? Mennyi bűncselekményt is követnek el? Mennyire jellemző a négerbűnözés nálunk?

Az USA-beli helyzettel foglalkozzanak az amerikai szélsőjobbosok. A magyar kuruc.infónak tényleg ez a legnagyobb problémája?

Vagy esetleg az egész oldaluk a gyűlöletre van kihelyezve? Nem elég nekik a cigányokat, zsidókat, melegeket gyűlölniük? Nálunk ez nem aktuális probléma, de a kuruc.info itt is kezdi a gyűlölködést!

Én azt a cikket várom már, amiből az fog kiderülni, hogy a kínai éttermek veszik el a magyaroktól a munkahelyeket, és a kínai kajáktól sorba lesznek rosszul az emberek. Sőt a kínai piacok teszik tönkre a magyar őstermelőket és a magyar vállalatokat!

Nem tűnik fel senkinek, hogy a Kuruc.infó az esetek 90%-ában valaki ELLEN van, nem pedig valaki mellett! Az egész portál a GYŰLÖLKÖDÉSRŐL szól!

2009. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 A kérdező kommentje:

17:32!

Egyszer Széchenyi azt mondta:"Aki szeretni tud,az gyűlölni is"

Ha szeretjük a hazánkat,népünket,nemzetünket,családunkat és netán valamely "más tényező"veszélyezteti ezeket a számunkra fontos,szeretett "értékeket" akkor kötelességünk fellépni ezekkel a "más tényezőkkel" szemben.Ha úgytetszik a gyűlölet ez esetben teljesen elfogadható,normális reakció.


Az lenne az abnormális ha szeretnénk azokat akik elpusztítják,romlásba taszítják az általunk tisztelt,szeretett értékeket.

2009. júl. 22. 17:49
 34/109 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!


"Ha szeretjük a hazánkat,népünket,nemzetünket,családunkat és netán valamely "más tényező"veszélyezteti ezeket a számunkra fontos,szeretett "értékeket" akkor kötelességünk fellépni ezekkel a "más tényezőkkel" szemben"


Én is pont ezt mondom! Ezért értem meg a zsidós és cigányos írásaikat! És épp erre mondtam, hogy Magyarországon nagyon kevés fekete ember van, és egyáltalán nem veszélyeztetik a nemzetünket és a nemzeti értékeinket. Szerintem a normális (nem a felvonuláson közszeméremsértő) melegek sem!

Épp az a bajom a kuruc.infóval, hogy nemcsak azokat gyűlöli, akik valóban ártanak a nemzetnek, hanem akikről úgy GONDOLJA, hogy ártanak a nemzetnek, vagy mások, mint ők!

2009. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
77%
Én is olvasom a kuruc.infot majdnem minden nap. Azt hiszem, én arra használom, amire való, vagyis hogy ebből is nyerjek infot meg tapasztalatokat, és erre jó. Olvasok még sok minden más hírportált is, és a kuruc azokat szinte mindig kiegészíti valamilyen érdekességgel, új szemponttal. Persze van sok minden, amit utálok ott, vagy marhaságnak tartok. A stílusuk sokszor bejön, rengetegszer röhögök rajta, de párszor le is döbbent. Szóval olvasom őket, mert érdekel, de nem azonosulok velük.
2009. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
44%

Én csak kuruc.info-t olvasok. Meg néha Barikádot.


Meg esetleg nagy ritkán indexet de ott már sokszor megy a ferdítés/csúsztatás

2009. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
42%
Több ilyen oldal kellene, BIBLIA!
2009. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
61%

Ha neked ez a Bibliád, akkor gratulálok!


A kurucnak annyi köze van a Bibliához és a kereszténységhez, mint egy eszkimónak. Az ő elvei és ideológiája olyan távol van a kereszténységtől, mint Makó Jeruzsálemtől.


Attól, hogy a keresztényeket védik meg, egyebek, még nem hasonlítanak a keresztény eszméhez. Az egész oldalt a gyűlölködés hatja át (akár jogosan, akár nem).

2009. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
82%

Azért tegyünk valamit tisztába:

A kuruc.info szimpatizál a jobbikkal,és nem fordítva!


Én is kedvelem a kuruc.info-t,-bár néha a stílusával nem igazán értek egyet-de egész jól szemlélteti a tabutémákat.


Hajrá jobbik!

2010. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 bumbi02 ***** válasza:
38%

hát most pontozzatok le de negativ lesz avéleményem...

1. a stilusa vmi gyomorforgató, egy hirportál ne legyen ilyen... közölje a tényeket, személyes érzelmeknek ne adjon teret... miért kell mindent átnevezni aminem a kuruc? (Magyar Talmudista Iroda, Zsidótv, zsidesz, maszop, szadesz, ávósok,mokkák,orkok)

2. eléggé elfogult oldal, és elfogult oldalon a híreketnem szabad tényként kezelni,oké olvassuk el, de azért olvassunk hozzá egy másik kevésbé elfogult oldalt és szürjük össze a kettőt h mi lehet az igaz...


én néha elszokam olvasni, már csak azért is mert érdekel más véleménye is a dolgokról nem csaka sajátom.. de eléggé szélsőséges , rasszista és gyülöletkeltő oldal... ezért a véleményem az hogy közel sem a legjobb hirportál.. sőt nem is mondanám hirportálnak..

2010. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!