Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
100%

19:32


Én is válaszolnék egy linkel.

[link]

2010. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 bumbi02 ***** válasza:
90%

10:12

Bezzeg, ha téged szemen lőttek volna, menne a sírás. A rendőröknek pedig előírás, hogy legyen feltüntetve a számuk, hülyeséget nem kell mondani. Pont azért kötelező, hogy ne tudjanak elkövetni ilyen visszaéléseket. Az pedig nem csőcselék volt, hanem tüntettek a hazaáruló kormány ellen. Gondolom neked anyuci a segged alá tesz mindent, hogy ennyire tökmindegy neked, hogy mit csinál a kormány.



"meg nem kéne igazából törni zuzni és senkit se bántottak volna a rendőrök..."


A rendőrök az ülőtüntetést is könnygázzal oszlatták. Túl erőszakosan ültek a tüntetők? Nem! A rendőrök jogtiprást követtek el, mint sok más esetben is.



"rendörként ott lettem vna, és az én fejmagasságomba téglát hajitanának hát én is fejmagasságba lönék..."


Ha ilyen lelkesen szeretnéd szadizni és cserben hagyni a sajátjaidat, akkor jelentkezz a rendőrséghez, kutya.



nem szeretnék hosszadalmas vitába menni mer látom hogy téged már beetetett a média...tehát nézzük mi történt...

kővel dobálózva csordaként végig vonultak a városon, majd neki támadtak az MTV székháznak, azzal dobálóztak amit találtak, felgyujtottak autokat, betörtek kirakatokat... erre a pofátlan rendőrök mertek vmit tenni... most mondd, hogyha a te üzletedet törték volna be, a te autódat gyujtották vna fel, nem lennél "pöppet" ideges? elvárnád a rendöröktöl h akadályozzák meg az ilyet mer az a dolguk, nem?


és h ha engem löttek volna szemen nem ezt mondanám... nekem van annyi eszem hogy nem megyek el dobálózni a "haza érdekében"... magyarázd el nekem hogy ez hogyan tett jót a hazának?

2010. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
53%

"A lakosság jelentős része az rtl klubbot bámulja napi szinten. Ott meg persze, hogy huligánoknak állítják be a tüntetőket. Tudod, amíg nem olvasgattam utána az ilyen dolgoknak, addig én is így beszéltem, mint te. Sőt, fel voltam háborodva, hogy ezek szétverik a várost. És pontosan ezt szajkóztam, amit te: "a rendőröknek van igazuk, stb."


Hát, ha én egy videón maszkos törő-zúzó embereket látok égő kukák mellett rendőrökkel szemben azt elég nehéz sokféleképpen értelmezni. Persze, biztos, provokátorok voltak köztük.


"A tetteik miatt nézik le a kisebbséget, és nem pedig a bőrszínük miatt. Én sem szeretem a fajgyűlölőket, mert totál baromság valakit utálni a színe miatt."

Akkor ezt figyeld!

[link]

"Kuruc.info kommentár:

valamint az északi népek nagyobb ellenálló képessége a dekadencia pestisével szemben jelzi, hogy mégis csak léteznek fajok, és léteznek MAGASABRENDŰ emberi csoportok.

Amennyiben most már tudományosan is bizonyított tény, hogy az afrikai niggerek körében mindenféle ellenállás nélkül terjedhet a HIV vírus, akkor itt az alkalom, hogy erre hivatkozva megtiltsák az európai és különösen az északi népek keveredését, a mostmár bizonyítottan ALACSONYABBRENDŰ és génromboló hatással bíró niggerekkel!"


És ezek utána hiszik páran azt, hogy a kuruc és a Jobbik összetartozik, tehát a Jobbik is rasszista, és nem csak a cigányok irányába.

Igen, láttam már azt a linket, de már a múltkor is leírtam, hogy csak a cigányos részekkel értek egyet a kurucon. De azokkal igen.


Volt ott egy Izrael nevű állam már jóval régebben is. Mondjuk lehetne tényleg egy önálló palesztin állam Izrael mellett is, de a palesztinok vissza akarják kapni a földjüket, tehát ebbe úgyse mennek bele. Így marad nekik az öldöklés, a szegénység és a nyomor.


Igen, ez az EU egyik oldala.

De ott a rengeteg támogatás is, és a vámmentesség befelé. Attól még, hogy rosszul használták fel a támogatásokat (vagy le se hívták őket), még nem az EU a hibás.

Az olyan területekre kéne koncentrálni, amit az EU támogat, és nem azokra amit épp csökkenteni készül (pl. a cukortermelés, amire kvótákat vezettek be).

Az is lényeges, hogy sokkal biztonságosabb egy integrációba tartozni, mint kint lenni egyedül a világban. Nem véletlen, hogy minden ország szépen lassan EU-tag akar lenni keleten is (Románia, Szerbia, Horvátország, Törökök stb.). És ki maradt az EU-n kívül? Svájc, Norvégia és Izland. Svájc alapból gazdag és mindig semleges, Izland pedig mostmár egyre jobban közeledni kezd az EU-hoz.

Azért ez nem véletlen, biztos mindenki hülye, és az EU csak árt a gazdaságnak.

2010. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
53%

A kurucos hírre még visszatekintve:

- Nagyon hiteles a kutatás, ráadásul még kicsit el is lett ferdítve a kuruc kommentár. Tehát max. a magyar lakosság 10%-a lehet felsőbbrendű.

- Ettől felsőbbrendű? Nyilván olyan betegség is kialakulhat, ki lehet fejleszteni, ami pont a fehér emberekre hat jobban és a feketékre kevésbé?

Most akkor ki az alsóbb- és ki a felsőbbrendű?

2010. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:

10:12


"nem szeretnék hosszadalmas vitába menni mer látom hogy téged már beetetett a média..."


Engem etetett be a média? :o) Látom divatos lett ezt mondani. Veled inkább nem vitázok ezen ostoba kijelentésed után. Nem tűnt fel, hogy a média többnyire a kuruccal ellentétes véleményt pártolja? (Most nem a fajokról tett kijelentésekre gondolok.)

2010. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
Előző komment 20:56-nak ment. Elnéztem...
2010. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 bumbi02 ***** válasza:
a média nem csak a tv lehet... a kuruc is valamien szinten média.. csak jobboldali média...(média a médium többesszáma, közvetitő) csak észrekéne venni hogy nem csak a "zsidótv" etet be, meg az index, hanem ugyanugy a kuruc is...
2010. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:

21:54


"Hát, ha én egy videón maszkos törő-zúzó embereket látok égő kukák mellett rendőrökkel szemben azt elég nehéz sokféleképpen értelmezni. Persze, biztos, provokátorok voltak köztük."


Erről nem akarok tovább vitázni, majd megérted, hogy miért növekszik Magyarországon ez a forradalmi hangulat.



"Volt ott egy Izrael nevű állam már jóval régebben is. Mondjuk lehetne tényleg egy önálló palesztin állam Izrael mellett is, de a palesztinok vissza akarják kapni a földjüket, tehát ebbe úgyse mennek bele. Így marad nekik az öldöklés, a szegénység és a nyomor."


Reménytelen vagy. Izrael megszegte a megállapodást, tehát mikor megkapta Palesztína egy részét, neki a többi is kellett. Azóta is folynak a harcok, mert az Izraeli sereg foglalja el a megmaradt területeket. A palesztínok a megállapodás szerinti területeket akarják visszakapni. Kezded érteni?



Az EU támogatást pedig a jelenlegi kormány lopkodja.

2010. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:

22:10


Konkrétan a tv-re gondoltam.

2010. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 bumbi02 ***** válasza:
rendben, de akkor ne azt ird h a média... akkr azt h a tv... a média az lehet ujság, internetes hirportál, tv, rádió...
2010. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!