Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
 71/109 anonim ***** válasza:
32%

A kérdező kommentje:

13:43!

Szerintem rosszul látod a dolgokat.Pedig állítólag sok cikket olvastál.

Egyátalán nem soviniszta ezt ők is elutasítják.

Nem általánosít,beszél a cigánybűnözésről ami ugye nyílt tény.Olyat soha nem írt hogy minden cigány f..sz lenne.

És beszél a fehérgalléros zsidó bűnözőkről is és valamint azokról a hazai zsidókról akiknek fontosabb Izrael és a zsidóság valamint a nemzetközi pénztőke érdeke mint Magyarország érdeke.Ezekről hazafias kötelessége beszélni!

Valóban beszél a négerekről is,és tény hogy nem támogatja a faji keveredést velük illetve azt hogy invázióba lepjék el a feketék Európát és hazánkat.

De be kell vallani hogy én se szeretnék olyan országba élni ami tele van feketékkel és korcsaikkal.

És az emberek többsége sem örül az itt létüknek.Maradjanak csak szépen Afrikában,nincs szükség itt rájuk.

Így is túl toleránsak vagyunk velük szemben.De nézzük meg csak a feketék toleranciáját.

Mondjuk te fehérként menj el egy Amerikai néger gettóba,sétálj végig rajta.Ha élve kikerülsz onnan akkor megtapsollak.

Vagy menj el Afrikába,sétálj egy kicsit a vadonban és meglátjuk micsoda toleranciával fognak fogadni a néger törzsek(azonnal kibeleznek).


fehér civilizáció... :D:D:D:D:D:D

TE melyik században élsz? ez már a 3. évezred. Látom te ottmaradtál a német 1939-40-ben, és azt gondolod, hogy a rasszizmus jó, elfogadott, és hogy semmi baj nincs vele.

Csak a németek 2 vereségből megtanulták azt, hogy ők soha nem vehetik fel a versenyt a normális emberekkel (USA polgárai vagy Anglia polgárai). Hát nálunk igény van az elavult módszerekre...

Persze, a kuruc.infot én is olvasgatom, de egyszerűen semmi értelme... Valószínűleg. Ha. Esetleg. Talán. Gömbös Gyula programja...:D:D

Az a baj, hogy mi tényleg kirekesztőek vagyunk... négerek és korcsaik... Semmi szükség rajuk a fehér civilizációban... :D:D:D Mintha ők jöttek volna:D:D:D Te tényleg úgy csinálsz, mint aki nem hallott a rabszolgatartásról... A négerek nyilván szerettek volna rabszolgák lenni... A fehér civilizációba (ami CSAK a te illúziód) mi magunk, fehérek hoztuk be a feketéket... Na erről ennyit.:D

A négerek és korcsaik... Korcsaik. Hm... Érdekes szó... Pedig sok jogod nem lehet ahhoz, hogy ezt mond, mert az, hogy van egy tény, az nem jelenti azt, hogy minden úgy van. Elfelejted USA-ban a maradék 40%-ot. Ebből TÉNY, hogy 20%-ot a sárgák csinálják, valamint tény, hogy a másik 20%-ból 10% az indiánok bűne. A 10% pedig a modern fehérek bűne.

TÉNY, hogy ezek csak bolti lopások...

TÉNY, hogy 5% csak a rágógumi miatt van

TÉNY, hogy a maradék 95% bűn, amit a fehérek követnek el, az az éhhalál ellen van. Ez így teljesen jogos

TÉNY, hogy ha éhhalál miatt lopnak, akkor is csak kenyeret

TÉNY, hogy bármit lehet nagybetűvel kezdeni...

TÉNY, hogy az FBI nem az isten, és

TÉNY, hogy akik nem tudják elfogni Bin Ladent, azok jöhetnek a

TÉNYeikkel...

A kuruc.info pedig olyan, mint a rossz karácsonyfa... A karácsonyfa szép oldalát (kuruc.infonak a cigánybűnözést) feldíszíti, míg a ronda oldalát a fal elé rakja (fehér ill. magyarbűnözés)

Lehet mondani, hogy nem általánosítanak, de amikor azt írják, hogy "fogj egy zsidót" és ilyenek, akkor az már ÁLTALÁNOSÍTÁS, tök mindegy, hogy ki, mert ÁLTALÁNOSSÁGBAN igaz lesz rá minden, ami a társaira igaz...

GRATULÁLOK!Nem olvasol figyelmesen, és ez

TÉNY :D:D

2010. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel abszolút egyetértek.

Ezt tényleg meg kéne szüntetni.

Egyenlő bánásmódot mind a tüntetők mind a cigánybűnözők felé.


Mondjuk a közrendőrök keze itt is meg van kötve. Féltik az életüket és a családjukat (a politika hibája), másrészt meg könnyebb szétcsapni egy előre bejelentett tüntetésen, mint a bárhol felbukkanó cigánybűnözök között.

2010. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
65%

Rosszul állsz hozzá.


Tudod régen, amikor az állam lemondott a trianonban elcsatolt területekről, akkor a rongyos gárda a rendőrség segítségével védekezett a betelepülő seregek ellen. Kezded érteni? Ezért van ma Magyarországnak Sopron.


Most a kormány ellen tüntettek, mert elárulták őket.

Szerinted összejött tízezer ember csak úgy viccből, és elkezdték felgyújtogatni a kocsikat? Biztos unatkoztak...


Sajnálom, hogy a rendőröket pártolod, gondolom Mszp-párti lehetsz. A kuruc pedig nagyon ritkán elfogult az ilyen ügyekkel kapcsolatban.

2010. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
A fenti 00:25-nek ment.
2010. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:

Ezt eddig is tudtam, mármint a Sopront. De szerintem nem hasonlítható ehhez, az háború volt és egy idegen ország csapatai ellen harcoltak.


"Most a kormány ellen tüntettek, mert elárulták őket."

Hát kötve hiszem, hogy a tüntető, autógyújtogató, rongáló, molotov-koktélos emberek valaha is MSZP-szavazók lettek volna. Tehát őket nehezen árulhatták el.


"Sajnálom, hogy a rendőröket pártolod, gondolom Mszp-párti lehetsz."

Ezt azért feltétlen bele kellett írni. Meg gondolom nagy liberális is, bár talán nem, mert akkor nem támogatnám az erőszakszervezeteket, vagy mégis?


"A kuruc pedig nagyon ritkán elfogult az ilyen ügyekkel kapcsolatban."

Áh, nem. Legalább annyira elfogult, mint én, csak a másik irányba. Ez van.


Jóéjt! Mentem aludni.

2010. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:

Remélem álmodban nem vagdalkozól így, mint itt.

Jóéjt. :o)

2010. febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:

"Hát kötve hiszem, hogy a tüntető, autógyújtogató, rongáló, molotov-koktélos emberek valaha is MSZP-szavazók lettek volna. Tehát őket nehezen árulhatták el."

Nem tudjuk, hogy azok voltak-e vagy sem. Ha ők nem Mszp szimpatizánsok, akkor a kormány bármit megtehet velük?



"Ezt azért feltétlen bele kellett írni. Meg gondolom nagy liberális is, bár talán nem, mert akkor nem támogatnám az erőszakszervezeteket, vagy mégis?"

Ha velem vitázol, nyílván nem vagy pártatlan. Egyértelmű, hogy nem a tüntetők mellett állsz.



"Áh, nem. Legalább annyira elfogult, mint én, csak a másik irányba. Ez van."

Lehet, hogy neked jobban bejönnek az indexes hazugságok. Szerintem az ország egy mesés, virágokkal teli szegletén lakhatsz, ha elfogultnak tartod a kurucot. Mert sok minden, amit állítottak, az lassacskán beigazolódni látszik. A másik: Nem tudom, hogy mennyivel rosszabb a kurucinfo véleménye a kisebbségről, mint amikor "öljük meg a magyart", meg hasonlókról hallani, persze nem a tv-ben. Még mindig elfogultnak tartod?

2010. febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kuruc.info egy zsidózó szar oldal.
2010. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 bumbi02 ***** válasza:

Ez nem igaz! A kurucinfo azt várta a rendőröktől, hogy ne azokat szolgálják már, akik kifosztják az országot. A másik, hogy azok a rendőrök járókelők szemét lődték ki, tiltott lövedéket használva, és ártatlan emberek ujjait törték el, meg hasonlók. Szerinted?


Akkor a kuruc volt a szemét, mert azok mellé állt, akik teljesen joggal voltak felháborodva? És nem a rendőrök mellé, akiken még a számuk sem volt feltűntetve, és el volt takarva az arcuk?


a rendőrnek kiadják a parancsot h az ilyen csöcseléket oszlassa fel... hogyha nem megy szép szóval ,hát fegyverrel...

amugy meg nem volt feltüntetve a szám rajtuk... a tüntetök is ugy mentek oda hogy kendő volt az arcukon, ök se irták ki h Kovács József Ady endre utca 19....mért várják akkor ezt a rendöröktöl?

meg nem kéne igazából törni zuzni és senkit se bántottak volna a rendőrök... és igazábóől hogyha rendörként ott lettem vna, és az én fejmagasságomba téglát hajitanának hát én is fejmagasságba lönék...

2010. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:

9:53

A zsidók meg magyaroznak. Azt lehet?


10:12

Bezzeg, ha téged szemen lőttek volna, menne a sírás. A rendőröknek pedig előírás, hogy legyen feltüntetve a számuk, hülyeséget nem kell mondani. Pont azért kötelező, hogy ne tudjanak elkövetni ilyen visszaéléseket. Az pedig nem csőcselék volt, hanem tüntettek a hazaáruló kormány ellen. Gondolom neked anyuci a segged alá tesz mindent, hogy ennyire tökmindegy neked, hogy mit csinál a kormány.



"meg nem kéne igazából törni zuzni és senkit se bántottak volna a rendőrök..."


A rendőrök az ülőtüntetést is könnygázzal oszlatták. Túl erőszakosan ültek a tüntetők? Nem! A rendőrök jogtiprást követtek el, mint sok más esetben is.



"rendörként ott lettem vna, és az én fejmagasságomba téglát hajitanának hát én is fejmagasságba lönék..."


Ha ilyen lelkesen szeretnéd szadizni és cserben hagyni a sajátjaidat, akkor jelentkezz a rendőrséghez, kutya.

2010. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!