Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a korkülönbség miatt, és amiatt ellenezni egy szülőnek a kapcsolatot, mert a nagymamája nem idén nyáron barnult?!

Figyelt kérdés
Van egy férfi,13 évvel idősebb nálam(24-37),és emiatt is meg amiatt ellenzi anyum a kapcsolatot,mert ismerte a nagymamáját,és c.gány volt...rajta nem is látszik!Az én mamám egyik unokatesója anyunak is c.gányhoz ment hozzá.
2011. júl. 19. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen szülők akik képtelenek azt elviselni ha a gyerekük olyannal van akibe van cigány...hiába nem is láttszik rajta azt mondja "a véribe van akkor is és vigáyzni kell vele"" A kor nem hiszem, hogy gondod jelent. Mért ne lehetne idősebb? Keresztanyum 30 párja 42.

20L

2011. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én se engedném meg hogy cigányhoz menjen a lányom!

Patkány vér ne follyon az unokámban, soha nem tudnám szeretni a kis gádzsit!

2011. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Puskin nagyapja 1, a cári udvarba keveredett fekete ember volt.....Nna most képzeld el ha ennek a feketének, rasszista okokból nem született volá és na utóda.....Akkor nincs Anyegin, Háború és Béke,... stb....
2011. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én se engedném, hogy cigányhoz menjen akárkim :S Szerintem te is gondold át, lehet, hogy nem látszik rajta meg milyen kedves stb.. De a rokonait ha látnád? A c.gányok olyanok, hogy nem szeretnek dolgozni meg ugye csak a gyerek csináláshoz értenek. Az se lenne meglepő ha később verne vagy a gyerekeid, ha meg el akarnál menni akkor fenyegetőznének, hogy megölik a családod. Bocsi lehet nem látszik de mélyen a vérében van:D

Ne legyen igazam, de jobb ha ezekkel is számolsz. Van erről egy film mármint nem a c.gókról hanem egy lányról akinek fehér szülei voltak és ő néger lett és süzlei tiltására egy rendes néger fiúhoz ment hozzá. Minden boldogság volt.. de aztán mikor már voltak gyerekeik is meg másik nagy nyomorba éltek, na igen szóval akkor a férfi elkezdte verni stb... a vérükbe van, természetükből adódik... És a lány végül megszökött gyerekeivel együtt.. szép jövő!

2011. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!