Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
85%

Én is rendszeresen olvasom,a stílust leszámítva rengeteg az érdekes cikk.De kérdem én a baloldal,vagy a liberális sajtó nyíltan magyar gyűlölő írásai,adásai(pl:heti hetes szózat gyalázó adása,hogy csak egyet említsek),azok nem szélsőségesek igaz?


arról,hogy elferdítik-e a híreket,arra csak azt szoktam mondani,hogy valaki nézzen meg egy híradót az atv-n,aztán valamelyik kereskedelmi "pártatlan" tv-n nézze meg ugyanazt a hírt,végül pedig menjen fel a kurucz-ra és olvassa el,hogy ott mit irnak róla.Aztán mindneki döntse el,hogy hol támasztották alá tényekkel,esetleg videóval,riportal az adott hírt.Nagyon jó példa erre a mostani aktuális hír,a MÁV kártérítésről a zsidók felé.A kurucz-on ezt már több napja lehetett olvasni.


A "szélsőségről" pedig annyit,hogy ebben az országban,lehet még valamit is szép szóval elintézni??

Például megmondani a cigánynak,hogy "ugyan már,ne szúrd le azt a magyart",vagy a zsidónak megmondani,hogy "ne építs már több tesco-t légyszives,és ne tegyetek olyan kijelentéseket,hogy felvásároljátok Magyarországot",vagy mondjuk a politikusainknak meg lehet mondani szép szóval,hogy "légyszi ne tegyétek tönkre az országot,ne zúzzázok szét a falvakat,vidéket,iskolákat,vasutat stb,ne építsétek le a honvédséget szánt szándékkal,mert védtelen lesz az ország" stb stb stb.

ezeket ki lehet mondani ma szép szóval,vagy lehet ellenük tenni mosolyogva,megalázkodva??

Nah ennyit a "szélsőségről"


Aki akarja olvassa a kurucz.info-t.

Én fogom ezután is.

2010. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
88%

utolsó!


K.rvára igazad van!


Szebb jövőt!

2010. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb és egyben a legfontosabb tulajdonsága, hogy mindig igazat ír. Minden állításukat tényekkel és bizonyítékokkal támasztanak alá. Amiben nen biztosak, arrak azt írják: "talán". Tehát nagyságrendekkel őszintébb, mint a többi hírportál. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2010. febr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
82%
Leírják az országba történt dolgokat,azt amit a kocsog tv titkol kivág átfogalmaz le se ad.
2010. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
100%

""úgy állítják be, hogy a nők elleni erőszakot (nőverés, gyilkosság, nemi erőszak) csak cigányok és négerek követnek el, fehér férfi soha a büdös életben. Pedig mivel annyian olvassák őket, és tudtommal nagyobb létszámban férfiak, egy jó szolgálatot tehetne a kurucinfo a társadalomnak azzal, hogy neveli a köréjük gyűlő férfiakat arra, hogy nőket verni férfiatlan dolog.""


Nevelik! Méghozzá pontosan azzal, hogy azt állítják "csak cigányok és négerek követik el...", azaz nőket verni cigány dolog!:) Ez rájuk* sokkal nagyobb hatással lehet mint azt mondani, hogy "férfiatlan dolog"..


*Úgy értem azokra kuruc.info olvasó fehér bőrű magyarokra, akik esetleg bántanák a nőket, bár nem hiszem hogy sok ilyen lenne!

2010. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim válasza:
26%
hazánkban az a gond a médiával, titkol, kormányt fényező módon másít, nem a lényegről, hazugságokról informál. ez a kommunizmus egyik eszköze. aki nem hülye, tisztában van ezekkel. mindez ellen csakis radikálisan lehet fellépni. mert szerintetek a kormány nem radikális, szélsőséges? na akkor ti vagytok a manipuláltak és a hülyék. én nem olvasom a kurucz-t , nem is nagyon foglalkoztat a politika, nem is idegesítem vele magam. de ha minden így folytatódik, mint most, nagyon megszívjuk.
2010. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a jól megszerkesztett, értékes hír, amit többiek vagy elsumákolnak, vagy ha a hitelesség látszatának megőrzése céljából mégis közölnek, széthazudnak.


A baj csak az hogy sokszor vállalhatatlan a stílusa és így bár a maga módján viszonylag objektív, sokakat elriaszthat nem csak magától az oldaltól, de a szélsőjobbtól is. Ezenkívül attól is ki tudok lenni mikor látványosan meg akarják mondani, hogy miről mit gondoljak.


Szóval vannak problémák, de akkor is sok az infó amit máshol egyszerűen nem vagy másképp kapsz meg.


A legjobban azokat a cikkeket szeretem, amikben egyértelműen bebizonyítják hogy a média egy része hazudik, csúsztat, elhallgat (ami = hazugság) és megint csak hazudik. Külföldön is (méghozzá olyan ordas nagyokat, hogy attól még egy MSZP-snek is tátva maradna a szája) és nálunk is (Pl. az RTL vagy a TV2 sokkal durvábban próbál manipulálni mint az M1 vagy a Duna).

2010. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
100%

<< ...azt szoktam mondani, hogy valaki nézzen meg egy híradót az atv-n, aztán valamelyik kereskedelmi "pártatlan" tv-n nézze meg ugyanazt a hírt, végül pedig menjen fel a kuruc-ra és olvassa el, hogy ott mit írnak róla. Aztán mindenki döntse el, hogy hol támasztották alá tényekkel, esetleg videóval, riporttal az adott hírt... >>


Sajnos pártállástól függetlenül egyet kell értsek! Amit a média művel ebben az országban, az sokszor nem más mint durva tömegmanipuláció, teljesen gyereknek néznek mindenkit.

2010. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim válasza:
65%
az egyik legjobb oldal, tenyfeltaro es hiteles, es kimondja az igazsagot rizsa es korites nelkul.
2010. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
80%

így van én is rendszeresen olvasom a kuruc.infot


és tudjátok régebben nem is tudtam hogy van ez a portál, amikor a TV ben elkezdtek vele foglalkozni hogy micsoda rasszista fasiszta szemita stb oldal

na gondoltam megnézem én is... hát azóta rendszeres olvasója vagyok


köszönöm bal liberális TV hogy általatok megismertem a kuruc.infot :))

2010. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!