Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felraktam a windows 7-et és...

Felraktam a windows 7-et és nem engedi a 2. számítógépnek a csatlakozását, miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy rooterem már pár hónapja megvan és eddig kiválóan működött.(TP Link TL-WR542G-s modell)Ezt bekötöttem az saját gépemre (1-es gép) és vettem a másik géphez(2-es gép) egy wireless usb adaptert hogy ne kelljen az egész házon az internetkábelt végigfektetni.Minden felvolt telepítve és jól működött míg az 1-es gépen Windows xp professional volt SP3-al.Két napja felraktam a windows 7-et, majd mikor kihúztam a rootert és visszadugtam, a 2es géppel engedett csatlakozni a rooterhez viszont egy kis lakatocska jelent meg a hálózati képernyőn (fogadott küldött adatmennyiség, ip cím megújítása stb..)és sem mozillával sem internet explorerrel nem tudott behozni egyetlen oldalt sem.Miért van ez ?
2011. aug. 15. 21:06
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
A gépen be kell állítani a hálózatot. A munkacsoport is azonos legyen, meg a hálózati kapcsolat is.
2011. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mikor unjátok meg már végre a rooterezést?

rendes neve is van, R.O.U.T.E.R.!

2011. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor router, igen fontos...
2011. aug. 16. 01:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Smartguy kifejtenéd bővebben, meg a 2-es gépen Windows XP SP2 van
2011. aug. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!