Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
74%
Istencsászár, vezesd szolgád!
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom.
2011. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 Sz1u ***** válasza:
36%

Ellenezni kellene Szerbia csatlakozását, nekünk meg kilépni az EU-ból! Persze! Ezt akarod hallani?


Csak, hogy tudd... először a magyarok mészároltak, ők már "csak" megtoroltak! (persze az sem volt szép dolog)

Forrás pl.: [link]


"eltekincsünk" ==> eltekintsünk


Kevesebb kuruc.info-t!!!

2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

ma 22:16


Engem ne oktass ki,hogy ki mészárolt előb és hogyan.Én onnan származom.Személyes tapasztalataim vannak,rokonaim vesztek oda!

2011. jún. 20. 22:20
 5/71 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Csak kiröhögtetnénk magunkat, és lehetetlen helyzetbe kerülnénk. Fel kéne lassan fogni, hogy Magyarország nem egy nagyhatalom. Meg amúgy se legyőzni, zsarolni kell a szomszédainkat, hanem együttműködni velük.
2011. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 Sz1u ***** válasza:
78%

22:20 Kérdező!


"Engem ne oktass ki,hogy ki mészárolt előb és hogyan.Én onnan származom.Személyes tapasztalataim vannak,rokonaim vesztek oda!"


Lehet, hogy vesztek oda felmenőid-rokonaid (ami nagyon sajnálatos dolog), de látni kell az előzményeket is! Javadra válna, ha egy kicsit (elfogulatlanul) utánanéznél! Bár azt elismerem, hogy a szemszögedből nézve ez nem egyszerű!

2011. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
67%

A link az igazságot írja! Akkor lehetnének személyes tapasztalataid,ha már közel 80 éves lennél. A nagybátyán 1943-ig Újvidéken lakott, Akkor menekültek haza Magyarországra. Ő beszélt az akkori, szerbek elleni vérengzésről. Tehát a magyarok kezdték,még akkor is,ha utána a szerbek sokkal több magyart öltek meg.

A kérdésedre a válasz pedig nem.

2011. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
65%

"ki mészárolt előb és hogyan.Én onnan származom.Személyes tapasztalataim vannak,rokonaim vesztek oda!"

Az, hogy téged személyesen érint a dolog, független attól, hogy mik voltak a történelmi tények. Elhiszem, hogy neked fáj, hogy rokonaid voltak áldozatok, de ettől még bizony a történelem nem változik meg...


És miért is kellene mindenáron bosszút állni olyanokon, akik meg sem születtek még abban az időben? Ennyi erővel fél Európa ide jöhetne bosszút állni 35 (vagy 36?) kalandozó hadjáratunkért 899 (az első hadjárat) és 955 (Augsburgi csata) között. Talán jobb lenne megtanulni egymás mellett, egymást segítve élni, nem pedig egy kanál vízben fojtogatni a másikat.


Pedro

2011. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Már bánom,hogy kiirtam a kérdést!Látom,hogy nem vágjátok a dolgot és össze-vissza zagyváltok csapot-papot!

Ennyi elég is volt!

2011. jún. 20. 22:45
 10/71 anonim ***** válasza:
80%

Értem. Szóval aki nem ért veled egyet, az zagyvál.


Furcsa megközelítés, de hát te tudod...


Pedro

2011. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!