Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
53%

"Reménytelen vagy. Izrael megszegte a megállapodást, tehát mikor megkapta Palesztína egy részét, neki a többi is kellett."

Én úgy tudtam, hogy 67'ben foglalta el még egy jókora területet, mikor megtámadták az arab államok.


"Az EU támogatást pedig a jelenlegi kormány lopkodja."

Egyértelmű, de ezért is az EU a hibás?

2010. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
100%

22:44


Nem az EU a hibás érte, de ezzel minket hoznak kínos helyzetbe. Pont úgy, mint az állam eladósításával.



"Én úgy tudtam, hogy 67'ben foglalta el még egy jókora területet, mikor megtámadták az arab államok."


Tisztán látó és becsületes emberek szerte a nagyvilágban pontosan tudják, hogy az elmúlt esztendő legszomorúbb, legszörnyűbb eseménye a zsidó terrorállamnak a Gázai övezet ellen intézett támadása volt, melynek során az agresszorok tiltott fegyvereket (például foszfombombát) is bevetettek, polgári személyeket gyilkoltak le, és iskolákat, lakóházakat, kórházakat, mecseteket bombáztak.


Ez csak egy kis szösszenet, a történet valójában sokkal hosszabb. Youtubeon van erről egy 5-6 részes videó. Sajnos nem találtam meg, de itt egy másik helyette.


http://www.youtube.com/watch?v=1pj9acDZzn0&feature=related

2010. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
65%

EZ A LÉNYEG!

íme egy kis előzetes:

tegnap 18:46-kor irta egy honfitársunk:

"Egyébként magyar vagyok, nem zsidó és nem cigány, liberális és szeretem a hazámat."


erre én 18:56-kor ezt reagáltam:

"Ha liberális vagy,akkor valószínű szdsz-es,vagy tévedek?Ha tényleg az vagy,akkor nem zavar,hogy a kommunista utódpárt az elmúlt 8 év alatt a te pártod aszisztálásával tette tönkre ezt az országot?

Szóval "szereted a hazádat"? "


Ebben idáig szerintem semmi rossz nincs,egész egyszerűen csak feltettem egy neki kínos kérdést...


meg is kaptam rá az ellen választ 19:22-kor:

"ma 18:52 - nek: igen, szeretem a hazámat, azért , mert bizonyos dolgokról más a véleményem. Na, látod, ezt nevezem kirekesztésnek. A régi kádárista duma: aki nincs velem, az ellenem.

A többire miért nem reagáltál ?"


Ebből szerintem mindneki látja,hogy mi zajlik itt Mo-n.

Nyugodtan olvassa vissza mindenki,hogy mit irtam,az értelmesebbje úgyis felfogja(bár ők már egyébként is rájöttek ezekre a dolgokra)nekik nem kell magyarázni.

De az már nagyon idegesítő,hogy ha kimondod az igazat(amit gyakorlatilag nem tudnak megcáfolni)azonnal előjönnek a "kirekesztéssel".És ez még a jobbik eset.Ha kimondod,hogy cigánybűnözés,akko fasiszta vagy és még lehetne sorolni...

Hát ezért hívnak titeket Haza,Magyar és Nemzetellenesnek!!!!!!!!!!!!!Nektek ezek a szavak semmit nem jelentenek.Akiknek meg igenis a szíve ügyüket képezik ezek a dolgok(és ki is merik mondani),azok "kirekesztők",nácik,nacionalisták,fasiszták,uszítók.


Erről ennyit!!Gyomorforgató amiket műveltek!!Addig provokáltok valakiket,amig az kicsit keményebben odaszól,aztán egyből lemocskoljátok,hogy "tetszik látni a jobboldalit,ezek mind ilyen radikálisok"!!

Pontosan TI vagytok azok az "aki nincs velem,az ellenem"!!


Nah lehet kiforgatni,szélsőségesezni,megmagyarázni(bár azt ugysem tudjátok,de meg lehet próbálni).

2010. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
74%

Utolsónak: nem provokáció céljából írtam, de úgy látom, nem lehet kulturáltan megvitatni a kérdést. Azt, hogy szeretem a hazámat vagy nem - én érzem, nem hiszem, hogy lenne jogod vagy okod megkérdőjelezni.

Nem azért fejezem be ezt témát, mert nincs mit mondanom, hanem mert unom, hogy lebeszélünk egymás mellett. Te úgyis csak azt hallod meg, amit hallani akarsz. Szia

2010. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vádoljátok a kuruc.info-t,hogy "elferdíti" a híreket.

Ime egy csak úgy találomra,ahol bebizonyosodik,hogy ennél hitelesebben nem lehet alátámasztani valamit:


[link]


Ez valahogy kimaradt minden más médiából(mint ahogyan a kuruc hirek nagy része is).Bár biztos ez is egy kamu hír,sőt lehet,hogy a kuruc csinálta a felvételt egy hasonmás mesterházy-val,nem?

Bármennyire is szidjátok,a rendszeres olvasók tudják,hogy azok a híreket amiket máshonnan "kifelejtenek",itt mindig alátámasztják képpel,riportal,sok esetben videóval.De biztos ezeket is ők gyártják saját maguknak,politikusok lefizetett hasonmásaival... :)))))))))))))

2010. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 bumbi02 ***** válasza:
69%
jah amikor Orbán vmi bünözökkel volt a fotón, az se volt kamukép.. xD
2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 bumbi02 ***** válasza:
69%
"irónia" :)
2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig mindig hozzászólást, ezért elnézést, ha valaki már írt hasonlót...


Kedves Kérdező!


Az egyik válaszoló írta, hogy sokat foglalkoznak feketékkel, és gyűlöletet keltenek. Ez igaz. Talán nem kellene az amerikai gettókkal előjönni, mert ott olyan kisebbséget alkotnak, mint nálunk a cigányok.

Magyarországon nincsenek sokan, dolgozni, tanulni jönnek. Ha nincs munkájuk, befejezték a tanulmányaikat, és nincs itt családjuk, házastársuk a bevándorlásiak küldik is őket haza.


A másik felháborító, hogy minden fehér nőt, akinek fekete barátja van le "proliluvnyáznak", és előre vítítik, hogy majd őt is jó megveri a "nigger" pasija stb. Hülyeség. Meg az egész elképzelése egyes embereknek Afrikáról.


1. Afrika egy kontinens, ami több országból áll, és nem dzsungel az egész.


2. Afrikában vannak több milliós nagyvárosok, kisebb városok, falvak. Vannak dzsungelek is benszülött törzsekkel.


3. Országonként, de országon belül is, terültenként eltérő kultúrával, vallással rendelkeznek, ami népcsoportonként változik.


4. Vannak keresztény, és muzulmán területek. A muszlimokat talán nem kell bemutatni senkinek. De az afrikai keresztényekről példát vehetne bárki. Ők szívből hisznek, tiszta lelkűek, fontos nekik a vallásosság. Ott sok kersztény terülten huligánnak, bűnözőnek tartják a bulizni járó, dohányzó, italozó férfiakat, a nőket meg prostituáltnak nézik, ha ilyen életet élnek.


5.Vannak elmaradott, de rendkívül fejlett területek is. Sokat olvasni a kurucon, a Dél-Afrikai Köztársaság béli szörnyűségekről.De az csak egy ország. Európát se egy ország alapján ítélik meg.


Miért hiszik azt, hogy a farokméret, vagy az egzotikum az, ami miatt a fehér nők fekete pasit akarnak???? Persze olyan is van, aki csak kalandra hajt.


De én felháborítónak tartom, hogy le "proliluvnyázzon" egy mocskos szájú rasszista honlap, csak mert a férjem fekete. Nem kerestem a fekete férjet, az egyetemen ismerkedtünk meg, és csodálatos embernek tartottam. 4 éve vagyunk házasok, 7 éve vagyunk együtt. Soha ilyen boldog senkivel nem voltam még. A férjem keresztény, fontosak számára a családi értékek, és tisztel engem. Az egész család imádja, mert remek ember. És hogy kezet emlne rám...? SOHA. Ellenben a nagybátyám megtette a nagynénémmel, vagy nagypapám a nagymamámmal annak idején, pedig fehérek...


Ennyit a bántalmazó feketékről...


Egy "nigger" férfi felesége, és egy hamarosan megszülető "korcs" anyukája....

2010. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
a kuruc infó és minden szélsőjobbos oldal igazat mond és azok a legjobbak.nem értem miért rühellik annyira.és bevallom rasszista vagyok de elég erősen!minden olyan népet rühellek akik lenézik a magyart.a magyar minden nép fölött lenne ha nem hagyta volna magát annyi évig nyomorgatni.de nem baj magyarország megújúl de nem a zsidesz által hanem a JOBBIK ÉS ISTEN ÁLTAL!éljen NOVÁK ELŐD!!!!!
2011. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!