Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenezni kéne Szerbia Eu...

Ellenezni kéne Szerbia Eu csatlakozását?

Figyelt kérdés

Ugy értem élni kéne azzal a lehetőséggel,hogy vétózzuk meg a csatlakoztást.Esetleg,ha bizonyos dolgokat adnának cserébe:Magyar Autonomia,1944/45-ös mészárlásokért teljes amnesztia és kárpótlás!

Különben sosem kéne,hogy eltekincsünk a vétótól.

A magyaroknak ott állampolgárságot adtunk a többi nem érdekel,ha ezt nem teljesitik!


2011. jún. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 bumbi02 ***** válasza:
68%

Mi az hogy jogtalanul birtokolják a földjeinket???


AKkor menj el az európai bíroságra, hogy jogtalanul birtokolják adják vissza. Valószinüleg kinevetnek. Jogosan birtokolják, hiszen szerződéssel megkapták azt amit elfoglaltak. Igen amit elfoglaltak. A trianoni szerződés nagyrészt csak szentesitette Magyarország szétesését, az addigra már szét volt esve. Csak már el kéne fogadni a tényt.


Mi magyarok profin találunk ellenségeket magunknak a világba, pedig szerintem egy se lenne. De igy találtuk a cseheket,szlovákokat,osztrákokat,románokat,ukránokat,szerbeket, horvátokat, franciákat Trianon miatt, Amerikát a kapitalizmus miatt, a kapitalistákat Amerika miatt, Oroszországot azért mer nem kapitalista, a kommunista zsidókat, a kapitalista zsidókat, az iszlámokat, a nem iszlámokat, az EU-t, az ENSZ-t, a NATO-t, és még sorolhatnám sokáig.


Nem értem, miért kell generálni nekünk ellenségeket? Mások azon vannak hogy minél kevesebb legyen nekik, mi meg azon hogy egyre több? Rossz taktika.

2011. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Cseréljenek a Görögökkel.
2011. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 Gauldoth ***** válasza:

Szerintem nem lesz jobb az életem, ha Szerbia nem csatlakozik. Lehet a múlton rágódni, nem fog megváltozni. Az aki a tóthokat utálja még megértem, ők jelenleg is atrocitálják a magyarokat, de én szerb magyarellenes cselekedetekről nem hallok mostanában.


Vagy van?(Tényleg nem tudom, hogy van-e)

2011. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
33%
A jogtalan földbitorlásról: ha jól emlékszem Árpád atyánk amikor bejött az országba talált itt egy országot, amit Morva birodalomnak neveztek, a vezetőjük meg Szvatopluk volt. Namost Árpád atyánk jól átb@szta a fejüket egy fehér lóval meg a többi "ajándékkal". Majd bejöttek a magyarok, és az itt talált morvákat leigázták, és beolvasztották, aki meg nem akart beolvadni, az felszaladt a hegyekbe és tót lett. Magyarul a szlovákoknak volt itt egy országa, amit mi 1000 éve elfoglaltunk, na annak egy részét kapták vissza trianonkor. Az ő szemükben mi vagyunk itt azok, akik jogtalanul élnek itt. Szóval éljünk békében inkább.
2011. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Atilla neve mond neked valamit? Visszatértünk ide, a feltételezett Szvatopluk birtokolta jogtalanul ezt a földet.

2011. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
17%
Olyan szánalmas ez a ki volt itt előbb hiszti...
2011. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
0%

Melyik faluból jöttél át?

Történelmi ismereteid nagyon hiányosak, iratkozz be egy magyar iskolába, hátha tudod pótolni.

Politikához sem sokat értesz.

Melyik pártnak vagy tagja?

2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
35%

ma 09:28

Az ilyen állítások bizonyítják hogy a magyarság lélekben 1945-ben meghalt. Ha nem bánod csak annyit mondok: SZÉGYEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Gondoljunk bele abba,hogy mennyit jelentene ez az ottani magyarságnak!Mennyire hálásak lennének!Mennyire örülnének,hogy tesz értük valamit az anyaország,főleg,hogy ezt megteheti!Hogy nem viselkedik ugy tovább az anyaország,mint egy mostoha,aki csak azt nézi,hogy kisemizze ,elfelejtse gyermekét!

Itt kérdés az,hogy Magyarország édesanyja vagy mostoha anyja a külhoni magyarságnak!

2011. jún. 23. 14:02
 50/71 anonim ***** válasza:
49%
Atilla nem magyar volt, hanem hun, te mesüge.
2011. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!