Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
 51/109 anonim ***** válasza:
57%
13:30 Hogy is szokták mondani? "MUHAHA", ezzel én is pontosan így voltam, ugyanígy:D Csak valaki nyugtasson meg hogy ez nem valami conteo, nem szándékosan csinálták, hanem ennyire ostobák!:)
2010. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanaz a helyzet a kuruc.info-val mint a többi hírportállal. Saját stílusában írja meg híreket, rá jellemő retorikával tálalja.

Minden jobb és baloldali médiának megvan a saját véleménye (hiszen végtére emberek írják), így kihallható bizonyos részrehajlás hol gyengébben, máshol erősebben, ezzel próbálják rávenni az olvasóikat, hogy az általuk kínált módon értelmezzék az adott cikket.

Véleményem szerint aki megtanult olvasni a sorok között, az képes a számára hasznos információt leszűrni bármelyik médium által cikkből (-hírből, riportból, stb..) és képes saját véleményformálásra.

Végül pedig annyit, hogy minden az lesz a szemünkben aminek látni akarjuk...

2010. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%

Napi olvasójuk vagyok.

A cigányokat nem szeretem(legfinomabb kifejezéssel élve),zsidókkal nincs bajom,a négerek számának szaporodása a környékünkön viszont aggaszt.

Nem a származásuk,hanem a viselkedésük miatt:isznak,közterületen drogoznak,erőszakosak,hangosak,nőket zaklatnak,ha leülnek a padra a téren,pont ugyanolyan mocskot hagynak maguk után,mint a cigányok,minden szemetet eldobálnak a piásüvegtől a drogos tűig.

2010. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
0%
Én óránként nézem a kuruc.infót, de nem nagyon értek vele együtt, mert nagyon szélsőséges és rasszista, de könnyen áttekinthető és jobboldali média.
2010. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%

15:30


Ha tényleg rendszeresen olvasnád, akkor tudnád, hogy valójában nem rasszista. A kuruc mindig azt írja: "Amit nekik szabad, azt nekünk is". Egy példa: amikor a zsidók megjelentettek egy magyarellenes cikket, ők ugyanazt átírták a zsidókra. Ha egy cigánybűnöző elkövet valamit, szerintem az is megérdemli a kurucinfos hangnemet.


Ha megnézitek, az ártatlan embereket, és akik a magyarságért tesznek, azokat mindig az egekig dicsőítik. Szóval ne hívjuk rasszistának, inkább magyar-pártinak.

2010. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
0%
elfogult, rasszista, gyűlölködő, uszító, nemzetellenes
2010. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
100%
akkor te nem vagy magyar, előttem szóló.
2010. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:

Nemzetellenes?

Azok a nemzetellenes oldalak,amik kormánycsicskák és a számukra előírt hazugságokat szajkózzák.

2010. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 bumbi02 ***** válasza:
54%

akkor te nem vagy magyar, előttem szóló.



mér ne lenne mgyar? mert nem ért egyet egy ilyen gusztustalan oldallal? gyülöletkeltő.. egy hirportálnak nem az a dolga h a népet a cigányok illetve zsidók ellen hangolja... függetlenül kell közölni a tényeket nem ugy h a mocskos ávosok...


kedvenc példám, nézzünk két hirt a kurucról

1. egy magyar rendőr megvert egy "mocskos cigányt"

2. egy mocskos Ávós (ugyanaz a magyar rendőr aki megverte a cigányt) elkapott egy gárdást...

2010. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:

Aki azt mondta, hogy nem magyar, az komolyan is gondolta, vagy csak ironikus akart lenni?


Vagy most már minden nekünk ellentétes véleményre azt mondjuk, hogy ő bizony nem magyar.

Szerintem akkor legalább színesítsük, írjuk azt, hogy zsidó, majd legközelebb hogy liberális, aztán hogy szlovák, majd cigány, majd agymosott, majd kommunista, aztán kínai, és utána megint jöhet a zsidó, stb.


Így legalább kicsit változatosabb lesz.

2010. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!