Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem hogy egy remek hírportál ami hiteles tájékoztatást ad és rámutat az egyes politikai fejlemények hátterére is.(ellentétben a balliberális és áljobboldali hírportálokkal)

Bár a stílusát lehet bírálni,de nekem az is tetszik.Mert a fanatikusan magyargyűlölő globalista szutyok politikusok és közszereplők nem érdemlik meg hogy szebb hangnemben szóljanak róluk.


Egyébként meg a legolvasottabb jobboldali hírportál.


2009. júl. 21. 23:40
 61/109 anonim ***** válasza:
15%

Hányok a kurucinfótól és az olvasóitól is... :)

További jó dumálást.

2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
62%
Hánnyál csak, nekem tetszik az igazság. :)
2010. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
15%
Hányok, az igaz. :) Örülök, hogy tetszik. :D
2010. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 bumbi02 ***** válasza:
23%
a kuruc infon sem az igazság van... ott papolnak róla nektek hogy a média megvezeti a népet... a kurucinfo is... az se mindig teljesen közli le a hireket, inkább csak ugy hogy annak az eszmének amit képvisel elönyös legyen... pl erre a legjobb a 2006os zavargások...ott is ugy kezdödik a bemutatás h a rendőr ütött... azt elfelejtették odairni h visszaütött...
2010. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
15%

"Hányok a kurucinfótól és az olvasóitól is... :)

További jó dumálást."


további jó hányást, csak meg ne ártson :$

2010. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
74%

22:26


Ez nem igaz! A kurucinfo azt várta a rendőröktől, hogy ne azokat szolgálják már, akik kifosztják az országot. A másik, hogy azok a rendőrök járókelők szemét lődték ki, tiltott lövedéket használva, és ártatlan emberek ujjait törték el, meg hasonlók. Szerinted?


Akkor a kuruc volt a szemét, mert azok mellé állt, akik teljesen joggal voltak felháborodva? És nem a rendőrök mellé, akiken még a számuk sem volt feltűntetve, és el volt takarva az arcuk?


Szóval ez nagyon rossz példa volt, de ilyen témában csak rosszat fogsz tudni írni. A kuruc nem vagdalkozik, hanem tényeket közöl, amit bizonyít is. Nem mellesleg, ha olyan emberekről ír rosszat, akik kirabolják az országot, vagy a magyarokat késelik meg az utcán, hát nyugodtan tegye csak.

2010. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
23%

"A kurucinfo azt várta a rendőröktől, hogy ne azokat szolgálják már, akik kifosztják az országot."


Ez milyen hülyeség már? A rendőrség mindig az államot, közvetve pedig a mindenkori kormányt szolgálja.

Különben magánhadseregnek hívnák egyrészt, másrészt meg a rendészeti, katonai szervek szigorú hierarchia alapján működnek, tehát nem úgy van, hogy Te mint kivezényelt rohamrendőr hirtelen erkölcsi értelemben megvilágosodsz, és beállsz a tüntetők közé.

Ennyi erővel utáljunk már minden közalkalmazottat, mert a gonosz, tolvaj, zsidóbarát stb. kormányt szolgálja.

2010. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
44%

Értem!


Szóval szerinted az a normális, ha a rendőrök agyonverik azokat, akiknek az adójából kapják a fizetésüket? És igazad van, az államot szolgálják papíron. A feladatuk, hogy szolgáljanak és védjenek. Szerintem ez a diktatórikus helyzet nem normális.


Egyébként akkor is ezt mondanád, ha a te szemedet lőtték volna ki? Mondjuk éppen hazafelé menet?

2010. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván akkor nem azt mondanám, de nem is sétáltam volna pont arra úgymond véletlenül. Egyébként meg ha a szememet kilőtték volna, akkor azért a tüntetőkre is kicsit mérges lennék, mert maguktól a rendőrök egy békés üres utcán nem lőnek szemben?

Egyébként amennyire a kurucból tudom, ez csak egy osztag volt. Mármint akik szemmagasságban lőttek, annak a mamutos biztonsági főnöknek az osztagja. Akik mellesleg pont a TV-ostrom miatt álltak bosszút, persze másokon, és ez így teljesen elítélendő. Csak azért árnyaltabb a kép,. mint ahogy Te lefested.


"Szóval szerinted az a normális, ha a rendőrök agyonverik azokat, akiknek az adójából kapják a fizetésüket?"

Ha a köztulajdont rongálják (amit szintén az én adómból fizetnek, nem beszélve a rendőrök túlóráiról) és a rendőröket veszélyeztetik, akkor simán.

Miért a tolvajt, a vandált, az ittas vezetőt is előállítják, netán még el is verik, pedig az ő adóikból is van a bérük egy része.

2010. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:

És mikor a cigányok rongálják a köztulajdont,és a rendőrök semmit nem tesznek ellenük,legfeljebb benyalnak nekik?

Hogy is van ez?

2010. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!