Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

ma 13:28 vagyok:

Elfelejtkeztél rólam, vagy annyira lealacsonyítónak tartod, hogy válaszolni sem akarsz?

2011. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 Sir Vass A. ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ki ver meg kicsodát???

Ilyet nem említettél a kérdésedben!

Az én "hozzá nem értésem" nem abból adódik, hogy nem értek hozzá, hanem hogy nem mondtál el bizonyos információkat.


Én, aki nem éppen azon a környéken lakom, honnan is tudhatnám, hogy mi történik ott?


Te sem említetted (Ha még is megtetted, elnézést, de a 6 oldal elolvasása után már nem emlékszem rá)


Szóval ki ver magyart, mert magyarul beszél?

2011. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

"Szóval ki ver magyart, mert magyarul beszél?"


Például szlovákiában,romániában,szerbiában!Malina hedvig ügy rémlik?Most friss eset a gyulafehérvári rektor!Azonkivül több tucat következmény nélküli délvidéki magyarverés!Eddig talán erről nem hallottál?!

2011. jún. 23. 23:08
 64/71 Sir Vass A. ***** válasza:
64%

Malina Hedvigről (H) hallottam igen, de én, ismétlem én, aki nem ismeri ezt a személyt, nem élek azon a környéken, honnan tudhatnám, hogy mi az igazság? Tudod te, mekkora ferdítések voltak itt a TV-ben? (Majdnem csak azt sem tudták, hogy ki vert kit, volt-e verés...)


Pont az ilyen dolgok miatt nem követem ezeket a híreket és nem tulajdonítok nekik túl nagy jelentőséget.


A többi országban történt "magyar verést" pedig még csak hírből sem hallottam.


Arra most már tudom a választ, hogy hol, de azt nem, hogy ki vert magyart?


Pl. Délvidéken ki? Egy egyszerű szlovák állampolgár? Vagy netán egy rendőr? Kérlek világosíts fel, holnap elolvasom.

2011. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

Én is délvidéki vagyok, de itt tanulok Magyarországon.Nem is csodálkozom, hogy a hozzászólók többsége nem érti a témát.Én se gondolom, hogy a szerbek megértek volna az Eu tagságra.Nekem meglesz az állampolgárságom, tenni fogok magasról, legyenek csak el a Koszovójukkal.

Még egy észrevétel : A magyarországi magyarok nagyon pesszimisták.Folyton azt lehet hallani, hogy Magyarország kis ország, kevesen vagyunk, gyengék, jó, de mihez viszonyítva? USÁHOZ??? Vagy a környékhez?

Le kellene szállni a földre, és belátni, hogy semmivel sem különb egy szlovák,vagy szerb mint mi magyarok.

Az meg hogy ők kezdik a baszakodást, világos, hiszen a mai napig rettegnek a revíziótól, sajnos eddig alaptalanul.

A magyarverésekről : azért mert régebben hallani lehetett balhékról, mostanában annyira nem, az nem azt jelenti hogy nincs.Szabadkán régen, kb 3 éve mentem az utcán, és elkalapáltak, mert magyar vagyok.Ezt mondták is, mikozben rugdostak.

Változott a taktika : rád támadnak, azt mondják, hogy bántottad a nőjét, ha feljelented, max verekedésért itélhetik el, nem pedig azért mert egy sovinisza lúzer.

Végeredményben teljesen mind1

2011. jún. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, teljes mértékben osztom a véleményed, látod vagyunk mi is, Magyarországon is vannak jó arcok(tapasztalat,és nem feltétlenül jobbikhoz köthető személyek), az meg hogy ilyen sötét egy bizonyos réteg,valójában ők nem is tehetnek róla...
2011. jún. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
26%

Ja ez most én voltam az utolsó kettő, még egy példa:

Még egy példa : A szerbek baromira büszkék az 1389-es rigómezei vereségükre.Nemrég végeztek egy felmérést,a megkérdezettek asszem 74 százaléka hitte úgy ,hogy ők akkor nyertek abban a csatában.Megtalálom a linket elküldöm.

Nálunk, magyaroknál ez 1526-ban következett be.Már a nevében is bent van h mohácsi VERESÉG.

Na ez a különbség, hogy ők azt hiszik hogy erősek, mert elhitették velük.De nézzük meg, hogy hol tartanak?(útálják őket mindazon népek, akik valamikor is együtt éltek velük, folyamatosan vesznek el a területeik, a hadsereg katasztrofális).

Nálunk HonFOGLALÁS, már a neve is azt sugallja, hogy mi vettünk el valakitől valamit.A szlovákok persze hazudnak, de tegyék, de nekünk magyaroknak az lenne a feladatunk, hogy összetartsunk,és nem elhinni azt amit mások ránk zúdítanak, nem mindig azt, hogy mi milyenek vagyunk.

1944-ben az én felemnőim közül 4 embert kivégeztek Tito partizánjai, mindmáig nem tudni, hogy hol nyugszanak, pedig iparos, politikamentes emberek voltak.Egy emlékművet sem lehet állitani, mert szétrugdosnák már másnap,igen a derék szerbek.Sovány vigasz nekem az Újvidéki vérengzés,meg a holokauszt,ami még a vécéből is szól,amikor lehúzod....

2011. jún. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsónak igaz van!
2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
13%
sir wass te egy kö...ög vagy!
2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Sir Vass A. ***** válasza:
82%
Tök jó nekem...
2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!