Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
52%

Egy elfogadhatatlan hírportál.Az országban történnek más fontos dolgok is,mint a cigányok által elkövetett bűntettek.Az még nem hiteles újságírás,hogy valaki mindent kimond,amit másutt nem lehetne,függetlenül attól,hogy igaz-vagy sem.Az igazságtartalma a Kurucnak pontosan annyi,mint az összes többi médiának.Amiteljességgel elfogadhatatlan számomra,az a stílus és a hangvétel.Egy hírpotálnak tárgyilagosnak,korrekt és tisztességes hangvételűnek kellene lennie.Egy újságíró elvileg tanult,művelt ember,

aki nem használ olyan szavakat ( legfeljebb a magánéletében),mint egy lovaskocsis vagy egy részeg cigány,és nem uszít senki ellen.A trágár beszéd a kocsmába való,nem pedig egy magát hitelesnek tartó hírportálra.Bírálja a politikusokat,közölje az általa igaznak tartott dolgokat,de ne gyalázkodjon és ne trágárkodjon.Ezt a hangnemet és szavakat valóban nem lehetne egy magát valamire tartó médiában használni.Persze,van akinek ez a csúcs,de a többségnek nem.

2009. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
36%

A kurucinfó egy gátlástalan, minden moderációt nélkülöző fasisztoid portál.

Akinek ez tetszik annak erre van szüksége, ezt akarja visszahallani, ebben leli örömét, hogy sztereotip gondolatvilágát ez az oldal igazolja vissza, erősíti meg.


Göbbelsz szerintem elsárgulna az irigységtől.

Tudjátok miért nincs a kurucinfon forum ? Nehogy valaki kommentálja a sokszor nyilvánvalóan hazug és részrehajló híreiket !

2009. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
58%
Régóta csípi sok finomkodó affektáló írogató-olvasgató szemét,hiszen már mindent elkövettek hogy kiirtsák,levegyék.Szerencsére nem jártak sikerrel,különben is akinek nem ízlik az ne egye mert elcsapja a kis hasát. Én azt is olvasom hogy ne csak egy elém tartott nyálas ötször megrágott hírportálról tájékozódjak.
2009. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
79%
Én is Jobbik szavazó vagyok, ezt előre szeretném leszögezni, de kuruc.infon néha meglepődök. Egészen pontosan a stílustól, ami nekem sokszor nem nyeri el a tetszésemet...
2009. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem a kuruc.infót, mert szükség van egy ilyen hírportálra, ahol reflektorfénybe kerülnek a fősodrú média által titkolt bűnözések, történések. Egyedül a káromkodás meg a csúnya beszéd meghonosítása nem tetszik. Ezért szoktam inkább a Szent Korona Rádiót olvasgatni/hallgatni. Az igazi hazafias portál, valóban egy "nemzeti index".
2009. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
70%
Rendszeresen olvasom,semmi gondom velem.Nagy szükség van rá ebben az agy mosott társadalomban.
2009. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim válasza:
87%

Rendszeres olvasója vagyok, bár néha kicsit durva.

Bár durva az is, hogy le szélsőségezik azt aki nem akarta a facebook-on, hogy Magyarország egy nagy tó legyen... (indexen emlékeim szerint)

És igen vannak fontosabb dolgok a cigány bűnözésnél. De ha ennyire lényegtelen, miért nem adja le a többi sajtó hitelesen? Meg ha bántanak egy cigányt, akkor egyből rasszista támadás... na az ilyenekből van elege az embereknek és ezért van ekkora olvasótábora a Kuruc.info-nak.

2009. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
40%

Ez a válasz 39%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:57


Ejj, te meg kicsit sem vagy bolond :DD Mondd, hogy haladsz az időutazásban? :)) Voltál mostanában időviharban? :D

Egyébként, most hogyhogy fasisztoid lett, mikor eddig folyton náciztál? Tudod, a kettő nem ugyanaz :)

2009. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
56%

Tájékozódásképpen ("mivel etetik honfitársaimat?", "mit olvas a barátaim egy része?") liberálisként (nem vagyok SZDSZ-es) meg szoktam nézni. Leszögezem, szeretem a hazámat.


Az a baj, hogy sajnos adott egy kétésgtelenül létező probléma, a tipikusan a cigányság alsóbb rétegeire jellemző bűnözés, amit a magyar politika elfogadott része és a rendőrség nem kezel jól; ők erről kendőzetlenül beszélnek - ez a "csali" szerintem - ám egy hamis, félrevezető ideológiával öntik nyakon a tényeket.


Egyre több afro-amerikait támadó cikket lehet olvasni, és a zsidózás is taszító méreteket ölt, a homofóbiáról nem is beszélve. És az a baj, hogy a sok kis tizenéves, akit érthető módon vonzanak a hazafias eszmék, ezt kezdi el mint hazafias oldalt olvasni, pedig ez inkább tömény köpködés, mintsem hazaszeretet.


Legnagyobb és számomra legfelháborítóbb hazugsága az oldalnak, hogy úgy állítják be, hogy a nők elleni erőszakot (nőverés, gyilkosság, nemi erőszak) csak cigányok és négerek követnek el, fehér férfi soha a büdös életben. Pedig mivel annyian olvassák őket, és tudtommal nagyobb létszámban férfiak, egy jó szolgálatot tehetne a kurucinfo a társadalomnak azzal, hogy neveli a köréjük gyűlő férfiakat arra, hogy nőket verni férfiatlan dolog.

2009. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
75%
Felavatott gárdista és a Jpbbik tagja. CSak azt tudom mondani, amit már előttem sokan. Rámutat olyan dolgokra, amit a szőnyeg alá próbálnak söpörni, sok olyan hírt közöl, ami máshol nem jelenik meg. Ebben úttörő volt. Minden nap fölmegyek még ma is, de már ritka, hogy minden fentlévő cikket elolvasok. Nekem már sok(k).Nem tudom elfogadni a stílusát. Ha ajánlhatok alternatívát, akkor barikad.hu :)
2009. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!