Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
71%

OK, rendben van, nagyon magyarok vagyunk, mi sz@rtuk a napot meg a holdat is, és nagyon szeretjük a saját gyerekeinket.


És akkor most mindenki másnak átharapjuk a torkát?


Nem értem én ezt a vagdalkozást... Mi a fenének?


Pedro

2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
81%

Szerbiának egyszerűen nincs semmi keresnivalója az EU-ban. Egyenlőre. Ahogyan Romániának, Bulgáriának vagy Görögországnak sem lenne igazság szerint.


A szerbeket amúgy nem kell annyira mentegetni, nem egészen puszta véletlen, hogy az összes szomszédos nép utálja őket, mint a rühes kutyát.

2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 Sz1u ***** válasza:
38%

23:12


"ha valaki nem szlovák nyelven szólal meg, vagy ír egy állami hivatalban, intézményben"


Csak halkan és kisbetűvel kérdezem: Magyarországon lehet hivatalos helyen nemzetiségi nyelveken ügyeket intézni (esetleg nyomtatványokat kitölteni)? Tényleg nem tudom!

Pl:

Méhkerék: [link]

Kétegyháza: [link]

2011. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
85%

Szlu


Nem lehet. Magyarországon a hivatalos nyelv a magyar. Beszélni beszélhetsz más nyelven, de közhivatalokban hivatalos ügyet intézni csak magyarul lehet.


Pedro

2011. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 Sz1u ***** válasza:
34%

23:29


"Szerbiának egyszerűen nincs semmi keresnivalója az EU-ban. Egyenlőre. Ahogyan Romániának, Bulgáriának vagy Görögországnak sem lenne igazság szerint."


Ezen már lehetne vitázni! Ám, ha belegondolsz Magyarország is fényévekkel le volt maradva (ill. még most is) a fejlett nyugattól és mégis be tudtunk lépni (megjegyzem: szerencsére!).


"A szerbeket amúgy nem kell annyira mentegetni, nem egészen puszta véletlen, hogy az összes szomszédos nép utálja őket, mint a rühes kutyát."


Hát bennünket magyarokat sem kedvelnek (sőt!) a szomszédos országok közül egyikben sem!

2011. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Szlu


Magyarországon nincs 500.000 szlovák,mint szlovákiában magyar.Itt nincs 105-os szlovák kissebség,ahol cak tömben ők élnek!Azonkivül igen nézz utána pl. a magyarországi kis számu szlovák jogoknak és azt hasonlits össze a szlovákiai magyarságéval!Nagyokos!

2011. jún. 20. 23:40
 27/71 anonim ***** válasza:
100%
eltekinCSÜnk ??? hahahah lol
2011. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 Sz1u ***** válasza:
63%

23:35 Pedro


Én is így gondoltam (ill. sejtettem)! Szlovákiának viszont a szlovák a hivatalos nyelve! Na jó, nem feszítem tovább a húrt a kedves "nemzeti" érzelmi kommentelőkkel! :)

2011. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
69%

Nos véleményem szerint nem aszerint kell egy országot felvenni vagy nem felvenni az EU-ba, hogy hányan utálják őket. Teljesen igaza van Szlu-nak, hogy ez alapján minket sem vettek volna fel, mert TÉNYLEG utálnak minket a kedves szomszédaink. És most tök mindegy, hogy jogosan vagy nem, hogy mi az oka, de TÉNY hogy utálnak.


A szerbekkel is hasonló a helyzet. Azt kell megnézni, hogy teljesítik-e a belépéshez előírt feltételeket - és NEM azt, hogy nagy-e a fülük, vagy hogy hegyirabló volt-e a nagypapájuk.


Pedro

2011. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 Sz1u ***** válasza:
76%

23:40 Kérdező


"Azonkivül igen nézz utána pl. a magyarországi kis számu szlovák jogoknak és azt hasonlits össze a szlovákiai magyarságéval!Nagyokos!"


Most nincs kedvem utánanézni, segíts légyszi (mondjuk egy linkkel)! ...és Te utánanéztél már a 22:16-os linkemnek (mint eredeti téma)?

2011. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!