Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 bumbi02 ***** válasza:
84%
Kár volt kiirnod a kérdést, ha meg se hallgatod más véleményét? Akkor miér nem irtad ide hogy csak az írjon ide aki egyetért veled? Te kérdeztél valamit, válaszoltak, tényekkel alátámasztották, te meg smemit se kezdesz a tényekkel, csak duzzogsz hogy én nem ilyen válaszokat akartam látni..
2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

Nemzeti érdekről van szó és itt öszetartás kéne,nem pedig libcsi szöveg a "politikai korrektségről"!Főleg,ha velünk sem korrektek politikailag!

De látom nektek ez más dimenzió!

2011. jún. 20. 22:58
 13/71 bumbi02 ***** válasza:
77%
összetartás kéne, de te éppen széthúzol..Miért kell nekünk magyaroknak itt mindenkit utálnunk? ha nincs ellenség, csinálunk?
2011. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem kár itt jártatnod a szád GYK-n...

Itt szinte mindenki azon a párton van, hogy magyarok vagyunk, fület-farkat be, meg ne mukkanjunk magunkért, nyaljuk másnak a valagát, keressük az okokat, hogyan tekinthetnénk magunkat még inkább szánalmas és bűnös népnek.


Ha megértésre és magyar öntudatra vágysz, akkor ne ide gyere.

2011. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
52%

"meg ne mukkanjunk magunkért"


Erről a jobbikos ismerőseim jutnak eszembe. Ha rajtuk múlna már rég lerohantuk volna a szomszédokat a területért. Csak gondolkodni már nem gondolkodnak. Eszükbe se jut, hogy nem nyernénk.

2011. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 Sz1u ***** válasza:
56%

23:02


"Itt szinte mindenki azon a párton van, hogy magyarok vagyunk, fület-farkat be, meg ne mukkanjunk magunkért, nyaljuk másnak a valagát, keressük az okokat, hogyan tekinthetnénk magunkat még inkább szánalmas és bűnös népnek."


Visszakérdezek: Azért mert mi magyarok vagyunk, akkor verjük a mellünket és mindenki a mi valagunkat nyalja?

Miben vagyunk mi különbek bármelyik nemzetnél (és vice versa!)???

2011. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

"Erről a jobbikos ismerőseim jutnak eszembe. Ha rajtuk múlna már rég lerohantuk volna a szomszédokat a területért. Csak gondolkodni már nem gondolkodnak. Eszükbe se jut, hogy nem nyernénk."


2011-et írunk, az Európai Unió egyik tagállamában vagyunk, a neve Szlovákia. Ebben a szép országban egy olyan nyelvtörvény van érvényben, aminek következtében, ha valaki nem szlovák nyelven szólal meg, vagy ír egy állami hivatalban, intézményben, akkor az illető pénzbírsággal sújtható. Ismétlem: 2011, Európai Unió.


Akkor miről is beszélünk?

2011. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert az előző vezetés őrült még nem a szlovákok a hibások. Nálunk is találsz olyat bőven aki utálja a szomszédját.


A mostani vezetés.

[link]

2011. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
30%

"Miben vagyunk mi különbek bármelyik nemzetnél (és vice versa!)???"


Csak annyiban, hogy normális ember a saját gyerekével foglalkozik, vele kedves, őt szereti és neveli és nem a szomszéd gyerekét. De látom felétek ez nem így működik.

2011. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 Sz1u ***** válasza:
82%

23:16


"Csak annyiban, hogy normális ember a saját gyerekével foglalkozik, vele kedves, őt szereti és neveli és nem a szomszéd gyerekét. De látom felétek ez nem így működik."


Az én gyerekem (bár egyértelműen elfogult vagyok vele szemben), de ha akármilyen hülyeséget is csinál, a szomszéd gyereke a hibás? Nem kellene elbeszélgetnem a gyerekemmel, hogy rosszat tett?

2011. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!