Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

"Atilla nem magyar volt, hanem hun, te mesüge."


Akkor a szlovák,hogy lehet morva?!Mert ezt irtad a hozzászólásodban ma 09:28

2011. jún. 23. 14:32
 52/71 anonim ***** válasza:

Már bocs de nem minden szomszédunk utál minket pl Horvátország mennyi magyar turista megy ki

is mennyi Horváth él Magyarországon.

2011. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező te hülye vagy. A csehek és a szlovákok megértik egymást, mert korábban egy nép voltak, csak más önelnevezéssel. Csehország keleti részén ma is él egy nagy számú kisebbség, a morvák, pont szlovákia mellett, tehát így már három népről beszélünk, azonos nyelvvel. Ez ugyanolyan, mint pl. a székelyek és a magyarok esete. Ha egy székelyt megkérdezel, hogy milyen nemzetiségű, előbb fogja mondani, hogy székely, mint hogy magyar. Attila viszont hun volt, és hun nem egyenlő magyar. Legfeljebb a megsemmisülő hunok közül olvadtak be elemek a kialakuló magyarságba, de ettől még Attila nem lesz magyar.
2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:

"Kérdező te hülye vagy"


Ne személyeskedjünk,te hülye!

2011. jún. 23. 15:23
 55/71 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszoló milyen nem nézettség csak azért mert nagyon eleme vagytok a magyaroknak pl .

Ha ti határon túli magyarok lenétek akkor biztos

nem így állnátok a kérdéshez de mindenki saját kárán tanul.!

2011. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
85%

nem a kérdésre válasz, hanem arra mondom amiről itt a végén beszéltek?

remélem senki nem hiszi azt, hogy morvák kihaltak..

a morvák a cseh lakosság 20 százaléka és Brno és Ostrava is morvaország..

amúgy Csehszlovákia különválásakor Cseh,szlovák és külön morvaország is kellett volna

amúgy itt annyi ökörséget írnak:: a szlovákok azok nem morvák meg nem csehek, meg nem magyarok stb, hanem a Magyarország északi részére betelepített!!!!morvák és lengyelek keveredéséből jöttek létre valamikor az 1500 as évek körül és hivatalosan is tótnak nevezték őket

ezt azért le kell szögezni, mert itt annyi ökörséget írtak


szerbiát még min 20 évig nem szabad az eu közelébe engedni a felkészületlensége, a balkáni mivolta és a többi országgal és népekkel ( albánok, magyarok, és lehetne sorolni) folytatott agressziója miatt

2011. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
Én a hivatalos álláspontot írom le, mivel pont ma hallottam: Magyarország minden erejével támogatja Szerbiát, hogy még idén tagjelölti státuszt kaphasson- ez Ódor Bálint EU ügyekért felelős helyettes államtitkára mondta délelőtt, egyébként az ilyen támogatások nem feltétlenül csak erről szólnak (hogy a kint élő magyarok helyzete jobb legyen), hanem arról is, hogy támogatókat szerezzünk Európában, mivel nem vagyunk túl népszerűek (és ugye ENSZ BT tagok akarunk lenni)
2011. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 Sir Vass A. ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kérlek ne ess át a ló túloldalára, mert elfelejtettem odarakni valami puha dolgot...


Magyarázd meg nekem kérlek, ahhoz, hogy beléphessen egy új tagállam az EU-ba, mi ránk, magyarokra nézve miért is kellene bármilyen anyagi/szellemi/testi/lelki "kárpótlást" nyújtania?


Ez kb. olyan, mint ha a mi csatlakozásunkkor azt mondták volna, mit is tudom én, mondjuk a franciák, hogy készítsünk nekik sok sajtot, mert náluk most sajtválság van. És ameddig nem adtunk le 70 kamionnyi Rokfort sajtot, addig nincs belépés...


Érzed, hogy ez mekkora badarság?


Azt megértem, és elfogadom, hogy rokonaid iránt empatikus vagy, de egy ország hatalmát ne irányítsd ki szavakkal egy másik ország irányába, mert ekkor meg akkor ezt és azt tett. Ha azt mondanád, hogy a sajtot nem lehet Trianonhoz hasonlítani, aláírom, de a példám csak egy eszköz, mellyel rászeretnék világítani a te forrófejűségedre.


Remélem érted. Amikor elkövettük/követték a bűnöket, akkor kellett volna lépni, és nem utólag sírni Trianonért...


Ez természetesen csak egy vélemény, nem állt szándékomban megsérteni sem téged, sem mást.

2011. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

Sir Vass A.


Látszik,hogy nem érted!És sokan mások!Nem is érzed át és nem is érdekel,hogy esetlen a határontulikat megverik,ha magyarul beszélnek!Erről van szó!És te ezt sajttal hasonlitod össze!

Hozzád hasonlókkal kár beszélni egy ilyen hozzászólás után,amiből az önzés,tudatlanság és a nemtörődömség árad!

2011. jún. 23. 21:02
 60/71 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem az ottani magyaroknak jó lenne a csatlakozás.
2011. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!